8 березня в Кам’янець-Подільському та Чернівцях з дегустацією та органною музикою!

06.03 – 09.03, 2 дні!
Вартість: 2150 грн.
Дітям до 12 років 1800 грн.

До вартості входить: проїзд, проживання (1 ніч) харчування – дворазове (1 вечеря, 1 сніданок та 2 обіда), екскурсія до сироварні з дегустацією сира та вина, екскурсії по Ченівцям та Кам’янець – Подільському з замком, екскурсія до Музею мініатюр “Замки України”, концерт органної музики в костелі, страховка.

До вартості не входить: вхідні квитки Кам’янець-Подйльської фортеці 60/40 (дор./дит.), діти до 7 років безкоштовно, додаткове харчування, вхідні квитки до Музею мініатюр 40/30 грн., вхідні квитки до Чернівецького Університету 60 грн. та особисті витрати.

У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

Програма туру:
1 день. 06.03
22:00 Виїзд з Кропивницького

2 день. 07.03
близько 10:00 прибуття на сироварню.
На нас чекає захоплююча екскурсія до сироварні, де ви побачите усі процеси сироваріння та зможете продегустувати різноманітні сири (5-7 видів), серед яких, сири зі спеціями та сир рецептури Радамер, а для гурманів – сир з прованськими травами та оливками! Сир Глибоцький, Буковинський будз, підкопчений овечий будз – всю цю пишність відтінять келишки білого та червоного вина унікального виробництва!

12:00-14:00 Екскурсія по столиці Буковини – Чернівцям, який ще називають “маленьким Парижем”, а за своєю красою Чернівці не поступаються Відню. Ви прогуляєтеся де тепер розташований Чернівецький обласний музично-драматичний театр імені О. Кобилянської, Єврейський народний дім, а напроти нього – будівля колишньої Палати ремесел і торгівлі, де тепер навчають студентів-медиків. Далі по вул. Бетховена на Головну, до Будинку – корабля, який знаходиться поряд із Костел Воздвиження Всечесного Хреста . Та вийдемо на найлегендарнішу вулицю міста – вул. Ольги Кобилянської, про яку складено десятки легенд. Кожний будинок має свою архітектуру та свою історію, тут розташований Краєзнавчий музей, де зберігається найбільша колекція пам`яток Буковини та унікальний об`єкт – Український народний дім. Прогулявшись вишуканою та спокійною вулицею , закриту для руху громадського транспорту, у вас буде можливість випити чашку кави в одному з численних затишних кафе.
14:30-15:30 обід в колоритному кафе Чернівців.

16:00-17:00 екскурсія в Університет.
Архітектурною перлиною Чернівців по праву вважається колишня Резиденція православних митрополитів Буковини і Далмації. Зараз це корпуси Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, а також популярне місце для фотосесій серед буковинських молодят.
Спеціально для будівництва резиденції в Чернівцях було відкрито 2 цегельних і один керамічний завод, а також найняли найкращих майстрів з різних куточків Австро-Угорщини.
Прямо при вході в парк встановлено бюст творця ансамблю – чеського архітектора І. Главки. Є в парку водойма з фонтаном, колодязь митрополитів, метеорологічна станція та оранжерея рідкісних рослин. В кінці парку – грот з входом у підземелля.

Ансамбль Резиденції побудований в романо-візантійському стилі у поєднанні архітектурних елементів різних епох з додаванням
мотивів ренесансної архітектури, готики та мавританського стилю. Відвідавши Чернівецький університет – ви переконаєтеся, що в Україні є архітектурні пам’ятники, які перевершують західноєвропейські зразки!

17:15 виїзд до Кам’янець-Подільського.
18:15 прибуття до Кам’янець-Подільського, поселення в готелі, вечеря та вільний час. Ночівля.

3 День. 08.03
10:00-13:00 Екскурсія містом
Кам’янець Подільський – місто, що зберегло дух середньовіччя. Унікальність його полягає у гармонійному поєднанні ландшафту та міцних оборонних мурів міста, старого замку та високих стрімких скель каньйону річки Смотрич. Кам’янець-Подільський посідає третє місце в Україні, після Львова і Києва, по кількості історичних пам’яток. В цьому місті-музеї ми відвідаємо: Римо-католицький костел святих апостолів Петра і Павла, турецький мінарет із золотою Мадонною, турецький міст, міську ратушу – осередок середньовічної влади Кам’янця, Вірменську дзвіницю, Домініканськи костел, Хрестовоздвиженську церкву – єдиний приклад дерев’яного зодчества. Майже з усіх точок міста Ви зможете побачити Георгіївську церкву, яка була названа на честь Святого Георгія – покровителя Кам’янця-Подільського. Кілька оглядових майданчиків нададуть можливість зробити незабутні фото на фоні неповторної краси Смотрицького каньйону та пам’яток архітектури.
13:00 Обід в центрі старого міста
14:00 Відвідування Кам’янець-Подільського замку.
Кам’янець-Подільська фортеця — одна з найпопулярніших принад Поділля. Але саме за останні декілька років фортеця почала змінюватися та оживати. Кам’янець-Подільський замок перетворився зі звичного музейного комплексу на живий організм, де різноманітні майстри займаються традиційними ремеслами: лучництвом, гончарством, різьбярством і випіканням хліба за традиційними рецептами. Історична реконструкція дала цій споруді новий подих, а відвідувачам — можливість не лише побачити історію, але й ненадовго зануритись у неї.

14:00-15:00 Обід в центрі старого міста
15:00-16:00 Музей мініатюр “Замки України.”
Музей під відкритим небом, в якому зібрано 16 замків, ознайомить одразу з усіма найвідомішими архітектурними пам’ятками України. Пориньте в історію, дізнайтесь цікаві факти, таємниці та легенди, які зародились в могутніх стінах замків, а також оцініть роботи київських майстрів, які з неймовірною чіткістю передали найдрібніші деталі. Музей мініатюр “Замки України” – чудове місце для сімейного відпочинку і для проведення часу з друзями!

16:30-16:50 Концерт на органі в костелі – прекрасне завершення святкового дня!
Кафедральний костел святих апостолів Петра і Павла – один з найбільш вражаючих храмів Кам’янця-Подільського. Унікальність комплексу Петропавлівського собору не тільки в оригінальному переплетенні самих різних архітектурних стилів, але і в парадоксальному поєднанні елементів двох релігійних культур – християнської і мусульманської.
Ще одна родзинка – і справжній скарб костелу святих Петра і Павла – приголомшливий старовинний орган, виготовлений австрійською компанією спеціально для кам’янець-подільського храму. Потрапити на концерт органної музики в костелі вважається великою удачею, адже такий орган – єдиний в Україні!

17:00-18:00 вільний час
18:15 виїзд до Кропивницького

4 День. 09.03
04:00-05:00 приблизно, прибуття у Кропивницький

 

Додаткова інформація та замовлення місць:

050 433 43 10

096 433 43 10

travelksamil@gmail.com

 

 

 

Правила подорожей.

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
2.Внесена оплата чи передоплата не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
3.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.
4.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
5.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

8 березня в Кам’янець-Подільському та Чернівцях з дегустацією та органною музикою!
Догори