Купальний вікенд в Кам’янець-Подільському та Бакоті! Зі сплавом на трімаранах по Смотрицькому каньйону!

03.09-06.09, 2 дні!

Вартість: 2250 грн.
Дітям до 12 років 2000 грн.

До вартості входить: проїзд, проживання (1 ніч) харчування – сніданок та обід (2 сніданки та 2 обіда), прогулянка Смотрицьким каньйоном на тримаранах, екскурсія по Кам’янець – Подільському + замок, екскурсія Бакотою і супровід, страховка.

До вартості не входить: вхідні квитки Кам’янець-Подйльської фортеці 60/40 (дор./дит.), діти до 7 років безкоштовно, вхідні квитки до Бакоти 35/15 (дор./дит.), катання на катамарані по Бакотській затоці (для групи від 7 осіб) – 100-145 грн/ людину, вечері та особисті витрати.

У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

Програма туру:
1 день. 03.09
22:00 Виїзд з Кропивницького

2 день 04.09
08:00 Близько прибуття в Кам’янець-Подільський
08:30 Сніданок у готелі
09:00 – 13:00 Екскурсія містом та Замком.

Кам’янець Подільський – місто, що зберегло дух середньовіччя. Унікальність його полягає у гармонійному поєднанні ландшафту та міцних оборонних мурів міста, старого замку та високих стрімких скель каньйону річки Смотрич. Кам’янець-Подільський посідає третє місце в Україні, після Львова і Києва, по кількості історичних пам’яток. В цьому місті-музеї ми відвідаємо: Римо-католицький костел святих апостолів Петра і Павла, турецький мінарет із золотою Мадонною, турецький міст, міську ратушу – осередок середньовічної влади Кам’янця, Вірменську дзвіницю, Домініканськи костел, Хрестовоздвиженську церкву – єдиний приклад дерев’яного зодчества. Майже з усіх точок міста Ви зможете побачити Георгіївську церкву, яка була названа на честь Святого Георгія – покровителя Кам’янця-Подільського. Кілька оглядових майданчиків нададуть можливість зробити незабутні фото на фоні неповторної краси Смотрицького каньйону та пам’яток архітектури.

Кам’янець-Подільська фортеця — одна з найпопулярніших принад Поділля. Але саме за останні декілька років фортеця почала змінюватися та оживати. Кам’янець-Подільський замок перетворився зі звичного музейного комплексу на живий організм, де різноманітні майстри займаються традиційними ремеслами: лучництвом, гончарством, різьбярством і випіканням хліба за традиційними рецептами. Історична реконструкція дала цій споруді новий подих, а відвідувачам — можливість не лише побачити історію, але й ненадовго зануритись у неї.

13:30 – 15:30 Обід у готелі, відпочинок.

16:00 – 16:30 Зустріч з гідом у старому місті. На нас чекає концерт органної музики в Кафедральному костелі святих апостолів Петра і Павла – один з найбільш вражаючих храмів Кам’янця-Подільського. Унікальність комплексу Петропавлівського собору не тільки в оригінальному переплетенні самих різних архітектурних стилів, але і в парадоксальному поєднанні елементів двох релігійних культур – християнської і мусульманської.

Ще одна родзинка – і справжній скарб костелу святих Петра і Павла – приголомшливий старовинний орган, виготовлений австрійською компанією спеціально для Кам’янець-Подільського храму. Потрапити на концерт органної музики в костелі вважається великою удачею, адже такий орган – єдиний в Україні!

16:30 – 19:30  Прогулянка Смотрицьким каньйоном на тримаранах – незабутня подорож річкою Смотрич, що поведе вас від повсякденної метушні в світ неймовірно красивих пейзажів, зітканих із води, каменю, дерева, металу тощо. Під час подорожі ви дізнаєтесь про найцікавіші сторінки історії каньйону та річки Смотрич. Три частини маршруту, які проходять мандрівники в супроводі гіда-інструктора – це три години релаксового сплаву, де спокій та гармонія не залишають нікого байдужим. Лебеді, качки, чаплі та рибалки, пугачі та бобри – всі тут! Зовсім поруч. То кого пощастить побачити саме вам? Такий сплав завжди залишає після себе бажання повернутися знову і зануритись у чарівний світ Смотрицького каньйону… Багато селфі, відео, світлин та стрімів із тримаранів гарантовано! Подаруйте собі лайтовий відпочинок на Смотричі, що у Кам’янці-Подільському.

20:00  Вільний час, ночівля.

3 день 05.09.

08:00 Сніданок у готелі.

08:30 Виселення з готелю, зустріч з гідом, переїзд в Бакоту.
10:00 – 14:00 Екскурсія по Бакоті, вільний час та пляжний відпочинок на березі Бакотської затоки на Дністрі.

Бакота – місце сили! Бакота – колись столиця цілого краю, місце розташування одного з найдревніших чоловічих монастирів України, пізніше – трагедія тисяч людей, а нині – місце, де тілом і душею відчуваєш спокій…
Уперше Бакота згадується в літописі 1024 року. А вже у першій половині XIII століття стає великим містом і найважливішим центром Пониззя, яке входило до Галицько-Волинського князівства.
Паралельно з розвитком поселення неподалік виникає найдавніший печерний монастир Поділля. Знаходиться він у товщі 120-метрової  Білої гори, яка складається з м’якого пісковику, що легко надається для видовбування печер.
Також відомо, що місце монастиря використовувалось як капище язичниками ще в дохристиянські часи. Монахи ж прийшли сюди ще в ХІ столітті.
Найбільше вражає не зовнішній антураж, не розташування монастиря, а енергетика цього місця. Заходячи в келії виникає абсолютно незрозуміле відчуття в холодній печері тепла. Здається ніби мільйон маленьких іскорок-голок пронизують все тіло. І коли виходиш з монастиря виникає та-а-акий підйом енергії, що наверх просто злітаєш! Тому логічно, що Бакота стала Меккою послідовників численних екзотичних релігій.
Нині Бакотою називають територію та околиці Бакотської затоки на Дністрі. Завдяки скелястим берегам вона має унікальний теплий та м’який мікроклімат, який метеорологи порівнюють з Ялтинським.
Місце приваблює фантастичними краєвидами, кількома пляжами, скельним монастирем, Білою скелею, природними джерелами з цілющою водою…

Факультативно: пропонуємо катання на катамарані по Бакотській затоці (для групи від 7 осіб) – 100-145 грн/ людину (оплачується до виїзду у тур!)

 

14:30 – 14:45 Переїзд до кафе.

14:45 – 15:30 Обід.

15:30 – 17:00 Переїзд в Кам’янець-Подільський.

17:00 – 18:45 Вільний час в Кам’янець-Подільському.

19:00 виїзд до Кропивницького

4 День. 06.09.
05:00 приблизно, прибуття у Кропивницький

 

 

Додаткова інформація та замовлення місць:
050 433 43 10
096 433 43 10
travelksamil@gmail.com

 

Правила подорожей.

 

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.

2.Бронювання має бути оплачено упродовж 2 днів, у розмірі від 30 % вартості туру.

3.Оплата загальної вартості туру, має бути здійснена не пізніше ніж 7 днів до початку подорожі по Україні, та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі)

4.Відмова Учасника в односторонньому порядку від замовленої подорожі, веде за собою часткове/ повне утримання оплачених коштів Організаторами для покриття ФПЗ (фактично понесені затрати), згідно з умовами зазначених нижче:

– 30% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 14 днів до 10 до її початку. Ця сума є визначеною, як ФПЗ на організацію подорожі.

– 50% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 10 днів до 7 до її початку.

– 100% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 7 до 0 днів до її початку. Або, якщо подорож проводиться у Високий сезон, період офіційних святкових днів, визначених законодавством України (Новий Рік, Різдво, травневі свята, тощо), а також у періоди проведення виставок, ярмарок, та ін. заходів, які характеризуються підвищеним попитом на туристичні послуги, тобто у період найбільшої завантаженості місць відпочинку незалежно від строків відмови від подорожі.

5.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.

6.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.

7.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

Купальний вікенд в Кам’янець-Подільському та Бакоті! Зі сплавом на трімаранах по Смотрицькому каньйону!
Догори