8 березня в Кам’янець-Подільському + Меджибіж еврейське містечко з дегустацією та органною музикою!

ГАРАНТОВАНИЙ ВИЇЗД

07.03 – 09.03, 2 Дні
Вартість 2150/1800 грн. -все включено!
До вартості входить: проїзд, проживання (1 ніч) харчування – дворазове (1 вечеря, 1 сніданок та 2 обіда), дегустацієя сира з вином, екскурсія у Меджибізький замок-фортецю, екскурсія Меджибіж – єврейське містечко, екскурсія в Сутківську Свято-Покровську церкву-фортецю та Кам’янець – Подільському з замком, екскурсія до Музею мініатюр “Замки України”, концерт органної музики в костелі, страховка.
До вартості не входить:  вхідні квитки до фортеці Меджибіж 50/20 грн. вхідні квитки Кам’янець-Подйльської фортеці 60/40 (дор./дит.), діти до 7 років безкоштовно, додаткове харчування, вхідні квитки до Музею мініатюр 40/30 грн., та особисті витрати.

Програма туру:

1 день. 07.03
02:30 Виїзд з Кропивницького
близько 10:00 прибуття в Меджибіж.
завітаємо у Меджибізький замок-фортецю – одну з найдавніших фортифікаційних споруд України. Дізнаємось давню історію фортеці, яка нікого не залишають байдужим. Прогуляємось містечком та побачимо визначні єврейські святині Меджибожа!
13:00 – 14:00 Обід в Меджибіже

15:30 відвідаємо Сутківську Свято-Покровську церкву-фортецю – архітектурну пам’ятку, що не має аналогів в Україні.
16:00 Переїзд до Кам’янець-Подільського
17:30 Поселення у готель у Кам’янець-Подільському.
18:00 – 19:00 продегустуємо сир, приготований за давніми рецептами.
19:30 вечеря у готелі, вільний час. Ночівля.

2 День. 08.03
10:00-13:00 Екскурсія містом
Кам’янець Подільський – місто, що зберегло дух середньовіччя. Унікальність його полягає у гармонійному поєднанні ландшафту та міцних оборонних мурів міста, старого замку та високих стрімких скель каньйону річки Смотрич. Кам’янець-Подільський посідає третє місце в Україні, після Львова і Києва, по кількості історичних пам’яток. В цьому місті-музеї ми відвідаємо: Римо-католицький костел святих апостолів Петра і Павла, турецький мінарет із золотою Мадонною, турецький міст, міську ратушу – осередок середньовічної влади Кам’янця, Вірменську дзвіницю, Домініканськи костел, Хрестовоздвиженську церкву – єдиний приклад дерев’яного зодчества. Майже з усіх точок міста Ви зможете побачити Георгіївську церкву, яка була названа на честь Святого Георгія – покровителя Кам’янця-Подільського. Кілька оглядових майданчиків нададуть можливість зробити незабутні фото на фоні неповторної краси Смотрицького каньйону та пам’яток архітектури.

14:00 Відвідування Кам’янець-Подільського замку.
Кам’янець-Подільська фортеця — одна з найпопулярніших принад Поділля. Але саме за останні декілька років фортеця почала змінюватися та оживати. Кам’янець-Подільський замок перетворився зі звичного музейного комплексу на живий організм, де різноманітні майстри займаються традиційними ремеслами: лучництвом, гончарством, різьбярством і випіканням хліба за традиційними рецептами. Історична реконструкція дала цій споруді новий подих, а відвідувачам — можливість не лише побачити історію, але й ненадовго зануритись у неї.

14:00-15:00 Обід в центрі старого міста
15:00-16:00 Музей мініатюр “Замки України.”
Музей під відкритим небом, в якому зібрано 16 замків, ознайомить одразу з усіма найвідомішими архітектурними пам’ятками України. Пориньте в історію, дізнайтесь цікаві факти, таємниці та легенди, які зародились в могутніх стінах замків, а також оцініть роботи київських майстрів, які з неймовірною чіткістю передали найдрібніші деталі. Музей мініатюр “Замки України” – чудове місце для сімейного відпочинку і для проведення часу з друзями!

16:30-16:50 Концерт на органі в костелі – прекрасне завершення святкового дня!
Кафедральний костел святих апостолів Петра і Павла – один з найбільш вражаючих храмів Кам’янця-Подільського. Унікальність комплексу Петропавлівського собору не тільки в оригінальному переплетенні самих різних архітектурних стилів, але і в парадоксальному поєднанні елементів двох релігійних культур – християнської і мусульманської.
Ще одна родзинка – і справжній скарб костелу святих Петра і Павла – приголомшливий старовинний орган, виготовлений австрійською компанією спеціально для кам’янець-подільського храму. Потрапити на концерт органної музики в костелі вважається великою удачею, адже такий орган – єдиний в Україні!

17:00-18:00 вільний час
18:15 виїзд до Кропивницького

4 День. 09.03
04:00-05:00 приблизно, прибуття у Кропивницький

 

 

 

 

Додаткова інформація та замовлення місць:

050 433 43 10

096 433 43 10

travelksamil@gmail.com

 

 

Правила подорожей.

 

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
2.Внесена оплата чи передоплата не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
3.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.
4.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
5.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

8 березня в Кам’янець-Подільському + Меджибіж еврейське містечко з дегустацією та органною музикою!
Догори