Гуцульська відпустка на 5 днів з виїздом з Кропивницького!

21.07.20 -27.07.20
Вартість 2820 грн. ( проживання в базовому готелі),
3150 грн. ( проживання в готелі з басейном)

Дітям до 12 років знижка 10%
До вартості входить: проїзд з Кропивницького, проживання ,
користування басейном в готелі (тур за ціною 3150 грн), екскурсійний супровід до Манявського скиту (з обідом )та водоспаду з проїздом на позашляховиках, гуцульська броварня , поїздка до Яремче, Полонина «Перці» та Буковель, страхування.

До вартості не входить: вхідні квитки до полонини « Перці» ( 70 грн дорослі, 50 грн діти), дає можливість відвідувати усі локації самостійно, фірмова екскурсія з перцем з дегустацією сирів та наливок 170 грн., вхідний квиток в гуцульську броварню дорослі 40 грн, дітям до 12 років безкоштовно, факультативні екскурсії.

У випадку відміни туру у зв'язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) - 100% повернення вартості туру.

Програма туру:

1 день. 21.07
19:00 Виїзд з Кропивницького

2 день. 22.07
Близько 10:00 виїзд до Полонини перців
«Полонина Перці» – колоритне місце де ви зможете познайомитися з побутом і укладом життя справжніх гуцулів. Візьмемо участь в цікавих майстер-класах та скуштуємо карпатських смаколиків. Також за бажанням зможете зробити яскраву фотосесію, поспівати пісень і потанцювати. Дізнаєтеся як народжується справжній сир та багато цікавого.


14:30 – переїзд на Буковель
15:00 – 19:00 – вільний час на Буковелі.
Буде можливість піднятися на підйомнику на оглядовий майданчик.
Також є багато варіантів для активного відпочинку: екстрим-парк, Етно-парк «Гуцул Ленд», кінні прогулянки та інше.
19:30 – повернення в готель, та вільний час

3 день. 23.07.
Вільний час.

Факультативно екскурсія до озера Герешаська та гори Близниця (520 грн. з люд. Від 10 чоловік)
09:00 – 10:00 – переїзд до с. Ясіня, пересідаємо у позашляховики ГАЗ – 66
10:00 – 17:00 – відвідуємо озеро Герешаска (незабутня фотосесія, ) та підкорюємо гору Близниця (позашляховик довезе нас майже на вершину і залишиться пройти зовсім трішки)
На висоті понад 1500 метрів над рівнем моря, розташоване льодовикове озеро Герешаска. З висоти відкриваються фантастичні краєвиди, а ця локація є прекрасним маршрутом для одноденної прогулянки Карпатами. Вчені стверджують, що це озеро льодовикового походження. Живиться воно переважно талими водами. На схилах поруч ростуть чорниці, які збирають мешканці навколишніх сіл. Тож ті, хто наважиться на власні очі побачити красу гірських водойм, зможуть заодно й посмакувати карпатськими ягодами.
Дві гори Близниці знаходяться поруч і дуже схожі між собою формами: висота північної, вищої – 1883 м, меншої, північної – 1872 м. На північ від вершини розташована гора Драгобрат. З вершини Близниць відкриваються прекрасні краєвиди на Чорногірський гірський масив – добре видно Говерлу та Петрос, а також на деякі крупні вершини Горган – Синяк та Довбушанку.
Поверхня гори є ідеальною для туристичних стежок і цікавих маршрутів. Підстава її і перші 1000-1400 метрів – це щільні букові та хвойні ліси, в яких живуть дикі тварини різних видів. Все, що вище даних висот – типова закарпатська полонина, що складається з гірських трав.

4 день. 24.07
Вільний час.
Факультативно на ваш вибір:
Zip_lane 700м- 250грн./1чол. Без трансфера
Рафтинг- 450/350грн Трансфер включно
Кінні прогулянки- 300грн. 1год. Без трансфера
Джипінг- 500грн/1чол. Мінімум 4 особи. Без трансфера
Пейнтбол- 350 грн/1 чол. 200 пульок

 

5 день. 25.07
Їдемо в гуцульську броварню, де
дізнаємося як вариться пиво.
Технологія варіння пива передбачає використання сировини виключно натурального походження. Для виготовлення пива на виробництві використовується чотири сорти солоду пивоварного, два типи хмелю, дріжджі низового бродіння (Saccaromyces carlsbergensis), дріжджі верхового бродіння та Карпатська джерельна вода.
Після переїзджаємо в Яремче
Вільний час для відвідування водоспаду Пробій, сувенірного ринку. Як бути в Карпатах і не привезти місцевого сувеніра! А також зробити красиві фото на тлі водоспаду Пробій!

6 день. 26.07
Виселення з готелю близько 11:00 та переїзд до Манявського скіту та водоспаду
Серед карпатських сосен-смерек, на скелі над річкою стоїть старовинний монастир-скит XVII століття. Заснований він був монахами вихідцями з Афону. З Манявським скитом пов’язано безліч легенд, а також це “місце сили”. Скит знаменитий своїм іконостасом, створеним в кінці XVII століття іконописцем ієромонахом Іовом Кондзелевича. Це велична споруда, розмірами 13 х 11 метрів. За значущістю іконостас стоїть поруч з такими ж видатними пам’ятками, як Козелецький іконостас на Чернігівщині та Сорочинський на Полтавщині.
На території Івано-Франківської області в каньйоні, можна побачити справжнє диво природи. Манявський водоспад вважається одним з найвищим в країні. Його висота складає від 18 до 20 метрів. Вода спадає декількома каскадами, а біля підніжжя в невеликому озері можна скупатися. Чиста і прохолодна вода додасть сил і бадьорості надовго.

І, нарешті, по дорозі додому - фотосесія біля скульптурної композиції мамонтів зробленої в натуральну величину!

18:00 виїзд до Кропивницького

7 день 27.07
06:00-07:00 приблизно, прибуття у Кропивницький

gutsul11-sl
gutsul12-sl
gutsul13-sl
gutsul15-sl
gutsul16-sl
gutsul17-sl
gutsul18-sl
gutsul19-sl
gutsul20-sl
gutsul21-sl
gutsul22-sl
PlayPause
gutsul11-sl
gutsul12-sl
gutsul13-sl
gutsul15-sl
gutsul16-sl
gutsul17-sl
gutsul18-sl
gutsul19-sl
gutsul20-sl
gutsul21-sl
gutsul22-sl
previous arrow
next arrow

Правила подорожей.

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
2.Внесена оплата чи передоплата не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
3.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.
4.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
5.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

Гуцульська відпустка на 5 днів з виїздом з Кропивницького!
Догори