Асканія-Нова + Олешківські піски

28.08 – одноденна програма

Вартість: 730 грн. – дорослий, 630 грн. – діти до 12 років.

До вартості входить: проїзд по маршруту, страховка, організаційний збір.

Окремо оплачується: вхідні квитки в заповідник «Асканія-Нова»: 90 грн. – дорослий, 60 грн. – дитячий, безкоштовно – діти до 5 років, вхідні квитки в природний парк «Олешківські піски»: 60 грн. – дорослий, 30 грн. – дитячий, комплексний обід – 170/180 грн (суп/борщ, гарнір + відбивна, салат, сік, 3 шматочки хліба (за бажанням).

ПРОГРАМА ТУРУ:

04:30 виїзд із Кропивницького.

9:30-12:00 екскурсія по біосферному заповіднику «Асканія-Нова» (дендропарк, зоопарк).
Серед заповідних об’єктів України біосферний заповідник «Асканія-Нова» посідає особливе місце, адже історія заповідання його території нараховує близько 110 років. Так, багатий землевласник Фрідріх Фальц-Фейн у 1898 році у своєму родовому маєтку за власною ініціативою першим у світі вилучив з господарського використання ділянку своїх угідь, яка стала праядром теперішнього найбільшого в Європі (11054 гектарів) заповідного типчаково-ковилового степу.

У складі заповідника дендрологічний парк загальнодержавного значення, зоопарк, колекція тварин якого є національним надбанням України.
У зоопарку утримуються 2,5 тисячі особин 60 рідкісних видів, що підпадають під охорону різного рівня „Червоних книг” та декількох міжнародних конвенцій – Вашингтонської, Бернської і Боннської.

В Асканії-Новій живуть в напіввільних умовах зебри і антилопи, бізони та буйволи, олені і дикі коні – всього понад 1000 тварин. Ось вже більше ста років в заповіднику напіввільно живуть звірі та птахи з усіх куточків світу. Зараз в асканійському зоопарку можна зустріти переселенців з Африки та Австралії, Північної та Південної Америк, з Центральної Азії та Далекого Сходу, навіть з Арктики. Гордовито виступають фламінго та журавлі, демонструють свою красу павичі, фазани, гамірливі папуги, домовито метушаться кури: білохохлі, пухові, бентамки, гамбурзькі. У вольєрах для хижих птахів – гриф чорний, степовий орел, могильник, та ін. А на водоймах білі лебеді, гуси, качки, казарки та інші.

Асканійський зоопарк – найбільший у країні осередок по розведенню безкілевих птахів (африканський страус, австралійський ему та американський нанду).

12:00-13:00 вільний час самостійної прогулянки парком.

13:00-15:00 переїзд.

15:00-16:00 обід

За бажанням можна попередньо замовити комплексне меню: борщ/ суп, гарнір + відбивна, салат, чай/сік, 3 шматочки хліба – 170-180 грн

16:00-17:30 екскурсія по парку Олешківські піски.

Обов’язково з собою головний убір та одяг, щоб прикрити голову руки від сонця!
Величезна територія, яку часто називають українською Сахарою, що займає площу близько 1600 квадратних кілометрів.
Ви побачите на власні очі місячні ландшафти, нескінченні бархани (окремі сягають висоти до 20 м).
Навколо Олешківських пісків ростуть спеціально насаджені густі ліси, що перешкоджає поширенню піщаних мас по всьому Причорноморському регіону. Необсадженою залишилася тільки одна ділянка в межах одної з частин парку , яка раніше використовувався під військовий полігон.
Рослинність і тваринний світ української пустелі різноманітні і унікальні. Ліси Олешківських пісків вважаються сьогодні одними з найбільших за площею штучними насадженнями. Зустрічаються тут і ендеміки – рослини, які ростуть тільки на деяких територіях.
Місцева фауна самобутня і різноманітна. Можна зустріти:
• змій, павуків і багато ящірок;
• вовків і зайців;
• лисиць і фазанів.

17:30-18:30 вільний час самостійної прогулянки.

18:30 виїзд в Кропивницький.

00:30 (неділя) орієнтовно, прибуття в Кропивницький.

 

Додаткова інформація та замовлення місць:
050 433 43 10
096 433 43 10
travelksamil@gmail.com

Правила подорожей.

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
2. Бронювання має бути оплачено на протязі 2 днів, у розмірі від 30 % вартості туру.
3.Оплата загальної вартісті туру, має бути здійснена не пізніше ніж 7 днів до початку подорожі по Україні, та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі)
4.Відмова Учасника в односторонньому порядку від замовленої подорожі, веде за собою часткове/ повне утримання оплачених коштів Організаторами для покриття ФПЗ (фактично понесені затрати), згідно умов зназначених нижче:
– 30% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 14 днів до 10 до її початку. Ця сума є визначеною, як ФПЗ на організацію подорожі.
– 50% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 10 днів до 7 до її початку.
– 100% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 7 до 0 днів до її початку. Або, якщо подорож проводиться у Високий сезон, період офіційних святкових днів, визначених законодавством України (Новий Рік, Різдво, травневі свята, тощо),а також у періоди проведення виставок, ярмарок, та ін. заходів, які характеризуються підвищеним попитом на туристичні послуги, тобто у період найбільшої завантаженості місць відпочинку незалежно від строків відмови від подорожі.
5.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.
6.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
7.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

 

Асканія-Нова + Олешківські піски
Догори