Бессарабія і не тільки… на свято Покрови!

13.10-17.10, 3 дні

Вартість (за 1 людину): 3700 грн – дорослий, 3400 грн – діти до 12 років.

У вартості: проїзд, проживання (2 ночі, харчування: 2 вечері, 2 сніданки, 1 обід), екскурсія в Вилкове з обідом займає майже цілий день (пішохідна екскурсія по старій частині м. Вилкове: вулиці – канали, липованські храми, водна екскурсія по дельті Дунаю з відвідуванням «0» км. Дунаю, заповідного узмор’я), екскурсія в фортеці Аккерман, екскурсія по центру культури вина Шабо з дегустацією 6 зразків продукції SHABO з колекцій Classic та Special Edition 2.5 години, екскурсія на Європейську сироварню в Шабо з дегустацією-фуршетом (після оглядової екскурсії дегустація 5 видів сиру – індивідуальна тарілочка в галереї сиросховища), оглядова екскурсія Одесою, страховка (на дорогу).

У вартість не входить: харчування по ходу проведення екскурсій, особисті витрати, вхідні квитки: фортеця Аккерман: дорослий 80 грн., діти 6-16 років 40 грн., вхідний квиток в дельфінарій 300 грн/людину, вхідний квиток в океанаріум 130 грн/ людину.

Програма туру:
1 день 13.10
23:50 Виїзд з Кропивницького

2 день 14.10
08:00 – 08:30 близько прибуття в Білгород-Дністровський.
09:00 Екскурсія по фортеці – духзахоплюючі споруди, які приголомшують своїми загадками та таємницями! Аккерманська фортеця знаходиться за 70 кілометрів від Одеси і є історичним центром Білгорода-Дністровського. Місто століттями залишалося важливим оборонним і політичним центром в складі ряду держав. У XIV столітті на залишках античного міста Тіра була зведена фортеця, покликана зміцнити кордони Молдавського князівства. Площа території – понад 9 гектарів. Загальна довжина стін перевищує два кілометри, а їх товщина сягає п’яти метрів.

10:00 вільний час
12:00 виїзд в Шабо
13:00 – 15:30 екскурсія по центру культури вина Шабо – знайомство з виробництвом тихих вин від відділення переробки винограду до відділення витримки
• Коньячний дім SHABO – відділення дистиляції та витримки коньячних спиртів
• Музей
• Виноградний сад та кінотеатри.
Дегустація – 6 зразків тихих вин SHABO з колекцій Classic та Special Edition, вільний час для придбання продукції Шабо за бажанням.

16:00 -17:30 Захоплююча Екскурсія на Європейську сироварню в Шабо- оглядова екскурсія розповідь про ферму (умови утримання корів, годування, процес доїння і т.д.) + спостереження процесу сироваріння та камери дозрівання.
Після оглядової екскурсії дегустація 5 видів сиру (індивідуальна тарілочка) в галереї у сиро сховища, та вільний час для фото та придбання продукції за бажанням.

17:30 Виїзд в Білгород-Дністровський
18:00 Прибуття в Білгород-Дністровський, поселення в готелі
19:00 Вечеря та вільний час, ночівля.

3 день 15.10
07:30 Сніданок у готелі.
08:00 Виїзд в Вилкове
11:00 – 18:00 Початок екскурсії.
Екскурсія по старій частині міста з відвідуванням єриків – каналів (вулиць) Української Венеції. Перша зустріч з містом Вилкове відбувається на березі Дунаю. Навпроти через річку румунський острів Летя. Звідси від пам’ятника старообрядцям – засновникам міста починається екскурсія по маленькому, провінційному українському містечку Вилкове. На перший погляд, місто нічим особливим не відрізняється. Головними архітектурними пам’ятками є три храми, з яких два старообрядницьких, адже до цього часу більшість жителів міста складають саме старовіри.

Все незвично в такому міському пейзажі. Начебто тут зупинився час. Далі, пересуваючись по острівній частині міста, ви прямуєте до комплексу зеленого туризму «Пелікан», звідки і почнеться захоплююча подорож до «0 км».

Попереду ще одна приємна частина подорожі посадка на плавзасіб і переїзд на острівну зелену садибу «Квакенбург», де нас чекає знаменита Вилківська уха, неповторний місцевий колорит і багато іншого. Рибальський пікнік з дунайською юшкою, приготовленою на дровах з вином «Новак», фіточаєм на травах зі старовинного дров’яного самовара з місцевим медом.

Відвідування заповідного узмор’я, символічного «0» км – місця впадання Дунаю в Чорне море.
Іноді природа дозволяє побачити людині дивовижні речі, наприклад як разюче відрізняються один від одного каламутна річкова вода Дунаю і блакитна гладь моря, зливаючись здавалося б воєдино. Саме тут відчуваєш безкраї простори і багатства цього краю, відчуваєш себе невід’ємною частиною цієї досконалості і віриш, що будь-яке загадане тобою тут бажання обов’язково збудеться.

21:00 Вечеря у готелі. Відпочиваємо.

4 день 16.10

08:00 Сніданок у готелі, виселення з готелю.

09:00 – 11:30 Переїзд в Одесу.

11:30 – 13:30 Одеса. Оглядова екскурсія «Одеські дворики», з мотивами кримінальних історій міста.

Побувавши на екскурсії, Ви поринете в справжню атмосферу міста та відчуєте на собі ту саму Одесу, яку знає весь світ!Ця екскурсія просто дивовижна. Ні на який інший екскурсії Ви не зможете так зрозуміти Одесу і одеситів та почуєте справжній Одеський говір!

Познайомимося з Одеським «Пасажем», що вражає пишністю архітектури, Потьомкінськими сходами, пам’ятником Дюку Де Рішельє. Дізнаємося таємницю «Відьминого» будинку і палацу перського шаха та багато іншого.

Почуємо історії про Мишка Япончика та інших кримінальних авторитетів. Заглянемо в самий кінематографічний дворик Гоцмана, де знімали знамениту «Ліквідацію»! Одеські дворики — не просто міф Одеси, це її суть!

В цих двориках народилася нація одеситів, сформувався їх світогляд, впізнавані тепер у всьому світі ознаки, одеська говірка теж тут народилася! Побачите побут звичайних одеситів, про який всі чули безліч різних анекдотів, дізнаєтеся про відомих людей, народжених в цих найколоритніших двориках старої Одеси.

13:30 – 15:00 Вільний час на обід.

15:00-17:45 відвідування дельфінарію та океанаріуму (факультативно – за бажанням)

В нас буде можливість побувати в дельфінарії, де ви гарантовано отримаєте море незабутніх вражень та позитивних емоцій! Ще існує повір’я, що дотик до дельфіна дарує людині щастя! На території дельфінарію працює океанаріум, в якому можна подивитися на яскравих океанічних, морських, прісноводних та екзотичних мешканців з усього світу!

18:00 Виїзд у Кропивницький.

5 день 17.10
00:00-00:30 орієнтовно прибуття в Кропивницький

 

 

Додаткова інформація та замовлення місць:

050 433 43 10

096 433 43 10

travelksamil@gmail.com

 

Правила подорожей.

 

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.

2.Бронювання має бути оплачено упродовж 2 днів, у розмірі від 30 % вартості туру.

3.Оплата загальної вартості туру, має бути здійснена не пізніше ніж 7 днів до початку подорожі по Україні, та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі)

4.Відмова Учасника в односторонньому порядку від замовленої подорожі, веде за собою часткове/ повне утримання оплачених коштів Організаторами для покриття ФПЗ (фактично понесені затрати), згідно з умовами зазначених нижче:

– 30% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 14 днів до 10 до її початку. Ця сума є визначеною, як ФПЗ на організацію подорожі.

– 50% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 10 днів до 7 до її початку.

– 100% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 7 до 0 днів до її початку. Або, якщо подорож проводиться у Високий сезон, період офіційних святкових днів, визначених законодавством України (Новий Рік, Різдво, травневі свята, тощо), а також у періоди проведення виставок, ярмарок, та ін. заходів, які характеризуються підвищеним попитом на туристичні послуги, тобто у період найбільшої завантаженості місць відпочинку незалежно від строків відмови від подорожі.

5.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.

6.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.

7.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

 

Бессарабія і не тільки… на свято Покрови!
Догори