Купальний вікенд в Кам’янець-Подільському та Бакоті! Зі сплавом на трімаранах по Смотрицькому каньйону!

26.08-29.08, 2 дні!

Вартість: 3400 грн.
Дітям до 12 років 3100  грн.

До вартості входить: проїзд, проживання (1 ніч) харчування – сніданок, обід, вечеря (2 сніданки, 2 обіда, 1вечеря-пікнік), прогулянка Смотрицьким каньйоном на тримаранах, екскурсія по Кам’янець – Подільському + замок, екскурсія Бакотою та супровід, страховка.

До вартості не входить: вхідні квитки Кам’янець-Подільської фортеці 100/50 (дор./дит.), діти до 7 років безкоштовно, вхідні квитки до Бакоти 35/15 (дор./дит.), катання на катамарані по Бакотській затоці (для групи від 7 осіб) – 125-180 грн/ людину (оплачується до виїзду у тур!), вечері та особисті витрати.

У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

Програма туру:
1 день. 26.08
21:00 Виїзд з Кропивницького

2 день 27.08
07:00 Близько прибуття в Кам’янець-Подільський
08:00 Сніданок у готелі
09:00 – 13:00 Екскурсія містом та Замком.

Кам’янець Подільський – місто, що зберегло дух середньовіччя. Унікальність його полягає у гармонійному поєднанні ландшафту та міцних оборонних мурів міста, старого замку та високих стрімких скель каньйону річки Смотрич. Кам’янець-Подільський посідає третє місце в Україні, після Львова і Києва, по кількості історичних пам’яток. В цьому місті-музеї ми відвідаємо: Римо-католицький костел святих апостолів Петра і Павла, турецький мінарет із золотою Мадонною, турецький міст, міську ратушу – осередок середньовічної влади Кам’янця, Вірменську дзвіницю, Домініканськи костел, Хрестовоздвиженську церкву – єдиний приклад дерев’яного зодчества. Майже з усіх точок міста Ви зможете побачити Георгіївську церкву, яка була названа на честь Святого Георгія – покровителя Кам’янця-Подільського. Кілька оглядових майданчиків нададуть можливість зробити незабутні фото на фоні неповторної краси Смотрицького каньйону та пам’яток архітектури.

Кам’янець Подільський
Відпочинок у м. Кам’янець Подільський

Кам’янець-Подільська фортеця – вишукана та могутня, простояла століттями, а в наш час тішить нас найбільш фотогенічним фоном для інстаграмних фото! Відома ще з XIV століття як частина оборонної системи міста Кам’янець, колишньої столиці Подільського князівства XIV–XV ст. Доречі, це єдина фортифікаційна споруда в світі, що займає площу 121 гектар! Замковий комплекс складається зі старого міста та фортеці, на території якої височить одинадцять веж! Стіни фортеці вирубані в скелі над прірвою, а сама вона збудована так, ніби стоїть на кам’яному постаменті, який з усіх боків оточений ровом. Тут є своя православна церква, пекарня, пивоварня, стайні, склади зброї та будинок коменданта. Також залишилися приміщення для війська та слуг.

Фортеця є складовою частиною Національного історико-архітектурного заповідника «Кам’янець», що належить до «7 чудес України»! У замку знімали такі художні фільми як «Тарас Бульба», «Той хто пройшов крізь вогонь», «Балада про доблесного лицаря Айвенго».

Кам'янець-Подільська фортеця
Кам’янець-Подільська фортеця

13:30 – 15:30 Обід у готелі, відпочинок.

16:00 – 16:30 Зустріч з гідом у старому місті. На нас чекає концерт органної музики в Кафедральному костелі святих апостолів Петра і Павла – один з найбільш вражаючих храмів Кам’янця-Подільського. Унікальність комплексу Петропавлівського собору не тільки в оригінальному переплетенні самих різних архітектурних стилів, але і в парадоксальному поєднанні елементів двох релігійних культур – християнської і мусульманської.

Ще одна родзинка – і справжній скарб костелу святих Петра і Павла – приголомшливий старовинний орган, виготовлений австрійською компанією спеціально для Кам’янець-Подільського храму. Потрапити на концерт органної музики в костелі вважається великою удачею, адже такий орган – єдиний в Україні!

Кафедральний костьол святих апостолів Петра і Павла
Органна насолода у Кафедральному костелі святих апостолів Петра і Павла

16:30 – 19:30  Прогулянка Смотрицьким каньйоном на тримаранах – незабутня подорож річкою Смотрич, що поведе вас від повсякденної метушні в світ неймовірно красивих пейзажів, зітканих із води, каменю, дерева, металу тощо. Під час подорожі ви дізнаєтесь про найцікавіші сторінки історії каньйону та річки Смотрич. Три частини маршруту, які проходять мандрівники в супроводі гіда-інструктора – це три години релаксового сплаву, де спокій та гармонія не залишають нікого байдужим. Лебеді, качки, чаплі та рибалки, пугачі та бобри – всі тут! Зовсім поруч. То кого пощастить побачити саме вам? Такий сплав завжди залишає після себе бажання повернутися знову і зануритись у чарівний світ Смотрицького каньйону… Багато селфі, відео, світлин та стрімів із тримаранів гарантовано! Подаруйте собі лайтовий відпочинок на Смотричі, що у Кам’янці-Подільському. В кінці цього феєричного сплаву на нас чекає невеличкий пікнік з польової кухні, де зможемо обмінятися враженнями!

подорож річкою Смотрич
Подорож річкою Смотрич

20:00  Вільний час, ночівля.

3 день 28.08.

09:00 Сніданок у готелі.

09:30 Виселення з готелю, зустріч з гідом, переїзд в Бакоту.
11:00 – 15:00 Екскурсія по Бакоті, вільний час та  відпочинок на березі Бакотської затоки на Дністрі.

Бакота – місце сили! Бакота – колись столиця цілого краю, місце розташування одного з найдревніших чоловічих монастирів України, пізніше – трагедія тисяч людей, а нині – місце, де тілом і душею відчуваєш спокій…
Уперше Бакота згадується в літописі 1024 року. А вже у першій половині XIII століття стає великим містом і найважливішим центром Пониззя, яке входило до Галицько-Волинського князівства.
Паралельно з розвитком поселення неподалік виникає найдавніший печерний монастир Поділля. Знаходиться він у товщі 120-метрової  Білої гори, яка складається з м’якого пісковику, що легко надається для видовбування печер.
Також відомо, що місце монастиря використовувалось як капище язичниками ще в дохристиянські часи. Монахи ж прийшли сюди ще в ХІ столітті.
Найбільше вражає не зовнішній антураж, не розташування монастиря, а енергетика цього місця. Заходячи в келії виникає абсолютно незрозуміле відчуття в холодній печері тепла. Здається ніби мільйон маленьких іскорок-голок пронизують все тіло. І коли виходиш з монастиря виникає та-а-акий підйом енергії, що наверх просто злітаєш! Тому логічно, що Бакота стала Меккою послідовників численних екзотичних релігій.
Нині Бакотою називають територію та околиці Бакотської затоки на Дністрі. Завдяки скелястим берегам вона має унікальний теплий та м’який мікроклімат, який метеорологи порівнюють з Ялтинським.
Місце приваблює фантастичними краєвидами, кількома пляжами, скельним монастирем, Білою скелею, природними джерелами з цілющою водою…

Факультативно: пропонуємо катання на катамарані по Бакотській затоці (для групи від 7 осіб) – 125-180 грн/ людину (оплачується до виїзду у тур!)

Катання на катамарані по Бакотській затоці
Катання на катамарані по Бакотській затоці

15:30 – 15:45 Переїзд до кафе.

15:45 – 16:30 Обід.

16:30 – 18:00 Переїзд в Кам’янець-Подільський.

18:00 – 21:00 Вільний час в Кам’янець-Подільському.

Екскурсія по м. Кам’янець-Подільський
Екскурсія по м. Кам’янець-Подільський

21:00 виїзд до Кропивницького

4 День. 29.08.
06:00 приблизно, прибуття у Кропивницький

 

Додаткова інформація та замовлення місць:
050 433 43 10
096 433 43 10 (viber)
travelksamil@gmail.com

 

При бронюванні / оплаті туру Турист автоматично погоджується з правилами/умовами зазначеними в ДОГОВОРІ.

 

 

 

Купальний вікенд в Кам’янець-Подільському та Бакоті! Зі сплавом на трімаранах по Смотрицькому каньйону!
Догори