Одноденний тур в Чорнобиль із Кропивницького

Офіційний тур для туристів віком від 18 років!

11.09 – одноденна програма
Вартість туру: 1930 грн.

До вартості включено: транспортне та екскурсійне обслуговування групи по програмі, оформлення документів для відвідування зони відчуження, страхування: медичне та від нещасного випадку.

Додатково оплачується: обід.

 

ПРОГРАМА ТУРУ:

04:00 від’їзд із Кропивницького, переїзд у Чорнобиль.
орієнтовно 11:00 перетин кордону Чорнобильської зони через КПП “Дитятки”, перевірка паспортних документів.

Чорнобиль: меморіальний парк, цвинтар затоплених барж, меморіал “Тим, хто врятував світ” біля пожежної частини, експозиція робототехніки, яка приймала участь в ліквідації аварії (перелік об’єктів може змінюватися в залежності від погодних умов та їх доступності на день проведення екскурсії).

Прип’ять: пішохідна прогулянка покинутим містом. ДК “Енергетик”, парк атракціонів з колесом огляду, стадіон, кінотеатр “Прометей”, дитячий садок, школа, басейн “Лазурний”, міська пристань, готель “Полісся”, міліція, пожежна частина, лікарня, куди доставляли перших постраждалих від аварії, житлові будинки (перелік об’єктів може змінюватися в залежності від погодних умов та їх доступності на день проведення екскурсії).

Секретне місто Чорнобиль-2: загоризонтна радіолокаційна станція «Дуга» яка забезпечувала стеження за запуском балістичних ракет.

Територія ЧАЕС: меморіал біля адміністративного корпусу, оглядовий майданчик, обід з привізних продуктів в чорнобильській їдальні (оплачується окремо – 160 гривень). На час дії карантинних обмежень їдальня ЧАЕС тимчасово не приймає відвідувачів, з собою потрібно мати перекус, вживання їжі відбувається в автобусі. Дозконтроль на виїзді із Зони відчуження на КПП “Дитятки”.

16:00 виїзд у Кропивницький.
23:00 – орієнтовно повернення у Кропивницький.

Перебування в зоні відчуження дозволяється тільки в засобах індивідуального захисту (масках (у тому числі саморобних), або респіраторах (без клапану), так, щоб були покриті ніс та рот, за умови використання одноразових рукавичок) та за наявності паспорту!

 

Додаткова інформація та замовлення місць:
050 433 43 10
096 433 43 10
travelksamil@gmail.com

 

Правила подорожей.

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
2. Бронювання має бути оплачено впродовж 2 днів, у розмірі від 30 % вартості туру.
3.Оплата загальної вартості туру, має бути здійснена не пізніше ніж 7 днів до початку подорожі по Україні, та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі)
4.Відмова Учасника в односторонньому порядку від замовленої подорожі, веде за собою часткове/ повне утримання оплачених коштів Організаторами для покриття ФПЗ (фактично понесені затрати), згідно з умовами зазначених нижче:
– 30% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 14 днів до 10 до її початку. Ця сума є визначеною, як ФПЗ на організацію подорожі.
– 50% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 10 днів до 7 до її початку.
– 100% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 7 до 0 днів до її початку. Або, якщо подорож проводиться у Високий сезон, період офіційних святкових днів, визначених законодавством України (Новий Рік, Різдво, травневі свята, тощо), а також у періоди проведення виставок, ярмарок, та ін. заходів, які характеризуються підвищеним попитом на туристичні послуги, тобто у період найбільшої завантаженості місць відпочинку незалежно від строків відмови від подорожі.
5.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.
6.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
7.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

Одноденний тур в Чорнобиль із Кропивницького
Догори