Кам’янець-Подільський, Бакота + Чернівці!

07.05 – 10.05, 2 дні!
Вартість: 2250 грн.
Дітям до 12 років 1950 грн.
До вартості входить: проїзд, проживання (1 ніч) харчування – дворазове (1 вечеря, 1 сніданок та 2 обіда), екскурсія до сироварні з дегустацією сира та вина, екскурсія по Ченівцям, екскурсія по Кам’янець – Подільському(незвичний маршрут Старим містом) + палеонтологічна екскурсія (нова пропозиція) + замок (факультативно, для тих, хто не був), страховка.

До вартості не входить: вхідні квитки Кам’янець-Подйльської фортеці 60/40 (дор./дит.), діти до 7 років безкоштовно, додаткове харчування, вхідні квитки до Чернівецького Університету 60 грн. та особисті витрати.
У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

Програма туру:
1 день. 07.05
22:00 Виїзд з Кропивницького

2 день. 08.05
близько 10:00 прибуття на сироварню.
На нас чекає захоплююча екскурсія до сироварні, де ви побачите усі процеси сироваріння та зможете продегустувати різноманітні сири (5-7 видів), серед яких, сири зі спеціями та сир рецептури Радамер, а для гурманів – сир з прованськими травами та оливками! Сир Глибоцький, Буковинський будз, підкопчений овечий будз – всю цю пишність відтінять келишки білого та червоного вина унікального виробництва!

12:00-14:00 Екскурсія по столиці Буковини – Чернівцям, який ще називають “маленьким Парижем”, а за своєю красою Чернівці не поступаються Відню. Ви прогуляєтеся де тепер розташований Чернівецький обласний музично-драматичний театр імені О. Кобилянської, Єврейський народний дім, а напроти нього – будівля колишньої Палати ремесел і торгівлі, де тепер навчають студентів-медиків. Далі по вул. Бетховена на Головну, до Будинку – корабля, який знаходиться поряд із Костел Воздвиження Всечесного Хреста . Та вийдемо на найлегендарнішу вулицю міста – вул. Ольги Кобилянської, про яку складено десятки легенд. Кожний будинок має свою архітектуру та свою історію, тут розташований Краєзнавчий музей, де зберігається найбільша колекція пам`яток Буковини та унікальний об`єкт – Український народний дім. Прогулявшись вишуканою та спокійною вулицею , закриту для руху громадського транспорту, у вас буде можливість випити чашку кави в одному з численних затишних кафе.

14:30-15:30 обід в колоритному кафе Чернівців.

16:00-17:00 екскурсія в Університет.
Архітектурною перлиною Чернівців по праву вважається колишня Резиденція православних митрополитів Буковини і Далмації. Зараз це корпуси Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, а також популярне місце для фотосесій серед буковинських молодят.
Спеціально для будівництва резиденції в Чернівцях було відкрито 2 цегельних і один керамічний завод, а також найняли найкращих майстрів з різних куточків Австро-Угорщини.
Прямо при вході в парк встановлено бюст творця ансамблю – чеського архітектора І. Главки. Є в парку водойма з фонтаном, колодязь митрополитів, метеорологічна станція та оранжерея рідкісних рослин. В кінці парку – грот з входом у підземелля.
Ансамбль Резиденції побудований в романо-візантійському стилі у поєднанні архітектурних елементів різних епох з додаванням
мотивів ренесансної архітектури, готики та мавританського стилю. Відвідавши Чернівецький університет – ви переконаєтеся, що в Україні є архітектурні пам’ятники, які перевершують західноєвропейські зразки!

17:15 виїзд до Кам’янець-Подільського.
18:15 прибуття до Кам’янець-Подільського, поселення в готелі, вечеря та вільний час. Ночівля.

3 День. 09.05
08:00 Сніданок у готелі,
08:30 Виселення з готелю, зустріч з гідом, переїзд в Бакоту.
10:00 Екскурсія по Бакоті
Бакота – місце сили! Бакота – колись столиця цілого краю, місце розташування одного з найдревніших чоловічих монастирів України, пізніше – трагедія тисяч людей, а нині – місце, де тілом і душею відчуваєш спокій…
Уперше Бакота згадується в літописі 1024 року. А вже у першій половині XIII століття стає великим містом і найважливішим центром Пониззя, яке входило до Галицько-Волинського князівства.
Паралельно з розвитком поселення неподалік виникає найдавніший печерний монастир Поділля. Знаходиться він у товщі 120-метрової Білої гори, яка складається з м’якого пісковику, що легко надається для видовбування печер.
Також відомо, що місце монастиря використовувалось як капище язичниками ще в дохристиянські часи. Монахи ж прийшли сюди ще в ХІ столітті.
Найбільше вражає не зовнішній антураж, не розташування монастиря, а енергетика цього місця. Заходячи в келії виникає абсолютно незрозуміле відчуття в холодній печері тепла. Здається ніби мільйон маленьких іскорок-голок пронизують все тіло. І коли виходиш з монастиря виникає та-а-акий підйом енергії, що наверх просто злітаєш! Тому логічно, що Бакота стала Меккою послідовників численних екзотичних релігій.
Нині Бакотою називають територію та околиці Бакотської затоки на Дністрі. Завдяки скелястим берегам має унікальний теплий та м’який мікроклімат, який метеорологи порівнюють з Ялтинським.
Місце приваблює фантастичними краєвидами, кількома пляжами, скельним монастирем, Білою скелею, прогулянками Дністром на корабликах, природними джерелами з цілющою водою…

13:00 Переїзд в Кам’янець – Подільський.
14:30 Обід в центрі старого міста.
15:30 Екскурсія містом.
Цього разу пропонуємо вам незвичний маршрут Старим містом Кам’янця-Подільського! Нашу подорож розпочнемо від Гончарської башти. Далі помандруємо вулицею Зарванською та Троїцькою площею, де поговоримо про готелі, ресторації, кав’ярні та життя Кам’янця за часів Миколи І. Опісля нас зустріне Алея закоханих, Лебедине озеро із двома парами лебедів, Новопланівський сходи, навісний дерев’яний міст у каньйоні та річка Смотрич! А ще – Новопланівський міст у всій красі та несподіваних ракурсах. І, звісно, башта Стефанія Баторія, яка свого часу зустріла чимало відомих людей, що вперше приїхали до Кам’янця-Подільського, Старопоштовий узвіз, Польська брама, сходи Фаренгольца, кафедральний костел святих апостолів Петра і Павла (вул. Ковальська), центр Старого міста (вул. Старобульварна) та оглядові майданчики із неймовірно красивими краєвидами!

Далі вирушаємо в Палеонтологічну екскурсію: «Парк Силурійського періоду». Відкрийте для себе світ Силурійського періоду! Які ж «динозаври» мешкали сотні мільйонів років тому? Яким було Сарматське море, що свого часу існувало на теренах Поділля? Що залишило воно по собі?

На вас чекає цікава та незвична екскурсія-експедиція, що пролягає стрімкими, але безпечними стежками, сходами та мостами Смотрицького каньйону.

Маршрут палеонтологічної мандрівки включає в себе:

▪ пошук скам’янілостей у різних гірських породах – трилобітів, ракоскорпіонів, коралів…
▪ робота з пошуковим обладнанням;
▪ препарування навчальних зразків скам’янілостей.
На вас очікують три пошукові локації з різними формами досліджень. На кожній – нові відкриття! А ще – Хрестовоздвиженська церква XVIII століття, зведена з дерева та, звісно ж, Старий замок! Повірте, з таких ракурсів ви його ще не бачили!

+ Відвідування Кам’янець-Подільського замку. (факультативно, для тих, хто не був).

19:00 виїзд до Кропивницького

4 День. 10.05
05:00 приблизно, прибуття у Кропивницький

 

 

Додаткова інформація та замовлення місць:

050 433 43 10

096 433 43 10

travelksamil@gmail.com

 

 

Правила подорожей.

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
2. Бронювання має бути оплачено впродовж 2 днів, у розмірі від 30 % вартості туру.
3.Оплата загальної вартості туру, має бути здійснена не пізніше ніж 7 днів до початку подорожі по Україні, та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі)
4.Відмова Учасника в односторонньому порядку від замовленої подорожі, веде за собою часткове/ повне утримання оплачених коштів Організаторами для покриття ФПЗ (фактично понесені затрати), згідно з умовами зазначених нижче:
– 30% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 14 днів до 10 до її початку. Ця сума є визначеною, як ФПЗ на організацію подорожі.
– 50% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 10 днів до 7 до її початку.
– 100% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 7 до 0 днів до її початку. Або, якщо подорож проводиться у Високий сезон, період офіційних святкових днів, визначених законодавством України (Новий Рік, Різдво, травневі свята, тощо), а також у періоди проведення виставок, ярмарок, та ін. заходів, які характеризуються підвищеним попитом на туристичні послуги, тобто у період найбільшої завантаженості місць відпочинку незалежно від строків відмови від подорожі.
5.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.
6.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
7.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

Кам’янець-Подільський, Бакота + Чернівці!
Догори