День закоханих у Львові

12.02 – 15.02, 2 дні!
Вартість: 1980 грн.
Дітям до 12 років 1790 грн.
До вартості входить: проїзд, проживання (1 ніч) харчування – сніданки (2 сніданки), екскурсії за програмою по місту, екскурсія в океанаріумі, страховка.
До вартості не входить: обіди та вечері, вхідні квитки до океанаріуму: діти до 3 років- безкоштовно, діти віком 3-13 років 150 грн, 14-17 років 200 грн, дорослі 250 грн., Лвіварня за бажанням екскурсія 90 грн, дегустація 50 грн (4 види пива по 150 мл.), особисті витрати.
У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

Програма туру:
1 день. 12.02
22:00 Виїзд з Кропивницького

2 день 13.02
08:30 Близько прибуття до Львова
09:00 Сніданок у готелі
10:00 Пішохідна екскурсія «Історії кохання Старого міста»
У Львові, на протязі століть, вміли не тільки будувати, торгувати, воювати, інтригувати … але і кохати – від короля до простого міщанина. Історія будь-якого міста без кохання, пристрастей, емоцій – сухі і нудні факти, не більше. І це не про Львів – місто стало певною театральною сценою з витонченими декораціями, де розігрувалися неабиякі, практично шекспірівські пристрасті, з дуелями, самогубствами і самопожертвами. Про ці романи складені міські легенди, написані щемливі історії в путівниках, поставлені пам’ятники. Під час екскурсії, ми будемо намагатися зрозуміти: хто вони – львівські закохані, чим жили і дихали, про що думали і мріяли, чому страждали або були щасливі, чому їхні романи стали невід’ємною частиною львівської історії і чіпають душу львів’ян донині? Можливо, якісь історії здадуться вам тривіальними, якісь здивують, від якихось стане сумно, а інші дадуть надію, але в будь-якому випадку, Львів з нотками романтизму не залишить вас байдужими.
Звичайно поговоримо не тільки про кохання. В пошуках романтичних історій поблукаємо вузенькими вуличками Львова, його старовинними кварталами з храмами, монастирями і житловими будинками, побачимо красиву, давню архітектуру і зануримось в атмосферу старовинного і романтичного міста.

14:30 Відвідування океанаріуму, вільний час.
19:00 збір групи та переїзд до готелю. Вільний час в готелі, ночівля.
Казковий підводний світ – це ‘’OCEANARIUM LVIV’’ Саме тут можна побачити, як жителі морів та океанів співіснують та проводять день у звичному для них ритмі. А що й говорити про відчуття розслаблення та спокою під час спостереження за рибками! Масштаби оглядових площадок нікого не залишать байдужим, а захоплююче 3D-шоу вразить кожного глядача! То ж переконайтесь самі!

3 день. 14.02
09:00 Сніданок у готелі, виселення з готелю.
10:00 Зустріч з гідом – Автобусна екскурсія «Львівській калейдоскоп з романтичними нотками»
Під час цієї екскурсії за відносно короткий час ми поринемо в різні епохи і познайомимось з різноманітними гранями міста – від старовини до сучасності, і ви побачите наскільки багатоликий Львів. І, звичайно, згадаємо вічне кохання без якого історія міста буде не повною.
Ми піднімемось на гору “Високий замок” і помилуємося панорамою нашого міста з висоти пташиного польоту. А також почуємо там історію кохання князя Лева (на честь якого назване наше місто) і угорської принцеси-красуні Констанції.
Звідти перенесемося на декілька століть вперед і опинимося в Австрійському Львові – проїдемося центральними проспектами Свободи та Шевченка, відомою вулицею Городоцькою (самою довгою в місті),побачимо бароковий ансамбль собору св. Юра і строгий неоготичний костел св. Єлизавети. Біля цього величного храму згадаємо непросту долю австрійської імператриці Єлизавети (відомої як Сісі) та її кохання до Франца Йосифа і зрозуміємо як львів’яни вшанували пам’ять імператриці після її трагічної загибелі.
Також відвідаємо вишукані і аристократичні зали знаменитого Шляхетного Казино де з розкішшю відпочивали вершки львівського суспільства в 19 столітті. В цьому будинку на балах та вечірках було розбито не одно серце. А хтось знайшов там справжнє кохання на все життя.

13:00 Вільний час.
15:30 Факультативно: відвідування Львіварні.
Якщо ви попросите львів’янина познайомити вас із місцевим пивом і кухнею, він обов’язково розповість вам про пивоварню, збудовану в 1715 році, і яка функціонує до сьогодні. Вона є старішою за знаменитий «Guiness». За сприяння «Львівське» у 2005 році був відкритий перший в Україні Музей пивоваріння, а тепер — сучасний музейно-культурний комплекс пивної історії «Львіварня».
Торговельна марка «Львівське» успадкувала найдавніше українське пиво, яке почали варити монахи ще в 1715 році. Сьогодні «Львівське» стало частиною культури та історії, символом епох і гордістю країни.

18:00 збір групи та виїзд в Кропивницький

4 День 15.02
04:00 орієнтовно, прибуття до Кропивницького.

 

Додаткова інформація та замовлення місць:

050 433 43 10

096 433 43 10

travelksamil@gmail.com

 

 

Правила подорожей.

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
2.Внесена оплата чи передоплата не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
3.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.
4.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
5.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

День закоханих у Львові
Догори