Вересневі Карпати – г. Хом’як, Манява і не тільки…!

16.09-20.09, 3 дні! 

 

З Кропивницького з можливістю посадки по шляху проходження!

Вартість (за 1 людину):

при двомісному разміщенні 3200 грн.

діти до 12 років 2900 грн.

при трьохмісному разміщенні 3100 грн.

діти до 12 років 2800 грн.

при чотирьохмісному разміщенні 3000 грн.

діти до 12 років 2700 грн.

До вартості входить: проїзд, проживання, харчування – сніданок та вечеря (3 сніданки та 2 вечері), екскурсійний супровід по програмі туру, страховка.

До вартості не входить: Буковель (за бажанням): етнопарк «Гуцул Ленд» (дорослий/діти до 12 років)- 195/145 грн, до 6 років безкоштовно, оглядові витяги -150/100 грн., родельбан «speed fun» – одна особа – 500 грн., тандем – 800 грн., вхідний квиток у парк-музей «Карпати в мініатюрі» 50/30 грн., еккурсія гуцульською пивоварнею 40 грн. (від 10 осіб), обід в Манявському скиту (уточнюється додатково), додаткове харчування, особисті витрати.

 

У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

Програма туру:

1 день. 16.09
19:00 Виїзд з Кропивницького.

2 день. 17.09

близько 09:00 сніданок в готелі.
10:00 Переїзд до Буковелю. Вільний час у Буковелі.

Буде можливість піднятися на підйомнику на оглядовий майданчик.

Також є багато варіантів для активного відпочинку: екстрим-парк, Етно-парк «Гуцул Ленд», кінні прогулянки та інше.

Етно-парк «Гуцул Ленд» – це захопливі історії про життя та побут горян Українських Карпат: гуцулів, бойків та лемків. Це територія, що поєднує в собі різні площадки відпочинку та розваг – фотозони, галерея «Скриня», клуб карпатського кіно, підвісні мости та інше. Тут також є територія, на якій розміщено контактний зоопарк, де живуть у природних умовах свійські, екзотичні, дикі тварини та птахи, від яких будуть у захваті не тільки діти, а й дорослі.

16:00 – 16:30 Переїзд у Микуличин.

16:30 – 17:45 Екскурсія гуцульською пивоварнею та вільний час.

Дізнаємося як вариться пиво і зможемо придбати продукцію власного виробництва.

Технологія варіння пива передбачає використання сировини виключно натурального походження. Для виготовлення пива на виробництві використовується чотири сорти солоду пивоварного, два типи хмелю, дріжджі низового бродіння (Saccaromyces carlsbergensis), дріжджі верхового бродіння та Карпатська джерельна вода.

17:45 – 18:15 Повертаємось в готель.

18:30 Вечеря в готелі. Відпочиваємо.

3 день. 18.09
09:00 Сніданок в готелі.
З 10:00 СХОДЖЕННЯ НА Г. ХОМЯК.

Висота гори складає 1542 грн., це одна з найдивовижніших гір Українських Карпат, яка отримала свою назву досить спонтанно – обриси її хребта схожі на спинку всім відомого нам гризуна.

Підйом досить легкий та можливий для кожного, враховуючи діток. Маршрут передбачає звивисту стежку, мов серпантин, прогулюючись якою непомітно набираєш висоту. Нам зустрічатимуться переплетені коріння дерев, шумні потічки у хвойному лісі та отари овець з пастухами. «Фінішна пряма» – це найскладніша ділянка маршруту, на стежці все більше з кущами зелені будуть зустрічатись каміння. Натомість саме з вершини гори, яку немов всипали валунами, відкривається справжня панорама на Чорногірський масив з Говерлою. Саме тут на вершині гори відчуваєш світ по-іншому, так неначе все навколо “зупиняється” і панує мир та спокій.

Далі спустимось на полонину Хом’яків. Краєвиди з неї відкриваются дуже красиві!

Тому обов’язково зробимо незабутні фото!

На полонині є колиба, в теплу пору року тут випасають корів, продають сир, бринзу, молоко.

І, закінчемо наш маршрут біля водоспаду Женецький Гук. Цей водоспад є одним з наймальовничіших куточків Горганського гірського масиву, що знаходиться в урочищі Женець на висоті 900 м. Вода масивним потоком спадає з висоти 15 метрів. Через шум та гул, що доносяться від нього, водоспад і отримав свою назву у місцевих жителів. Водоспад є сильним природним джерелом від`ємно-заряджених іонів, тому перебування біля нього – поєднання приємного і корисного.

Близько 19:00 повернення до готелю, вечеря, вільний час.

4 день 19.09

08:30 Сніданок.

09:30 – 10:20 Виселення з готелю. Переїзд в Яремче.

10:30 – 11:10 Відвідаємо парк-музей «Карпати в мініатюрі».

Тут можна побачити мініатюрні макети карпатських пам’яток, в т. ч. точно відтворені моделі сакральних споруд – церков і монастирів, водоспад Пробій на р. Прут, відомі пам’ятки краю, а також єдину в Карпатах діючу мініатюрну залізницю, яка включає копії легендарних кам’яних мостів у Ворохті, станцію в Татарові і тунель. Також представлені копії знаменитих дерев’яних споруд Карпат, наприклад ресторану “Гуцульщина”.

11:10-13:00 Вільний час для відвідування водоспаду Пробій, сувенірного ринку.

 Як бути в Карпатах і не привезти місцевого сувеніра! А також зробити красиві фото на тлі водоспаду Пробій!

Вільний час для відвідування водоспаду Пробій – його неповторність не тільки у красі, але й у зручному розташуванні. Не потрібно підніматися високо в гори, чи долати довгий шлях для того, щоб доторкнутися до природної дивовижі. Цей водоспад сам «прийшов» до людей. Адже розташований у самому центрі славного міста Яремче.

Заглянемо до сувенірного ринку. Як бути в Карпатах і не привезти місцевого сувеніра! Це мекка народно-прикладного мистецтва! Тут представлені не окремі його види, а практично всі! Сувеніри сюди привозять з усіх навколишніх сіл, ремісничих осередків області та всієї України. Вироби з шкіри, дерева, шерсті, інших природних матеріалів – пронизані фантазією та любов’ю майстрів народних ремесел. На будь-який смак, тут кожен знайде подарунок для близьких та друзів!

13:00 Переїзд до Манявського скиту та водоспаду. Обід (за додаткову плату – грн.)

Це місця, де панує особлива енергетика і люди здавна вірили, що тут можна очистити душу і знайти нові життєві сили.

Серед карпатських сосен-смерек, на скелі над річкою стоїть старовинний монастир-скит XVII століття. Заснований він був монахами вихідцями з Афону. З Манявським скитом пов’язано безліч легенд, а також це “місце сили”. Скит знаменитий своїм іконостасом, створеним в кінці XVII століття іконописцем ієромонахом Іовом Кондзелевича. Це велична споруда, розмірами 13 х 11 метрів. За значущістю іконостас стоїть поруч з такими ж видатними пам’ятками, як Козелецький іконостас на Чернігівщині та Сорочинський на Полтавщині. У паломників є можливість помолитися чудотворним іконам «Богородиці Одигітрії», яка датується 18 ст. і іконі «Ігумені Манявської» з 17 ст., а також прикластися до мощів святих засновників монастиря.

Невідомо так це чи ні, але Манявський скит – це місце сили, намолене мільйонами прочан, які протягом багатьох століть приходять сюди. Людська пам’ять зберегла безліч свідчень про те, що дарує Манявський скит зцілення душі і тілу.

16:30 Пересідаємо на позашляховик і по мальовничому Карпатському бездоріжжю доїжджаємо майже до самого Манявського водоспаду, але кінець маршруту завжди треба пройти пішки.

На території Івано-Франківської області в каньйоні, можна побачити справжнє диво природи – Манявський водоспад, який вважається одним з найвищим в країні. Його висота складає від 18 до 20 метрів. Вода спадає декількома каскадами, а біля підніжжя в невеликому озері можна скупатися. Чиста і прохолодна вода додасть сил і бадьорості надовго.

близько 18:00 виїзд до Кропивницького.

 

По дорозі додому зупинка 15-20 хв.– для фотосесії біля скульптурної композиції мамонтів зробленої в натуральну величину!

5 день 20.09
06:00 – 07:00 орієнтовно Прибуття в Кропивницький.

 

Додаткова інформація та замовлення місць:
050 433 43 10
096 433 43 10
travelksamil@gmail.com

 

Правила подорожей.

 

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.

2.Бронювання має бути оплачено упродовж 2 днів, у розмірі від 30 % вартості туру.

3.Оплата загальної вартості туру, має бути здійснена не пізніше ніж 7 днів до початку подорожі по Україні, та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі)

4.Відмова Учасника в односторонньому порядку від замовленої подорожі, веде за собою часткове/ повне утримання оплачених коштів Організаторами для покриття ФПЗ (фактично понесені затрати), згідно з умовами зазначених нижче:

– 30% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 14 днів до 10 до її початку. Ця сума є визначеною, як ФПЗ на організацію подорожі.

– 50% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 10 днів до 7 до її початку.

– 100% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 7 до 0 днів до її початку. Або, якщо подорож проводиться у Високий сезон, період офіційних святкових днів, визначених законодавством України (Новий Рік, Різдво, травневі свята, тощо), а також у періоди проведення виставок, ярмарок, та ін. заходів, які характеризуються підвищеним попитом на туристичні послуги, тобто у період найбільшої завантаженості місць відпочинку незалежно від строків відмови від подорожі.

5.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.

6.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.

7.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

Вересневі Карпати – г. Хом’як, Манява і не тільки…!
Догори