Вартість 1215 грн з особи.

Дата туру 25.04.2020, 01.05.2020

У вартості проїзд, екскурсії, вхідні квитки в екскурсійні об’єкти, дегустація в музеї коньячної справи Шустова, страховка.
Факультативно обід в ресторані “Пузата Хата” в самому центрі міста з панорамним видом,
150 грн з особи. (Комплексне меню)

У турі ми відвідаємо музей партизанської слави Нерубайські катакомби – один з небагатьох в Україні підземних музеїв, музей коньячної справи Шустова з дегустацією (за бажанням), дізнаємося історію і таємниці створення благородного напою.
Познайомимось з Одеським “Пасажем”, архітектурна пишність якого вражає і змушує нескінченно задирати голову, роздивляючись ліпнину і скульптури. Подивимося пам’ятник «Дерево кохання» романтичне місце Одеси, легенда свідчить, що якщо закохана пара візьметься за руки і доторкнеться до пам’ятника, то це принесе їм щастя і любов на довгі роки.
Приморський бульвар з його палацами, пам’ятником Дюку Де Рішельє і Потьомкінські сходи – які є візитною карткою міста. Театр опери та балету, його краса і велич вражають, а по своєму плануванню і технічними даними, він не поступається кращим в Європі, Одеську Алею зірок, а також ви почуєте історії про кохання міста і багато іншого. Одеса багатогранна і унікальна, відвідавши один раз це дивовижне місто ви точно захочете повернутися!

050 433 43 10
096 433 43 10
travelksamil@gmail.com

Одноденний тур “Романтика весняної Одеси” з виїздом з Кропивницького!
Догори