Колоритне Вилкове + Затока на свято Трійці!

18.06 – 22.06, 4 дні (3 дні на морі)!
З Кропивницького з можливістю посадки по шляху проходження!

Вартість: дорослий – 3700 грн.
Діти до 12 років – 3300 грн.

У вартості: транспортне обслуговування по програмі, проживання (3 ночі) у номерах зі зручностями, харчування (4 сніданки, 1 обід, 3 вечері), екскурсійне обслуговування під час відвідування м. Вилкове, страховка.

У вартість не входить: додаткове харчування, вхідні квитки та екскурсія по фортеці Аккерман – залежить від кількості бажаючих, Європейська сироварня в м. Шабо (екскурсія + дегустація) – 170 грн/ людину, Центр культури і вина Шабо (екскурсія + дегустація 6 зразків вина) – 360 грн/ людину, особисті витрати.

ПРОЖИВАННЯ НА ПЕРШІЙ ЛІНІЇ В ГОТЕЛІ “ФІЄСТА-МОРЕ” на унікальній піщаній Будакській косі, що омивається Чорним морем!
Розміщення пропонується у 2х, 3х, 4х місних номерах зі зручностями!
У номерах є все необхідне для комфортного відпочинку: кондиціонер, холодильник, супутникове телебачення, санвузол з душем і гарячою-холодною водою цілодобово.
Готель знаходиться в 50 метрах від пляжу. Поруч знаходяться магазини, кафе, трохи далі – невеликий ринок.
Пляж на Будакській косі в районі розташування готелю широкий, просторий, піщаний.
Працює кафе-бар, можна замовляти комплексне харчування або вибирати страви з меню.
На території є місце для мангала.

Програма туру:
1 день 18.06
05:00 Виїзд з Кропивницького.
11:00 Прибуття в Затоку. Поселення в готель. Відпочинок.
19:00 Вечеря.

2 день 19.06
08:00 Сніданок. Вільний час для відпочинку.
Можна поніжитися на затишному пляжі, насолоджуючись теплим південним сонечком і купанням в морі, поправити здоров’я, в тому числі завдяки оздоровчого клімату, обумовленого поєднанням степового і морського мікроклімату.
Популярна в Затоці і рибалка – в Дністровському лимані водяться судак, короп, бичок і багато інших видів риб.

У вільний час:
– Екскурсія по центру культури вина Шабо – 360 грн/ людину
Знайомство з виробництвом тихих вин від відділення переробки винограду до відділення витримки
• Коньячний дім SHABO – відділення дистиляції та витримки коньячних спиртів
• Музей
• Виноградний сад та кінотеатри.
Дегустація – 6 зразків тихих вин SHABO з колекцій Classic та Special Edition, вільний час для придбання продукції Шабо за бажанням.

19:00 Вечеря.

3 день 20.06
08:00 Сніданок. Вільний час.
– Екскурсія по Аккерманській фортеці – найбільшій за розмірами фортеці в Східній Європі – вартість уточнюється за кількістю охочих.
Духзахоплюючі споруди, які приголомшують своїми загадками та таємницями! Аккерманська фортеця знаходиться за 70 кілометрів від Одеси і є історичним центром Білгорода-Дністровського. Місто століттями залишалося важливим оборонним і політичним центром в складі ряду держав. У XIV столітті на залишках античного міста Тіра була зведена фортеця, покликана зміцнити кордони Молдавського князівства. Площа території – понад 9 гектарів. Загальна довжина стін перевищує два кілометри, а їх товщина сягає п’яти метрів.

– Захоплююча Екскурсія на Європейську сироварню в Шабо – 170 грн/ людину
На вас чекає, оглядова екскурсія розповідь про ферму (умови утримання корів, годування, процес доїння і т.д.) + спостереження процесу сироваріння та камери дозрівання.
Після оглядової екскурсії дегустація 5 видів сиру (індивідуальна тарілочка) в галереї сиро сховища, та вільний час для фото та придбання продукції за бажанням.

19:00 Вечеря.

4 день 21.06
08:00 Сніданок.
09:00 Виселення з готелю. Виїзд у Вилкове.
12:00 Початок екскурсії.
Екскурсія по старій частині міста з відвідуванням єриків – каналів (вулиць) Української Венеції. Перша зустріч з містом Вилкове відбувається на березі Дунаю. Навпроти через річку румунський острів Летя. Звідси від пам’ятника старообрядцям – засновникам міста починається екскурсія по маленькому, провінційному українському містечку Вилкове.

На перший погляд, місто нічим особливим не відрізняється. Головними архітектурними пам’ятками є три храми, з яких два старообрядницьких, адже до цього часу більшість жителів міста складають саме старовіри.

Все незвично в такому міському пейзажі. Начебто тут зупинився час. Далі, пересуваючись по острівній частині міста, ви прямуєте до комплексу зеленого туризму «Пелікан», звідки і почнеться захоплююча подорож до «0 км».

Попереду ще одна приємна частина подорожі посадка на плавзасіб і переїзд на острівну зелену садибу «Квакенбург», де нас чекає знаменита Вилківська уха, неповторний місцевий колорит і багато іншого. Рибальський пікнік з дунайською юшкою, приготовленою на дровах з вином «Новак», фіточаєм на травах із старовинного дров’яного самовара з місцевим медом.

На плавзасобі Дунайськими плавнями дістанемось знаменитого заповідного узмор’я, символічного «0» км – місця впадання Дунаю в Чорне море. Іноді природа дозволяє побачити людині дивовижні речі, наприклад як разюче відрізняються один від одного каламутна річкова вода Дунаю і блакитна гладь моря, зливаючись здавалося б воєдино. Саме тут відчуваєш безкраї простори і багатства цього краю, відчуваєш себе невід’ємною частиною цієї досконалості і віриш, що будь-яке загадане тобою тут бажання обов’язково збудеться.

19:00 Виїзд у Кропивницький.

4 день 22.06
орієнтовно 02:00-03:00 Прибуття в Кропивницький.

 

Додаткова інформація та замовлення місць:
050 433 43 10
096 433 43 10
travelksamil@gmail.com

 

У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

 

Правила подорожей.

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
2. Бронювання має бути оплачено упродовж 2 днів, у розмірі від 30 % вартості туру.
3.Оплата загальної вартості туру, має бути здійснена не пізніше ніж 7 днів до початку подорожі по Україні, та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі)
4.Відмова Учасника в односторонньому порядку від замовленої подорожі, веде за собою часткове/ повне утримання оплачених коштів Організаторами для покриття ФПЗ (фактично понесені затрати), згідно з умовами зазначених нижче:
– 30% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 14 днів до 10 до її початку. Ця сума є визначеною, як ФПЗ на організацію подорожі.
– 50% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 10 днів до 7 до її початку.
– 100% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 7 до 0 днів до її початку. Або, якщо подорож проводиться у Високий сезон, період офіційних святкових днів, визначених законодавством України (Новий Рік, Різдво, травневі свята, тощо), а також у періоди проведення виставок, ярмарок, та ін. заходів, які характеризуються підвищеним попитом на туристичні послуги, тобто у період найбільшої завантаженості місць відпочинку незалежно від строків відмови від подорожі.
5.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.
6.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
7.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

Колоритне Вилкове + Затока на свято Трійці!
Догори