Дива Херсонщини!

24.04.2021 – одноденна програма

Вартість: 810 грн. – дорослий, 710 грн. – діти до 12 років.

До вартості входить: проїзд, страховка, екскурсія та вхідні квитки до Олешківських пісків.

Окремо оплачується (дорослий/дитячий): екскурсія з дегустацією виноробню Трубецького 350 грн.- дорослий, підлітки 12 -18 років – 250 грн. (екскурсія), діти до 12 років – безкоштовно, обід.

 

ПРОГРАМА ТУРУ:

05:00 виїзд із Кропивницького.
09:30 –11:00 екскурсія по паку “Олешківськi піски”.
11:00 –12:00 вільний час для прогулянки парком та пообідати (є можливість замовити обід за бажанням).
Величезна територія, яку часто називають українською Сахарою, що займає площу близько 1600 квадратних кілометрів.
Ви побачите на власні очі місячні ландшафти, нескінченні бархани (окремі сягають висоти до 20 м).
Навколо Олешківських пісків ростуть спеціально насаджені густі ліси, що перешкоджає поширенню піщаних мас по всьому Причорноморському регіону. Необсадженою залишилася тільки одна ділянка в межах одної з частин парку , яка раніше використовувався під військовий полігон.
Рослинність і тваринний світ української пустелі різноманітні і унікальні. Ліси Олешківських пісків вважаються сьогодні одними з найбільших за площею штучними насадженнями. Зустрічаються тут і ендеміки – рослини, які ростуть тільки на деяких територіях.
Місцева фауна самобутня і різноманітна. Можна зустріти:
• змій, павуків і багато ящірок
• вовків і зайців
• лисиць і фазанів

12:00 – 14:00 переїзд на Рожеве озеро.
14:00 – 15:00 відвідання Рожевого озера, час для фотосету.
Це озеро називають українським Мертвим морем. Солоність води тут досягає 300 гр. на 1 л, таĸа вода виштовхує вас на поверхню. Плаваючи, дістати дно, праĸтично неможливо.
Вода озера містить велику кількість солей, мінералів, вуглеводів, йодобромних з’єднань. А лікувальні властивості тут буквально скрізь: вода, ропа, цілющі грязі і повітря.
Озеро відоме далеко за межами України своїми цілющими властивостями.

15:00 – 16:30 переїзд до виноробні.
16:30 –19:30 Виноробне господарство Князя П.М.Трубецького.
(екскурсія з дегустацією по виноробні, вільний час для прогулянки та придбання продукції)
Ви коли-небудь пробували князівські вина?
А хочете побачити винні підвали, в яких зберігається найдорожче в світі вино? Тоді вам неодмінно варто відвідати легендарне місце – шато князя Трубецького, яке прославилося своїми виноградниками і вином відмінної якості.
Здавалося б, екскурсіями на виноробні господарства вже давно нікого не здивуєш, вони є по всій Україні. Однак виноробство Трубецького унікально вже тим, що є єдиним історичним замком у країні. Тут виробляють 4 види вин (від молодих до колекційних). Але краще все-таки один раз все побачити і спробувати відвідавши дегустацію та зануритись в історію створення сімейної (а вона розпочалася з 1896 року), виноробні і таємничу атмосферу вина.

19:30 виїзд в Кропивницький.
25.04 о 00:05 орієнтовно прибуття до Кропивницького.

 

Додаткова інформація та замовлення місць:
050 433 43 10
096 433 43 10
travelksamil@gmail.com

Правила подорожей.

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
2. Бронювання має бути оплачено на протязі 2 днів, у розмірі від 30 % вартості туру.
3.Оплата загальної вартісті туру, має бути здійснена не пізніше ніж 7 днів до початку подорожі по Україні, та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі)
4.Відмова Учасника в односторонньому порядку від замовленої подорожі, веде за собою часткове/ повне утримання оплачених коштів Організаторами для покриття ФПЗ (фактично понесені затрати), згідно умов зназначених нижче:
– 30% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 14 днів до 10 до її початку. Ця сума є визначеною, як ФПЗ на організацію подорожі.
– 50% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 10 днів до 7 до її початку.
– 100% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 7 до 0 днів до її початку. Або, якщо подорож проводиться у Високий сезон, період офіційних святкових днів, визначених законодавством України (Новий Рік, Різдво, травневі свята, тощо),а також у періоди проведення виставок, ярмарок, та ін. заходів, які характеризуються підвищеним попитом на туристичні послуги, тобто у період найбільшої завантаженості місць відпочинку незалежно від строків відмови від подорожі.
5.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.
6.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
7.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

Дива Херсонщини!
Догори