Буцький канйон + Жажківський кінний завод + Буцька пасіка

19.06 – одноденна програма

Вартість: 850 грн. – дорослий, 800 грн. – діти до 12 років.

У вартості: транспортне  та екскурсійне обслуговування групи по програмі, екскурсія у кінно-спортивному комплексі,екскурсія-дегустація на пасіці, страхування: медичне та від нещасного випадку.

Окремо оплачуюється: обід,  катання на конях – 1 кінь (45хв) -400 грн (можливо розділити вартість на 10 людей)

 

План туру:

07:00 виїзд з Кропивницького.

10:30 Прибуття до Жашківського кінного заводу.

11:00-13:00 Екскурсія-зоотерапія в приватному комплексі, де вирощуються і тренуються коні різних порід. Дізнаєтеся багато цікавого про розведення, вирощування та тренування коней елітних порід. Вільний час для прогулянки.

13:00-14:00 Обід на романтичній терасі в стилі «кантрі» у ресторані Parade Allure. Факультативне катання на Конях.

14:00-15:00 Переїзд до Буцького каньйону.

15:00-17:00 Оглядова екскурсія мальовничим скельним каньйоном у селі Буки Черкаської області, цей каньйон є одним з природних чудес нашої країни, тут же знаходяться руїни першої в Україні гідроелектростанції.

17:00-19:00 Екскурсія-дегустація на “Буцькій Пасіці”, у вас буде можливість поласувати найсмачнішим медом зі степів Черкащини та дізнатись чимало цікавенького про ремесло пасічника.

22:00 Орієнтовно повернення до Кропивницького.

 

 

Додаткова інформація та замовлення місць:

050 433 43 10

096 433 43 10

travelksamil@gmail.com

 

У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

 

 

Правила подорожей.

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.

  1. Бронювання має бути оплачено упродовж 2 днів, у розмірі від 30 % вартості туру.

3.Оплата загальної вартості туру, має бути здійснена не пізніше ніж 7 днів до початку подорожі по Україні, та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі)

4.Відмова Учасника в односторонньому порядку від замовленої подорожі, веде за собою часткове/ повне утримання оплачених коштів Організаторами для покриття ФПЗ (фактично понесені затрати), згідно з умовами зазначених нижче:

– 30% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 14 днів до 10 до її початку. Ця сума є визначеною, як ФПЗ на організацію подорожі.

– 50% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 10 днів до 7 до її початку.

– 100% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 7 до 0 днів до її початку. Або, якщо подорож проводиться у Високий сезон, період офіційних святкових днів, визначених законодавством України (Новий Рік, Різдво, травневі свята, тощо), а також у періоди проведення виставок, ярмарок, та ін. заходів, які характеризуються підвищеним попитом на туристичні послуги, тобто у період найбільшої завантаженості місць відпочинку незалежно від строків відмови від подорожі.

5.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.

6.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.

7.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

Буцький канйон + Жажківський кінний завод + Буцька пасіка
Догори