Морський релакс в райському куточку Європи!

Ксаміль (Албанія) з Кропивницького – 7,5 днів на море!
Кропивницький – Санданські (1 ніч) – Метеори – Ксаміль (7 ночей) – Санданські (1 ніч) – Кропивницький.

Румунія, Болгарія, Греція, Албанія.

Дата туру: 26.07.2020.

Вартість: 375 євро / 338 євро (дитячий)

У вартості: проїзд, проживання, відвідування Метеорів (Греція), Бутринт (Албанія), супровід по всьому маршруту, страховка.

Кількість місць в турі обмежена.

До вартості не входить: харчування, особисті витрати, вхідні квитки, факультативні поїздки.

У вартості туру відвідування Метеорів і Бутринт!

У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

День 1. Виїзд з Кропивницького (…), нічний переїзд.

День 2. Перетин кордонів – Молдова, Румунія, Болгарія. Поселення в транзитному готелі, ночівля.

День 3. Виселення з готелю (ранній виїзд), перетин кордону, переїзд до Греції – нас чекають Метеори! Ми побачимо 8 чудо світу – ширяють у повітрі Грецькі стародавні монастирі Метеори, побачити які хоч раз в житті повинен кожен! Ці християнські монастирі побудовані на гігантських обривистих скелях, велично спрямованих в небо. Скелі розташовані в горах Фессалії на півночі Греції і досягають 600 м. Над рівнем моря. Монастирі включені в список об’єктів Всесвітньої спадщини. За переказами, перші відлюдники піднялися на ці неприступні, відрізані від світу, вершини скель задовго до X століття.
Вони жили в печерах і в поглибленнях скель. Збережені до наших днів монастирі були побудовані в 14 – 15 століттях, в часи нестабільності. При відвідуванні монастирів плечі повинні бути закриті, на жінках повинні бути довгі спідниці, а на чоловіках штани. ?Вход в монастирі платний, 3 євро з особи., Свічки безкоштовно. У монастирських крамницях можна купити ікони, плетені монахами браслети та ін. Сувеніри.

Перетин кордону, привіт Албанія! Поселення в готель в Ксаміле!  День 4- 10

 

І 7 днів незабутнього відпочинку на Іонічному морі! Пляжі Ксаміля називають європейськими Мальдивами і не дарма, тому що пісок там дійсно білосніжний, а саме море всіх відтінків бірюзового і дуже прозоре, дно видно навіть на глибині 20 м.! Спробуєте кухню Албанії – це середземноморський мікс, де найпочесніше місце займають приголомшливі морепродукти і Таве Козі (Tavë Kosi) – ніжна баранина запечена в йогурті з рисом і ароматними травами. Також варто відвідати ферму мідій (THE MUSSEL HOUSE) в околицях Ксаміля з прекрасним рестораном, де крім мідій тут подають безліч інших делікатесів албанської кухні.

 

Перебуваючи в Ксаміле у нас буде унікальна можливість побачити Бутринт, занесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО – пройти по вулицях стародавнього міста, подивитися римські терми, античний театр, храм бога Асклепія! Вхідной квиток 300 лек (2,5 євро)

Факультативно (за бажанням) можна буде з’їздити до «Блакитного ока», карстового джерела з водою яскраво – бірюзового кольору розташованому в мальовничому місці в 20 км. від Саранди.
Вартість поїздки 10 євро з особи , не менш ніж 10 осіб

А, також, з’їздити на перевал Ллогара, де з висоти 1027 м. над рівнем моря побачимо приголомшливі пейзажі Албанської Рів’єри з декількома островами в морі.
Вартість поїздки 18 євро з особи, не менш ніж 10 осіб.

Спускаючись з Ллогари на зворотному шляху заїдемо на один з численних пляжів – Дермі, Хімара або Борщ, ввечері можна буде прогулятися в Саранді – колоритному і самому «просунутому» курортному місті півдня Албанії.

День 10 Виселення з готелю. Переїзд, перетин кордонів Греції і Болгарії, поселення в транзитному готелі, ночівля.

День 11 Виселення з готелю, перетин кордонів Румунія, Молдова та Україна!

День 12 Прибуття в Кропивницький.

Місця з 1-6 за доплату, вартість 5 євро.

 

Правила подорожей.

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.

2.Внесена оплата чи передоплата не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).

3.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється  під час подорожі.

4.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.

5.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

Морський релакс в райському куточку Європи!
Догори