Чарівні Карпати – Маковиця, Солотвино та біле золото Карпат!

29.07-02.08, 3 дні!

 

З Кропивницького з можливістю посадки по шляху проходження!

Вартість:

при двомісному разміщенні 3100 грн.

діти до 12 років 2800 грн.

при трьохмісному разміщенні 3000 грн.

діти до 12 років 2700 грн.

при чотирьохмісному разміщенні 2900 грн.

діти до 12 років 2600 грн.

До вартості входить: проїзд, проживання, харчування – сніданок та вечеря (3 сніданки та 2 вечері), екскурсійний супровід по програмі туру, відвідування «Карпатських мамонтів» на зворотнбому шляху, страховка.

До вартості не входить: Солотвино (вхідні квитки: 70 грн. дорослий, діти до 12 років включно – 40грн.), Буковель: етнопарк «Гуцул Ленд» (дорослий/діти до 12 років)- 195/145 грн, до 6 років безкоштовно, оглядові витяги -150/100 грн., родельбан «speed fun» – одна особа – 500 грн., тандем – 800 грн., додаткове харчування, особисті витрати.

 

У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

Програма туру:

1 день. 29.07
19:00 Виїзд з Кропивницького.

2 день. 30.07

близько 09:00 сніданок в готелі

09:30 виїзд з готелю, переїзд до Солотвіна.

11:30 – 16:00 відпочинок на солених озерах у Солотвіно.

Влітку варто трохи оздоровитися та набратися сил. Солотвино з унікальними солоними озерами, допоможе Вам відновити сили і насолодитися чарівною природою Закарпаття. Селище розташоване між двома районними центрами Тячів і Рахів на березі річки Тиса і знаходиться на межі кордонів України і Румунії.

Цілісінький комплекс солоних озер, допоможе Вам прекрасно відпочити і зміцнити своє здоров’я. Також використовують грязь солоних озер для лікування і омолодження шкіри. Температура води в озерах Солотвина влітку сягає близько 27 ° С, а взимку – 17 ° С. Через це тут можна купатися з квітня по листопад.

16:00 – 17:00 – переїзд до географічного центру Європи

 Вільний час, фотографуємося, дегустуємо мінеральну воду.

Один з мінеральних джерел води “Буркут”, в честь яких с. Кваси отримало свою назву. “Квасний” водою на Гуцульщині називають мінеральну воду з високим ступенем природної газованої. Цілющі властивості води позитивно впливають на відновлення опорно-рухового апарату, покращують обмін речовин, виводять з організму радіонукліди і зайві солі.

18:30 – 19:30 – переїзд в готель
20:00 
вечеря у готелі, вільний час.

3 день. 31.07
08:00 Сніданок в готелі.
09:00 – 9:45 переїзд до Яремче.

З 10:00 на нас чекає цікавий маршрут – «Стежка Довбуша». Відразу починається таємничий карпатський ліс, з покритими мохом деревами та тінню величезних сосен та смерек. По стежці зліва і справа видніються кущі малини, ожини, а там далі чорниця Стежка є грунтовою. Але часто трапляються ділянки, де доводиться проходити по каменям, покритим мохом, що інколи буває дуже слизько. Тому варто бути обережним. В деяких місцях є спеціальні поручні, тримаючись за які йти значно легше. Мандруючи далі по стежці та слухаючи цікаві історії нашого гіда, про цю місцевість, ми побачимо групу великих скель. Деякі з них досягають висоти до 20 метрів. Це і є місцеві скелі Довбуша (але не варто їх путати з «Скелями Довбуша» в районі села Бубнище Долинського р-ну Івано-Франківської обл., бо то зовсім інша місцевість). Навколо групи скель є декілька оглядових майданчиків, з яких відкриваються гарні краєвиди на навколишні гори.

Далі прямуємо до гори Маковиця, яка Розташована на схід від центральної частини міста Яремче. ЇЇ висота становить всього 984 м, але краєвиди з вершини прекрасні! На безлісій вершині гори відкривається захоплююча панорама Карпатських гір. Під час сходження вас зустрінуть зарості ягід, сінокоси і пасовища. Ви пройдете через древній ліс, попри величезні скелі, де за легендами переховувався Олекса Довбуш, а також вийдете на відкриту полонину, з якої відкриється вид майже на всю територію національного парку.Зараз вже стало відомо, що під одним з туристичних маршрутів є два геологічні розломи. Тому тут така сильна енергетика.
Підйом на гору Маковиця не потребує великих зусиль і буде під силу як трирічним малюкам, так і людям похилого віку.

На схилі однойменної гори розташоване полонинське господарство «Полонина Маковиця», де дбайливі господарі вирощують карпатську породу овечок та виготовляють – біле золото Карпат – овечий сир за давніми гуцульськими традиціями. Цікавим є те що подібні сири користуються популярністю не тільки в Україні, але й у країнах Середземномор’я. Щоправда, там такий сир називають брюель або рікотта.

На полонині в дерев’яній стаї на вас чекає екскурсія з дегустацією, де ви познайомитесь із особливою гуцульською технологією виготовлення овечих сирів – будз, вурда, бринза.
Такого сиру ви ще ніколи не куштували!
І не забудьте прихопити декілька шматків для своїх друзів.

Близько 19:00 повернення до готелю, вечеря, вільний час.

4 день. 01.08
08:30 Сніданок в готелі.
10:00 Виселення з готелю та переїзд до Буковелю. Вільний час у Буковелі.

Буде можливість піднятися на підйомнику на оглядовий майданчик.

Також є багато варіантів для активного відпочинку: екстрим-парк, Етно-парк «Гуцул Ленд», кінні прогулянки та інше.

Етно-парк «Гуцул Ленд» – це захопливі історії про життя та побут горян Українських Карпат: гуцулів, бойків та лемків. Це територія, що поєднує в собі різні площадки відпочинку та розваг – фотозони, галерея «Скриня», клуб карпатського кіно, підвісні мости та інше. Тут також є територія, на якій розміщено контактний зоопарк, де живуть у природних умовах свійські, екзотичні, дикі тварини та птахи, від яких будуть у захваті не тільки діти, а й дорослі.

15:00 Переїзд до Яремче.

Вільний час для відвідування водоспаду Пробій, сувенірного ринку.

Як бути в Карпатах і не привезти місцевого сувеніра! А також зробити красиві фото на тлі водоспаду Пробій!

 

Вільний час для відвідування водоспаду Пробій – його неповторність не тільки у красі, але й у зручному розташуванні. Не потрібно підніматися високо в гори, чи долати довгий шлях для того, щоб доторкнутися до природної дивовижі. Цей водоспад сам «прийшов» до людей. Адже розташований у самому центрі славного міста Яремче.

Заглянемо до сувенірного ринку. Як бути в Карпатах і не привезти місцевого сувеніра! Це мекка народно-прикладного мистецтва! Тут представлені не окремі його види, а практично всі! Сувеніри сюди привозять з усіх навколишніх сіл, ремісничих осередків області та всієї України. Вироби з шкіри, дерева, шерсті, інших природних матеріалів – пронизані фантазією та любов’ю майстрів народних ремесел. На будь-який смак, тут кожен знайде подарунок для близьких та друзів!

близько 18:00 виїзд до Кропивницького.

По дорозі додому – фотосесія біля скульптурної композиції мамонтів зробленої в натуральну величину!

5 день 02.08
06:00 – 07:00 орієнтовно Прибуття в Кропивницький.

 

Додаткова інформація та замовлення місць:
050 433 43 10
096 433 43 10
travelksamil@gmail.com

 

Правила подорожей.

 

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.

2.Бронювання має бути оплачено упродовж 2 днів, у розмірі від 30 % вартості туру.

3.Оплата загальної вартості туру, має бути здійснена не пізніше ніж 7 днів до початку подорожі по Україні, та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі)

4.Відмова Учасника в односторонньому порядку від замовленої подорожі, веде за собою часткове/ повне утримання оплачених коштів Організаторами для покриття ФПЗ (фактично понесені затрати), згідно з умовами зазначених нижче:

– 30% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 14 днів до 10 до її початку. Ця сума є визначеною, як ФПЗ на організацію подорожі.

– 50% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 10 днів до 7 до її початку.

– 100% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 7 до 0 днів до її початку. Або, якщо подорож проводиться у Високий сезон, період офіційних святкових днів, визначених законодавством України (Новий Рік, Різдво, травневі свята, тощо), а також у періоди проведення виставок, ярмарок, та ін. заходів, які характеризуються підвищеним попитом на туристичні послуги, тобто у період найбільшої завантаженості місць відпочинку незалежно від строків відмови від подорожі.

5.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.

6.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.

7.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

Чарівні Карпати – Маковиця, Солотвино та біле золото Карпат!
Догори