Буковель з Кропивницького на православне Різдво

04.01 -09.01 4 Дні!
Вартість: 3280 грн.
Дітям до 12 років 2960 грн.
До вартості входить: проїзд, проживання, харчування – сніданок та вечеря (4 сніданки та 3 вечері), трансфер до Буковелю, страховка лижна, екскурсія у Кам’янець-Подільському, поїздка до Яремче (за бажанням),
До вартості не входить: прокат лижного спорядження, skipass,
обіди, особисті витрати, «Полонина Перці»: Вхідний квиток: 100 грн (Включено 2 спуски на сноутюбі, та подарунок від св. Миколая), *Фірмова дегустація сирів та наливок: 100 грн (з музиками 170).Майстер класи : 100 грн, катання на сноутюбах – 30 грн /1 спуск. Екскурсія на гору Костел та водоспад Гук, проїзд на джипах на гору Костел – 460 грн., комплексний обід в центрі старого міста Кам’янець-Подільського 100 грн., за бажанням.

У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

Програма туру:
1 день. 04.01
18:00 Виїзд з Кропивницького

2 день -4 день 05.01 – 07.01
близько 07:45 сніданок в готелі та виїзд до Буковелю
16:00 – 17:00 орієнтовно, збір групи та виїзд до готелю
19:00 вечеря, вільний час.

 

Факультативно:
05.01
10:00 виїзд до Яремче (від 7 осіб)
Вільний час для відвідування водоспаду Пробій, сувенірного ринку. Як бути в Карпатах і не привезти місцевого сувеніра! А також зробити красиві фото на тлі водоспаду! В Яремче багато колоритних колиб, ресторанів і кафе, де можна поласувати стравами карпатської кухні.
15:00 виїзд до готелю

06.01
10:00 виїзд на екскурсію на вершину гори Костел (1049 м., Горганський хребет), та відвідування водоспаду Гук

Пропонуємо здійснити тур на джипах майже до самої вершини Горган – Костелу. Вам залишиться пройти по стежці всього 300 метрів, щоб побачити з висоти 1 049 метрів хребет гірської системи Горгани, вершини гір Говерла та Петрос. Також ми заїдемо до водоспаду Гук, який взимку заворожує – Гук частково замерзає, скелі покриваються льодом, під якою ще дзюрчать струменя води.
У водоспаду не засумуєш – там є і сувенірний базарчик, і глінтвейн, карпатський чай з медом або кава з перцем, які стають особливо актуальні взимку, коли хочеться не тільки на водоспад подивитися, але і зігрітися ароматними напоями.

07.01
10:00 відвідування «Полонини Перці»
Шо тут файного?
Розваги на висоті 1000 метрів над рівнем смерек з видом на Говерлу!
відвідайте садибу св. Миколая та отримайте море емоцій;
майстер-клас з виготовлення різдвяного пряника;
майстер клас з виготовлення ялинок та віночків з хвої;
куємо щастя на висоті 1000 м. над рівнем смерек;
гуцульські делікатеси за давніми рецептами;
фірмова дегустація сиру та наливок;
перша у Карпатах резиденція фірмових наливок;
гуцульське лакшеру SPA з перцем(баня, гарячі діжки);
санки, сноутюбінг
Додайте Перцю у свій відпочинок

 

13:00 – 17:00 переїзд до Буковелю, вільний час у Буковелі

 

15:00 – 16:00 повернення в готель.

5 день 08.01. 2021
09:00 сніданок в готелі
10:00 виселення з готелю та переїзд до Кам’янець-Подільського.
14:00 орієнтовно, прибуття до до Кам’янець-Подільського , час на обід.
Комплексний обід в центре старого міста 100 грн., за бажанням.
15:00 Екскурсія містом.
На вас очікує цікава екскурсія Кам’янцем-Подільським, в якому дух середньовіччя відчувається досі. Тут – унікальне поєднання ландшафту та міцних оборонних мурів міста, Старого замку та високих стрімких скель Смотрицького каньйону. Кам’янець-Подільський, який дуже часто називають містом на камені чи-то містом над Смотричем, посідає третє місце в Україні (після Львова та Києва) за кількістю історичних пам’яток.
У цьому місті-музеї ми відвідаємо: римо-католицький костел святих апостолів Петра і Павла, турецький мінарет із золотою Мадонною, турецький міст, міську ратушу – осередок середньовічної влади Кам’янця, Вірменську дзвіницю, Домініканськи костел, Хрестовоздвиженську церкву – єдиний приклад дерев’яного зодчества. Майже з усіх точок міста Ви зможете побачити Георгіївську церкву, яка була названа на честь Святого Георгія – покровителя Кам’янця-Подільського. Кілька оглядових майданчиків нададуть можливість зробити незабутні фото на фоні неповторної краси Смотрицького каньйону та пам’яток архітектури.
Також під час екскурсії буде нагода відвідати Різдвяний ярмарок. Чим він здивує?
Це – формат великого заходу, який триває майже півтора місяці. Тут і ярмаркування, і народні гуляння, і різні забави. Щодня – цікаве дійство. А ще – куштування страв з присмаком історії (крученики, вареники, кутя різних видів, квашенина, подільські пляцки), вечори колядок, кавування та запашний глінтвейн на соломі. І ще, ще, ще…

18:00 Вільний час
19:00 -20:00 за домовленістю групи – виїзд до Кропивницького.

6 день 09.01.2021
06:00-07:00 приблизно, прибуття у Кропивницький

 

Додаткова інформація та замовлення місць:

050 433 43 10

096 433 43 10

travelksamil@gmail.com

 

 

Правила подорожей.

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
2.Внесена оплата чи передоплата не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
3.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.
4.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
5.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

Буковель з Кропивницького на православне Різдво
Догори