Колоритна Бессарабія – унікальне море + Вилкове і фортеця Аккерман!

5 днів!
Дати туру: 14.07 - 20.07
Вартість: 3680 грн.
Дітям до 12 років знижка 10%
У вартості проїзд, проживання (4 ночі, раннє заселення і пізніше виселення), харчування сніданки, екскурсія в Вилково з обідом (займає майже цілий день), поїздка на лиман Шагани з лікувальною гряззю, екскурсія в фортеці Аккерман, страховка.
У вартість не входить: обіди, вечері (крім обіду в Вилкове), особисті витрати, вхідні квитки в фортецю Аккерман 80/40 грн

У випадку відміни туру у зв'язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) - 100% повернення вартості туру.

Програма туру:

1 день. 14.07
23:30 Виїзд з Кропивницького

2 день. 15.07
близько 9:00 сніданок в Готелі
Вільний час на морі.
Рассейка - найпівденніший курорт України з чистим морем в заповідній зоні. Маловідомий в наших краях курорт з трьох боків оточений водоймами. Це невелика частина землі, відвойована у моря. З одного боку розкинулося озеро Малий Сасик, з іншого - озеро Джантшейское, з третьої - лиман Шагани з лікувальною гряззю де всі бажаючі зможуть скористатися природними процедурами грязетерапії. Унікальність місцевості навколо курорту Рассейка полягає в тому, що озера і лиман є місцем поселення і гніздування безлічі водоплавних птахів - зграї пеліканів, лебедів, качок і чайок. Ігри  дельфінів в морі вже стали звичними для людського ока, в озері ловиться риба, водяться краби. Довжина морської коси з пляжами становить близько 50 км, ширина 100 - 300 м - тут легко можна знайти місце для усамітнення.

3 день. 16.07
около 9:00 сніданок в Готелі
Виїзд на екскурсію в Вилково
Вилкове - «Українська Венеція». Городок був заснований в першій половині 18 століття старовірами-липованами в українській частині дельти Дунаю в Одеській області. Головною визначною пам'яткою міста є його стара частина, де замість вулиць канали, які називають єрики. Пересуватися по ньому можна тільки на човнах. Ширина каналів невелика, по їх берегах розташовані будинки, магазини, храм Різдва Пресвятої Богородиці. Через єрики перекинуті мальовничі "горбаті" містки. У вас буде можливість провести незабутній час в дельті Дунаю - краї дивовижної природи, повноводних рибних русел, безкрайніх очеретяних заростей і заплавних лісів - останній «живий» дельті Європи. Спробувати незвичайну бессарабську уху, майстерно приготовлену на дровах  зі знаменитим місцевим вином «Новак», здійснити прогулянку до «0 км», де з'єднуються дві неприборкані водні стихії - річка і море.

4 день. 17.07
около 9:00 сніданок в Готелі
Відпочинок на морі.
Поїздка на лиман Шагани з лікувальною гряззю, де всі бажаючі зможуть оздоровитися процедурами грязетерапії.

5 день. 18.07
около 9:00 сніданок в Готелі
Відпочинок на морі.

6 день. 19.07
около 9:00 сніданок в Готелі
Відпочинок на морі.

Близько 14:00 виселення з готелю і виїзд в сторону Кропивницького.
По дорозі додому обов'язково заїдемо подивитися Білгород-Дністровську фортецю - одну з найбільш вражаючих середньовічних споруд в Україні. За розмірами вона перевершує всі подібні фортеці країни. Загальна площа території - 9 га. Фортеця була закладена в XIII столітті золотоординських ханом Берке, вона також будувалася в періоди генуезького і молдавського панування, неодноразово піддавалася нападу. У XV столітті гарнізон тричі відбив спроби Османської імперії захопити цю твердиню. З 1484 протягом трьох століть Аккерман входив до складу султанської Туреччини.
Прибуття в Білгород-Дністровський близько 16:00
Екскурсія по фортеці і вільний час.
19:00 Відхід у Кропивницький.

7 день. 20.07
Прибуття в Кропивницький близько 2:00

Проживання: номери з усіма зручностями, з кондиціонером, на території кафе wi-fi, альтанки, мангали.

besarabiya03
besarabiya01
besarabiya02
besarabiya05
besarabiya04
besarabiya07
besarabiya08
besarabiya06
besarabiya10
besarabiya09
besarabiya13
besarabiya12
besarabiya11
besarabiya15
besarabiya14
besarabiya18
besarabiya16
besarabiya17
besarabiya00
PlayPause
besarabiya03
besarabiya01
besarabiya02
besarabiya05
besarabiya04
besarabiya07
besarabiya08
besarabiya06
besarabiya10
besarabiya09
besarabiya13
besarabiya12
besarabiya11
besarabiya15
besarabiya14
besarabiya18
besarabiya16
besarabiya17
besarabiya00
previous arrow
next arrow

Правила подорожей.

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
2.Внесена оплата чи передоплата не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
3.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.
4.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
5.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

Колоритна Бессарабія – унікальне море + Вилкове і фортеця Аккерман!
Догори