Термальний релакс в Закарпатті на 8 березня!

05.03 – 09.03, 3 Дні!
Вартість 3450 грн. Все включено!
Дітям до 12 років 3150 грн.
Проживання в самому центрі Мукачева!

До вартості входить: проїзд, проживання, харчування – сніданок та вечеря (2 сніданки та 2 вечері), ВІДВІДУВАННЯ ТЕРМАЛЬНИХ БАСЕЙНІВ “Жайворонок” В м.Берегово, елітний дегустаційний тур в Шато Чизай, екскурсійний супровід, страховка.
До вартості не входить: вхідні квитки замок Паланок 50 грн., Ужгородський замок 50 грн., замок Шенборн 20 грн., оз. Синевир 30 грн., водоспад Шипот 10 грн. особисті витрати,
У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.
Програма туру:
1 день. 05.03
18:00 Виїзд з Кропивницького

2 день. 06.03
близько 10:00 м.Берегово
10:30-13:00, ВІДВІДУВАННЯ ТЕРМАЛЬНИХ БАСЕЙНІВ “Жайворонок”, вільний час
Термальні води басейнів оздоровчого комплексу «Жайворонок» відомі на всю Україну своїми лікувальними властивостями, тому що містять різноманітні мінерали та мікроелементи. Весь секрет у тому, що вода, якою наповняються басейни комплексу, йде прямо зі свердловин глибиною 1200 м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці. І завдяки цьому гості комплексу мають можливість відчути на собі цілющу силу термальної води. Гарячі води комплексу надходять із магматичних інтрузій у районах активної вулканічної місцевості, на які багатий Берегівський край. Увага! Вода в термальних басейнах має на гирлі 56-58°C, тому не потребує спеціального підігріва, а навпаки, охолоджується до комфортної температури. Щойно добута з-під землі термальна вода є прозорою, але при взаємодії з киснем набуває коричневого, ніби ржавого, кольору. Специфічний запах термальної води обумовлений наявністю в її складі сірководню, який при виході на поверхню окислюється і відразу розкладається.

14:00-16:00 , Елітний дегустаційний тур в Шато Чизай:
1) Екскурсія територією Шато Чизай
2) Відвідування виносховища, де ви отримаєте знання про те, як у сучасному світі творять Вино
3) Тур по “Музею винороба Чиза”
4) Дегустація вин від професійного сомельє тільки елітних та ексклюзивних вин + Закарпатський крафтовий сир
5) Візит на виробництво в цех розливу (за технічної можливості)
Дегустаційні тури в Шато Чизай – це не просто дегустація вина в одному із старих підвалів Закарпаття. Це занурення у світ сучасного високоякісного виноградарства і виноробства. Ви отримаєте задоволення, а ще – знання, і проведете час із користю. Виноробний комплекс Шато Чизай заснований 1995-го року в урочищі Чизай, що біля міста Берегово на Закарпатті. Культура Закарпатського виноробства унікальна, тому що протягом історичних перипетій об’єднала в собі угорську, італійську та австрійську традиції. Саме результат цього культурного сплаву дав такий цікавий і колоритний продукт – як Закарпатське вино. Сьогодні Chateau Chizay – це не винзавод, а виноробне містечко, осередок благородного ремесла і рукотворне диво Закарпаття.

16:30 переїзд до Мукачево
17:30 поселення в готелі
18:00 вечеря та вільний час – перебуваючи в самому центі Мукачево (де розташований наш готель), ви можете прогулятися цим мальовничим містечком. Місто на перетині багатьох шляхів, з багатою історико-культурною спадщиною, але сучасне та яке постійно оновлюється. Ночівля.

3 День. 07.03
08:30 Сніданок у готелі
09:00 Зустріч з екскурсоводом.
09: 30-11: 30 Початок екскурсії – замок Шенборна
Мисливський замок Шенборна – прикраса Закарпаття .
Витончений силует палацу Шенборна зі стрункими готичними вежами в урочищі Берегвар виринає посеред смарагдового лісу, немов казковий міраж. Елегантна неоренесансна споруда, зведена поблизу селища Карпати Мукачівського району Закарпатської області, виглядає, немов шляхетна панянка, яка заблукала серед диких карпатських лісів. Унікальна будівля тим, що досі знаходиться майже в первісному вигляді. І найголовніше – замок не стоїть пусткою, як багато його побратимів в Україні. В будівлі палацу розмістився знаменитий санаторій «Карпати». Тому кожен гість замку, окрім душевного зцілення, може отримати тут і тілесне.

12: 00-14: 00 Екскурсія Мукачівський замок
Замок Паланок – історичний центр Мукачева. Один з наймогутніших замків Європи. Протягом 108 років був в’язницею, де утримувалось близько 20 000 в’язнів. В 1805 році в замку зберігалась найцінніша реліквія Угорщини – корона першого короля Іштвана святого.
Замкова гора, на якій височіє цитадель – в минулому вулкан.
За переказами, перші натяки на зміцнення тут з’явилися ще ймовірно в 9-10 столітті і були дерев’яні.

14: 00-15: 00 обід в Мукачево
16: 00-19: 00 екскурсія по Ужгороду і замку
Величний Ужгородський замок гордо височить над містом. Фортеця, яка буквально виросла на Замковій горі, належить до найцінніших військово-архітектурних пам’яток краю. Це унікальне зміцнення бастіонного типу і справжній шедевр романського архітектурного стилю в Ужгороді. Суворий вигляд замку, його могутні, сиві мури в своєму мовчанні краще будь-яких розповідей оповідають про бурі, що пронеслись над ним. На мить, здається, що час тут зупинився.

20:00 повернення в Мукачево в готель, вечеря, вільний час, ночівля.

4 День. 08.03
08:00 Сніданок у готелі
08:30 Зустріч з екскурсоводом на об’їзній Мукачева.
10:00 зупинка на перевалі Менчул, Воловець
Воловецький перевал, або перевал Менчул. Висота 722 м. Звідси видно: із західного боку г. Пікуй (тисяча п’ятсот тридцять-п’ять м); зі східного боку внизу р. Воловець, за ним 3 вершини – Великий Верх, Плай, Темнатнік.
10: 15-12: 00 переїзд до Синевиру.
12: 00-14: 00 прогулянка навколо озера, підйом / спуск.
Синевир – там де шепочуть смереки і куди кличуть трембіти. Легендарний Синевир заслужено вважається одним з 7 природних чудес України .
Озеро є найбільшим і найглибшим високогірним озером України. Озеро утворилося внаслідок перекриття гірського потоку кам’янистими породами після землетрусу 10-11 тисяч років тому. Площа водного плеса становить 4-5 га, його глибина — 8-10 м (найбільша глибина сягає 22 м.) Вода в озері — слабомінералізована, чиста, прозора. Тут водиться три види форелі — озерна, райдужна та струмкова, а також гольян та рак річковий. Однак купатися у Синевирі заборонено, зокрема не дозволить поплавати ще й температура води, яка максимально нагрівається лише до 13°С.
Схили біля озера, вкриті віковими ялинами, привертають увагу своєю величчю. Посередині розміщений острівець, який нагадує зіницю ока. Тому в народі Синевир називають “Морським Оком”. На невеликому півострові озера стоїть 13-метрова дерев’яна композиція “Синь і Вир”: кажуть, тут був убитий пастух Вир, якого кохала графська донька Синь, — саме її сльози після загибелі коханого стали озером.

14: 00-15: 00 обід в Син. поляне
16: 30-17: 30 підйом, прогулянка до водоспаду Шипот
Містичний Шипот зачаровує своєю красою.
Знайти його можна у підніжжя гори Гимба, що знаходитися недалеко від с. Пилипець Міжгірського району. Вода падає каскадом з 14 метрової висоти і розбивається об каміння. Свою назву водоспад отримав через гучного шуму води, який видали чується, як шепіт.

17:30 виїзд до Кропивницького

5 День. 09.03
07:00-08:00 приблизно, прибуття у Кропивницький

 

Додаткова інформація та замовлення місць:

050 433 43 10

096 433 43 10

travelksamil@gmail.com

 

 

 

Правила подорожей.

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
2.Внесена оплата чи передоплата не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
3.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.
4.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
5.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

Термальний релакс в Закарпатті на 8 березня!
Догори