Новинка! Ексклюзивний адреналін-тур в Кам’янець-Подільський! На БРДМах та тримаранах мальовничим Смотрицьким каньйоном!

16.10 – 19.10, 2 дні!
Вартість: 2520 грн.
Дітям до 12 років 2270 грн.
До вартості входить: проїзд, проживання (1 ніч) харчування – сніданок та обід (2 сніданки та 2 обіда), проїзд та плавання на БРДМ (броньована розвідувально-дозорна машина), прогулянка Смотрицьким каньйоном на тримаранах, екскурсії за програмою і супровід, страховка.
До вартості не входить: вхідні квитки Кам’янець-Подйльської фортеці 60/40 (дор./дит.), діти до 7 років безкоштовно, вхідні квитки до Хотинської фортеці 70/30 (дор./дит.), вечері та особисті витрати.
У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

Програма туру:
1 день. 16.10
22:00 Виїзд з Кропивницького

2 день 17.10
08:00 Близько прибуття в Кам’янець-Подільський
08:30 Сніданок у готелі
09:00 Екскурсія містом
Кам’янець Подільський – місто, що зберегло дух середньовіччя. Унікальність його полягає у гармонійному поєднанні ландшафту та міцних оборонних мурів міста, старого замку та високих стрімких скель каньйону річки Смотрич. Кам’янець-Подільський посідає третє місце в Україні, після Львова і Києва, по кількості історичних пам’яток. В цьому місті-музеї ми відвідаємо: Римо-католицький костел святих апостолів Петра і Павла, турецький мінарет із золотою Мадонною, турецький міст, міську ратушу – осередок середньовічної влади Кам’янця, Вірменську дзвіницю, Домініканськи костел, Хрестовоздвиженську церкву – єдиний приклад дерев’яного зодчества. Майже з усіх точок міста Ви зможете побачити Георгіївську церкву, яка була названа на честь Святого Георгія – покровителя Кам’янця-Подільського. Кілька оглядових майданчиків нададуть можливість зробити незабутні фото на фоні неповторної краси Смотрицького каньйону та пам’яток архітектури.

13:00 Обід в центре старого міста
14:00 Відвідування Кам’янець-Подільського замку.
Кам’янець-Подільська фортеця — одна з найпопулярніших принад Поділля. Але саме за останні декілька років фортеця почала змінюватися та оживати. Кам’янець-Подільський замок перетворився зі звичного музейного комплексу на живий організм, де різноманітні майстри займаються традиційними ремеслами: лучництвом, гончарством, різьбярством і випіканням хліба за традиційними рецептами. Історична реконструкція дала цій споруді новий подих, а відвідувачам — можливість не лише побачити історію, але й ненадовго зануритись у неї.

16:00 БРДМ-тур – один з найкращих варіантів оглянути мальовничий каньйон ріки Смотрич та ознайомитися з пам’ятками історії славетного Кам’янець-Подільського. Унікальністю Бойової розвідувально-дозорної машини є те, що ця машина з підвищеною прохідністю здатна долати водні перешкоди та рухатися практично у будь-яких умовах. Окрім феєричних відчуттів від перетворення БРДМ у катер під час мандрівки, на вас чекає захоплива екскурсія та краєвиди Смотрицького каньйону, у якому надійно сховані такі архітектурні пам’ятки, як башта Стефана Баторія, комплекс Польської та Руської брами, Замковий та Неопланівський міст, Пороховий склад, Захаржевська, Гончарська та Кравецька башти. Під час мандрівки гарантовані адреналін та чудові фото.

17:00 Близько, вільний час, ночівля.

3 день. 18.10
08:00 Сніданок у готелі
08:30 Зустріч з гідом у старому місті та піший перехід в каньйон
09:00 -11:00 Прогулянка Смотрицьким каньйоном на тримаранах – незабутня подорож річкою Смотрич, що поведе вас від повсякденної метушні в світ неймовірно красивих пейзажів, зітканих із води, каменю, дерева, металу тощо. Під час подорожі ви дізнаєтесь про найцікавіші сторінки історії каньйону та річки Смотрич. Три частини маршруту, які проходять мандрівники в супроводі гіда-інструктора – це дві години релаксового сплаву, де спокій та гармонія не залишають нікого байдужим. Лебеді, качки, чаплі та рибалки, пугачі та бобри – всі тут! Зовсім поруч. То кого пощастить побачити саме вам? Такий сплав завжди залишає після себе бажання повернутися знову і зануритись у чарівний світ Смотрицького каньйону… Багато селфі, відео, свілин та стрімів із тримаранів гарантовано! Подаруйте собі лайтовий відпочинок на Смотричі, що у Кам’янці-Подільському.

11:30 -12:00 Обід та виселення з готелю, переїзд до Хотина.
13:00 Екскурсія по фортеці.
Хотинська фортеця, одна із наймальовничіших і найвеличніших середньовічних фортець в Україні – свідок численних війн та баталій. Знаходиться вона в місті Хотин у 27 кілометрах від Кам’янця-Подільського. Завдяки своєму стратегічному розташуванню на важливих транспортних шляхах Хотин протягом століть залишався ласим шматочком для багатьох завойовників. Хотинська фортеця веде свій початок від Хотинського форту, створеного у Х ст. князем Володимиром після приєднання до Київської Русі буковинських земель. Спочатку це був замкнений земляний вал з дерев’яними стінами і оборонними спорудами. Завданням форту було оборона поселення Хотин і переправи через річку. Історія Хотинської фортеці є драматичною та героїчною, за своє існування вона побачила багато битв і облог. Тільки з 1739 по 1807 рік Хотинська фортеця пережила чотири облоги. А протягом XVI-XVII століть біля фортеці відбулося чотири великі битви. Протягом століть вона була центром розвитку ремесел і торгівлі, культури та економіки. Ця середньовічна красуня може багато розповісти тому, хто побажає вислухати її.
У Хотинській фортеці знімалося понад 50 художніх фільмів, серед яких “Три мушкетери”, “Гадюка”, “Русалонька”, “Захар Беркут”, “Балада про доблесного лицаря Айвенго”, “Чорна стріла”, “Стара фортеця”, “Стріли Робін Гуда

16:00 переїзд до Кам’янець-Подільського, вільний час.
18:00 виїзд до Кропивницького

4 день. 19.10
04:00-05:00 приблизно, прибуття у Кропивницький

 

 

 

Додаткова інформація та замовлення місць:

050 433 43 10

096 433 43 10

travelksamil@gmail.com

 

 

Правила подорожей.

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
2.Внесена оплата чи передоплата не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
3.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.
4.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
5.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

Новинка! Ексклюзивний адреналін-тур в Кам’янець-Подільський! На БРДМах та тримаранах мальовничим Смотрицьким каньйоном!
Догори