Дніпро – прогулянка по Дінопарку, шопінг в ТЦ APPOLO

Вартість туру: 700/630
Дати виїздів:
05.09, 19.09, 03.10, 17.10
Програма туру:
6:00 виїзд з Кропивницького.
11:00 орієнтовно прибуття в Дніпро, відвідування парку динозаврів і ТЦ APPOLO
18:00 Відхід у Кропивницький
22:30 орієнтовно прибуття в Кропивницький

Додаткова інформація та замовлення місць:
050 433 43 10
096 433 43 10
travelksamil@gmail.com

Правила подорожей.

 

  1. Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
  2. Внесена оплата чи передоплата не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
  3. У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.
  4. В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
  5. Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
Дніпро – прогулянка по Дінопарку, шопінг в ТЦ APPOLO
Догори