Запоріжжя та Хортиця

11.09 – одноденна програма
Вартість: 695 грн. дорослий / 645 грн. діти до 12 років.

У вартості: транспортне та екскурсійне обслуговування групи по програмі, страхування.

Окремо оплачується: вхідні квитки (дорослі/діти): Запорізька Січ – 60/30 грн., музей ретро автомобілів – 80/50 грн., кінний театр “Запорізькі козаки” – 100/60 грн.

 

Програма туру:

04:00 від’їзд з Кропивницького, переїзд до Запоріжжя.

09:00-12:00 оглядова екскурсія Хортицею, виступ кінного театру “Запорізькі козаки”, огляд історико-культурного музею “Запорізька Січ” – на площі біля 4 гектарів побудовані козацькі курені, будинок кошового атаману, будинок писаря, козацька школа, церква. В 2007 році на території музею проводилися зйомки фільму “Тарас Бульба”.

12:00-15:30 переїзд в місто, оглядова екскурсія Запоріжжям, час для обіду, екскурсія до музею ретро автомобілів.

15:30-18:00 вільний час

18:00 від’їзд до Кропивницького.

23:00 орієнтовно повернення в Кропивницький.

 

У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

 

Додаткова інформація та замовлення місць:
050 433 43 10
096 433 43 10
travelksamil@gmail.com

У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

 

Правила подорожей.

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
2. Бронювання має бути оплачено впродовж 2 днів, у розмірі від 30 % вартості туру.
3.Оплата загальної вартості туру, має бути здійснена не пізніше ніж 7 днів до початку подорожі по Україні, та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі)
4.Відмова Учасника в односторонньому порядку від замовленої подорожі, веде за собою часткове/ повне утримання оплачених коштів Організаторами для покриття ФПЗ (фактично понесені затрати), згідно з умовами зазначених нижче:
– 30% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 14 днів до 10 до її початку. Ця сума є визначеною, як ФПЗ на організацію подорожі.
– 50% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 10 днів до 7 до її початку.
– 100% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 7 до 0 днів до її початку. Або, якщо подорож проводиться у Високий сезон, період офіційних святкових днів, визначених законодавством України (Новий Рік, Різдво, травневі свята, тощо), а також у періоди проведення виставок, ярмарок, та ін. заходів, які характеризуються підвищеним попитом на туристичні послуги, тобто у період найбільшої завантаженості місць відпочинку незалежно від строків відмови від подорожі.
5.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.
6.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
7.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

Запоріжжя та Хортиця
Догори