Вікенд у Чернівцях + Кам’янець – Подільському та не тільки…!

01.10-04.10, 2 дні!

Вартість (за 1 людину):

Дорослий 2470 грн.
Дитина до 12 років 2220 грн.

До вартості входить: проїзд, проживання (1 ніч) харчування (1 сніданок, 1 обід, 2 вечері), прогулянка Смотрицьким каньйоном на тримаранах, екскурсія по Кам’янець – Подільському + замок, екскурсійний супровід, страховка (на дорогу).

До вартості не входить (дор./дит.): вхідні квитки Кам’янець-Подільської фортеці 60/40 грн., діти до 7 років безкоштовно, вхідні квитки в печери Кривче 40/35 грн., Чернівецький університет 60/20 грн. (школярі), благодійний внесок – за прослушовування органної музики від 20 грн., додаткове харчування та особисті витрати.


У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

Програма туру:
1 день – 01.10
20:00 Виїзд з Кропивницького.

2 день – 02.10
Прибуваємо в Чернівці.

08:45-09:45 Вільний час в центрі.

10:00-11:15 Екскурсія Чернівецький університет.

Архітектурною перлиною Чернівців по праву вважається колишня Резиденція православних митрополитів Буковини і Далмації. Зараз це корпуси Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, а також популярне місце для фотосесій.

Спеціально для будівництва резиденції в Чернівцях було відкрито 2 цегельних і один керамічний завод, а також найняли найкращих майстрів з різних куточків Австро-Угорщини.

Прямо при вході в парк встановлено бюст творця ансамблю – чеського архітектора І. Главки. Є в парку водойма з фонтаном, колодязь митрополитів, метеорологічна станція та оранжерея рідкісних рослин. В кінці парку – грот з входом у підземелля.

Ансамбль Резиденції побудований в романо-візантійському стилі у поєднанні архітектурних елементів різних епох з додаванням мотивів ренесансної архітектури, готики та мавританського стилю.

Відвідавши Чернівецький університет – ви переконаєтеся, що в Україні є архітектурні пам’ятники, які перевершують західноєвропейські зразки!

11:30-12:30 Переїзд у Заліщики.

12:30-13:00 Час для фото навпроти незабутньої панорами с. Заліщики.

Помилуємось місцевістю цього унікального місцевості, яке розташоване у чаші глибокого каньйону. Невелике містечко славиться панорамою на р. Дністер. Який круто вигинається і змінює свій напрямок майже на 360 градусів у формі підкови.

Цікаво знати:

– Залищики – двічі столиця. Мало хто знає, проте саме Заліщики свого часу були столицею Польщі (ще кілька століть тому) та Західноукраїнської Народної Республіки. Підтвердженням цього є численні документи, як в місцевих й обласних архівах, так і в польських.

– Аналогів цій місцевості, у Світі всього три – Чешський Крумлов, Мармуровий каньйон в США та франзуська долина річки Мозель.

– «Маленька Італія». Заліщики – єдине місто в Західній Україні, яке славиться лагідним середземноморським кліматом. Завдяки цьому тут не так холодно взимку, підвищена вологість повітря та є можливість вирощувати «екзотичні» фрукти й овочі.

13:30-14:00 А ще приємний бонус – заїдемо в Іоанно-Богословський чоловічий монастир (Хрещатик) який розміщений саме на цій височинці. Панорама захоплює дух. Це варто відвідати!

14:00-15:30 Переїзд.

15:30-17:00 Відвідування Кришталевої печери в с.Кривче.

Кришталева печера в селі Кривче, як і безліч інших, була утворена внаслідок вимивання підземними водами 2 0 000 000 років тому. Вона являє собою гіпсову систему ходів, розгалужених в різні боки. Загальна довжина цих ходів близько 23 км, але екскурсійний шлях значно коротший, всього 2500 м. Перед туристами з першого ж кроку відкривається мальовничий вид печерних стін і галерей. Ви побачите, тут всі кольору веселки, якими відливають білосніжні кристали, коли на них потрапляє світловий промінь. Деякі печерні ділянки покриті темними гірськими породами, які немов фарби художника, змішали в собі найнеймовірніші кольори.

Про печеру вперше згадується в 1721 році з книги польського священнослужителя. А перші дослідники потрапили до неї на початку ХІХ ст. В 1908 році за її вивчення активно взявся Клим Гутковський. Протягом 6 років він працював, складав карти і навіть давав назви відкритим ходам та лазам. Під час Другої Світової Війни вхід в печеру було завалено, і до 1961 року дослідження не проводились. А вже в 1980-х роках печера била всі рекорди по відвідуванню туристами. І до цього часу вона є привабливим об’єктом. Повітря там дуже гарно насичене озоном, тому приїжджають до печери і з лікувальною ціллю.

В печері відбувається сезонна циркуляція повітря: в холодний період основний потік повітря має напрямок з печери, в теплий період тяга зворотна. Циркуляція повітря хоч і слабка, проте коефіцієнт повітрообміну свідчить про те, що за добу в печері повітря повністю оновлюється. Температура в печері постійна, не змінюється в залежності від пори року і становить в середньому 11 ° С. Вологість в печері висока – 90-98%. У тих місцях, де конденсація вологості найбільша, утворюються кристали. 1 мм кристала формується близько 150 років.

17:00-18:30 Переїзд у Кам’янець-Подільський.

18:30 Послення в готель.

19:00 Вечеря. Вільний час. Ночівля.

 

3 день – 03.10

08:30 Сніданок у готелі. Виселення з готелю.
09:00 – 13:00 Екскурсія містом та Замком.

Кам’янець Подільський – місто, що зберегло дух середньовіччя. Унікальність його полягає у гармонійному поєднанні ландшафту та міцних оборонних мурів міста, старого замку та високих стрімких скель каньйону річки Смотрич. Кам’янець-Подільський посідає третє місце в Україні, після Львова і Києва, по кількості історичних пам’яток. В цьому місті-музеї ми відвідаємо: Римо-католицький костел святих апостолів Петра і Павла, турецький мінарет із золотою Мадонною, турецький міст, міську ратушу – осередок середньовічної влади Кам’янця, Вірменську дзвіницю, Домініканськи костел, Хрестовоздвиженську церкву – єдиний приклад дерев’яного зодчества. Майже з усіх точок міста Ви зможете побачити Георгіївську церкву, яка була названа на честь Святого Георгія – покровителя Кам’янця-Подільського. Кілька оглядових майданчиків нададуть можливість зробити незабутні фото на фоні неповторної краси Смотрицького каньйону та пам’яток архітектури.

Кам’янець-Подільська фортеця — одна з найпопулярніших принад Поділля. Але саме за останні декілька років фортеця почала змінюватися та оживати. Кам’янець-Подільський замок перетворився зі звичного музейного комплексу на живий організм, де різноманітні майстри займаються традиційними ремеслами: лучництвом, гончарством, різьбярством і випіканням хліба за традиційними рецептами. Історична реконструкція дала цій споруді новий подих, а відвідувачам — можливість не лише побачити історію, але й ненадовго зануритись у неї.

13:30 – 14:30 Обід у готелі. Час переодягнутись та підготуватись до сплаву на тримаранах.

15:00 – 15:30 Зустріч з гідом у старому місті. На нас чекає концерт органної музики в Кафедральному костелі святих апостолів Петра і Павла – один з найбільш вражаючих храмів Кам’янця-Подільського. Унікальність комплексу Петропавлівського собору не тільки в оригінальному переплетенні самих різних архітектурних стилів, але і в парадоксальному поєднанні елементів двох релігійних культур – християнської і мусульманської.

Ще одна родзинка – і справжній скарб костелу святих Петра і Павла – приголомшливий старовинний орган, виготовлений австрійською компанією спеціально для Кам’янець-Подільського храму. Потрапити на концерт органної музики в костелі вважається великою удачею, адже такий орган – єдиний в Україні!

16:00 – 18:00  Прогулянка Смотрицьким каньйоном на тримаранах – незабутня подорож річкою Смотрич, що поведе вас від повсякденної метушні в світ неймовірно красивих пейзажів, зітканих із води, каменю, дерева, металу тощо. Під час подорожі ви дізнаєтесь про найцікавіші сторінки історії каньйону та річки Смотрич. Три частини маршруту, які проходять мандрівники в супроводі гіда-інструктора – це три години релаксового сплаву, де спокій та гармонія не залишають нікого байдужим. Лебеді, качки, чаплі та рибалки, пугачі та бобри – всі тут! Зовсім поруч. То кого пощастить побачити саме вам? Такий сплав завжди залишає після себе бажання повернутися знову і зануритись у чарівний світ Смотрицького каньйону… Багато селфі, відео, світлин та стрімів із тримаранів гарантовано! Подаруйте собі лайтовий відпочинок на Смотричі, що у Кам’янці-Подільському.

18:00 – 19:00 Вечеря – пікнік («Польова кухня») на свіжому повітрі (у вартості туру).,

Обмінюємось незабутніми враженнями та радісними емоціями.

19:15 виїзд до Кропивницького.

 

4 день – 04.10
04:00-05:00 приблизно, прибуття у Кропивницький

 

Додаткова інформація та замовлення місць:
050 433 43 10
096 433 43 10 (
Viber)
travelksamil@gmail.com

 

Правила подорожей.

 

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.

2.Бронювання має бути оплачено упродовж 2 днів, у розмірі від 30 % вартості туру.

3.Оплата загальної вартості туру, має бути здійснена не пізніше ніж 7 днів до початку подорожі по Україні, та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі)

4.Відмова Учасника в односторонньому порядку від замовленої подорожі, веде за собою часткове/ повне утримання оплачених коштів Організаторами для покриття ФПЗ (фактично понесені затрати), згідно з умовами зазначених нижче:

– 30% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 14 днів до 10 до її початку. Ця сума є визначеною, як ФПЗ на організацію подорожі.

– 50% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 10 днів до 7 до її початку.

– 100% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 7 до 0 днів до її початку. Або, якщо подорож проводиться у Високий сезон, період офіційних святкових днів, визначених законодавством України (Новий Рік, Різдво, травневі свята, тощо), а також у періоди проведення виставок, ярмарок, та ін. заходів, які характеризуються підвищеним попитом на туристичні послуги, тобто у період найбільшої завантаженості місць відпочинку незалежно від строків відмови від подорожі.

5.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.

6.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.

7.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

Вікенд у Чернівцях + Кам’янець – Подільському та не тільки…!
Догори