Львів – Почаїв + Тустань на Великдень!

01.05 -04.05, 2 дні !
Вартість: 2150 грн.
Дітям до 12 років 1850 грн.
До вартості входить: проїзд, проживання (1 ніч) харчування – сніданок та вечеря (1 сніданок, 1 вечеря), відвідування Почаївської Успенської лаври, екскурсія за програмою по місту, екскурсія в «Фортеця Тустань, водоспад Кам’янка і Мертве озеро», страховка.

До вартості не входить: інше харчування , вхідні квитки Тустань – 65/30 грн, водоспад/ мертве озеро – 10 грн. особисті витрати.
У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

Програма туру:
1 день. 01.05
19:00 Виїзд з Кропивницького

2 день 02.05
06:30 Близько прибуття до Почаївської Успенської лаври
Зустрічаємо Великдень з відвідування Почаївської Успенської лаври – найбільшої православної святині Волині, другої, після Києво-Печерської лаври, України!
Це величний архiтектурний ансамбль, що складається з 16 церков, резиденцiї архиєпископа, дзвiницi, келiй. Усi будiвлi iдеально поєднуються з мальовничим ландшафтом, скелястим схилом гори та терасами. Святинями Почаївської Лаври є вiдбиток ступнi Божої Матерi, джерело з цiлющою водою, чудотворна iкона Матерi Божої, мощi преосвященного Йова.

12:00-13:00 Обід в трапезній монастиря.

15:00 Прибуття до Львова.
15:00 – 17:00 Екскурсія «Старе місто».
Під час цієї екскурсії ми пройдемося по території старого Львова і спробуємо зануритися в атмосферу справжнього середньовічного міста, який дійшов до нас практично без змін.
Прогулюючись старими кварталами по вузьких, вимощених бруківкою вуличкам, вдихаючи аромат кави, що доноситься з безлічі маленьких затишних кав’ярень, ми будемо милуватися архітектурними шедеврами, які створювалися багатьма поколіннями талановитих львів’ян – величний Латинський кафедральний Собор (за бажанням можемо зайти всередину і відчути неповторну атмосферу; Вірменська церква, яка гармонійно поєднала в собі елементи східної та західної архітектури і стіни якої прикрашають дивовижні, містичні фрески; строгий і одночасно витончений ансамбль Успенської православної церкви; меморіал «Простір Синагог» в колишньому єврейському гетто.
Про велич і могутність колись впливових католицьких орденів, розкажуть їх костели і монастирі – єзуїтів, домініканців, бернардинців.
Про колишню військову могутність середньовічного Львова нагадають два арсенали і останки грізних міських укріплень.
І, звичайно ж, не минути нам площі Ринок – серця середньовічного Львова, з чудовим, ренесансним ансамблем будинків багатих і впливових львів’ян.
Кожен з 45 будинків цієї старої площі має свою історію або легенду.

17:00 – 19:00 вільний час у місті.
19:00 переїзд до готелю, поселення, вечеря, нічліг.

3 день. 03.05
08:00 – 09:00 Сніданок у готелі, виселення з готелю переїзд до Фортеці Тустань
11:00 Екскурсія Фортеця Тустань, водоспад Кам’янка і Мертве озеро.
Оборонна фортеця знаходиться в Державному історико-культурному заповіднику “Тустань”. Ми відвідаємо музей присвячений будівництву і історії фортеці розташований в автентичній бойківській хаті. А потім піднімемось на скелі, які слугували фундаментом цієї давньої споруди збудованої ще в 9 столітті. На сьогоднішній день Тустань — це залишки давньоруського оборонного комплексу на скелях, і є унікальною пам’яткою історії, архітектури та природи. Ми помилуємось дивовижними краєвидами, що відкриваються зі скелі та подихаємо цілющим карпатським повітрям.
Після екскурсії на території комплексу влаштуємо обід. На спеціально облаштованому майданчику можна скоштувати страви місцевої кухні с домашніми настоянками, що власноруч готують місцеві жителі (медовуха, хреновуха, калганівка), різні чаї на карпатських травах.
Переїзд до села Дубина де розташовані водоспад та Мертве озеро (приблизно 40 хвилин). Милуємось водоспадом, що утворює стрімка гірська річка Кам’янка та піднімаємось до гірського озера розташованого серед старого карпатського лісу.
У нас буде можливість придбати різноманітні карпатські сувеніри в невеличких крамничках розташованих поряд та зробити колоритні фото.
17:00 виїзд у Кропивницький.

4 день. 04.05
05:00 орієнтовно, прибуття до Кропивницького.

 

Додаткова інформація та замовлення місць:

050 433 43 10

096 433 43 10

travelksamil@gmail.com

 

 

Правила подорожей.

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
2. Бронювання має бути оплачено впродовж 2 днів, у розмірі від 30 % вартості туру.
3.Оплата загальної вартості туру, має бути здійснена не пізніше ніж 7 днів до початку подорожі по Україні, та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі)
4.Відмова Учасника в односторонньому порядку від замовленої подорожі, веде за собою часткове/ повне утримання оплачених коштів Організаторами для покриття ФПЗ (фактично понесені затрати), згідно з умовами зазначених нижче:
– 30% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 14 днів до 10 до її початку. Ця сума є визначеною, як ФПЗ на організацію подорожі.
– 50% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 10 днів до 7 до її початку.
– 100% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 7 до 0 днів до її початку. Або, якщо подорож проводиться у Високий сезон, період офіційних святкових днів, визначених законодавством України (Новий Рік, Різдво, травневі свята, тощо), а також у періоди проведення виставок, ярмарок, та ін. заходів, які характеризуються підвищеним попитом на туристичні послуги, тобто у період найбільшої завантаженості місць відпочинку незалежно від строків відмови від подорожі.
5.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.
6.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
7.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

Львів – Почаїв + Тустань на Великдень!
Догори