Літній коктейль – Карпати, все включено!

Солотвино, Стежки Довбуша, Маковиця, Яремче, Буковель,

Манявський скит та водоспад.

04.08 – 09.08, 4 дні!

 З Кропивницького з можливістю посадки по шляху проходження!

Вартість:

при двомісному разміщенні 5150 грн.

діти до 12 років 4750 грн.

при трьохмісному разміщенні 5000 грн.

діти до 12 років 4600 грн.

при чотирьохмісному разміщенні – під запит.

До вартості входить: проїзд, проживання, харчування – сніданок та вечеря (4 сніданки та 3 вечері), екскурсійний супровід по програмі туру, позашляховик до Манявського водоспаду, трансфер до Буковелю (від 8 осіб), страховка.

До вартості не входить: Солотвино (вхідні квитки: 100 грн. дорослий, діти 5-12 років – 70грн.), обід у Манявському скиту (замовляється при бронюванні туру), дегустація сирів у господарстві на полонині Маковиця 50 грн. з люд., додаткове харчування, особисті витрати.

У випадку відміни туру у зв’язку військовими діями, пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

Програма туру:

1 день. 04.08
17:00 Виїзд з Кропивницького.

2 день. 05.08

08:00 Сніданок в готелі.

08:30 Переїзд до Солотвіна.

10:30 – 15:00 Відпочинок на солених озерах у Солотвіно.

Влітку варто трохи оздоровитися та набратися сил. Солотвино з унікальними солоними озерами, допоможе Вам відновити сили і насолодитися чарівною природою Закарпаття. Селище розташоване між двома районними центрами Тячів і Рахів на березі річки Тиса і знаходиться на межі кордонів України і Румунії. Цілісінький комплекс солоних озер, допоможе Вам прекрасно відпочити і зміцнити своє здоров’я. Також використовують грязь солоних озер для лікування і омолодження шкіри. Температура води в озерах Солотвина влітку сягає близько 27 ° С, а взимку – 17 ° С. Через це тут можна купатися з квітня по листопад.

Солотвино
Відпочинок у Солотвино, солоні озера

15:00 – 16:00 – переїзд до географічного центру Європи

 Вільний час, фотографуємося, дегустуємо мінеральну воду.

Один з мінеральних джерел води “Буркут”, в честь яких с. Кваси отримало свою назву. “Квасний” водою на Гуцульщині називають мінеральну воду з високим ступенем природної газованої. Цілющі властивості води позитивно впливають на відновлення опорно-рухового апарату, покращують обмін речовин, виводять з організму радіонукліди і зайві солі.

Географічний центр Європи с. Кваси
Географічний центр Європи с. Кваси та мінеральні джерела води “Буркут”

Близько 19:00 Повернення до готелю, вечеря, вільний час, ночівля.

3 день. 06.08

08:00 Сніданок в готелі.

09:00 – 9:45 переїзд до Яремче.

З 10:00 на нас чекає цікавий маршрут – «Стежка Довбуша». Відразу починається таємничий карпатський ліс, з покритими мохом деревами та тінню величезних сосен та смерек. По стежці зліва і справа видніються кущі малини, ожини, а там далі чорниця Стежка є грунтовою. Але часто трапляються ділянки, де доводиться проходити по каменям, покритим мохом, що інколи буває дуже слизько. Тому варто бути обережним. В деяких місцях є спеціальні поручні, тримаючись за які йти значно легше. Мандруючи далі по стежці та слухаючи цікаві історії нашого гіда, про цю місцевість, ми побачимо групу великих скель. Деякі з них досягають висоти до 20 метрів. Це і є місцеві скелі Довбуша (але не варто їх путати з «Скелями Довбуша» в районі села Бубнище Долинського р-ну Івано-Франківської обл., бо то зовсім інша місцевість). Навколо групи скель є декілька оглядових майданчиків, з яких відкриваються гарні краєвиди на навколишні гори.

Стежка Довбуша
Стежка Довбуша

Далі прямуємо до гори Маковиця, яка Розташована на схід від центральної частини міста Яремче. ЇЇ висота становить всього 984 м, але краєвиди з вершини прекрасні! На безлісій вершині гори відкривається захоплююча панорама Карпатських гір. Під час сходження вас зустрінуть зарості ягід, сінокоси і пасовища. Ви пройдете через древній ліс, попри величезні скелі, де за легендами переховувався Олекса Довбуш, а також вийдете на відкриту полонину, з якої відкриється вид майже на всю територію національного парку.Зараз вже стало відомо, що під одним з туристичних маршрутів є два геологічні розломи. Тому тут така сильна енергетика.

Підйом на гору Маковиця не потребує великих зусиль і буде під силу як трирічним малюкам, так і людям похилого віку.

Полонина Маковиця
Полонина Маковиця

На схилі однойменної гори розташоване полонинське господарство «Полонина Маковиця», де дбайливі господарі вирощують карпатську породу овечок та виготовляють – біле золото Карпат – овечий сир за давніми гуцульськими традиціями. Цікавим є те що подібні сири користуються популярністю не тільки в Україні, але й у країнах Середземномор’я. Щоправда, там такий сир називають брюель або рікотта.

На полонині в дерев’яній стаї на вас чекає екскурсія з дегустацією, де ви познайомитесь із особливою гуцульською технологією виготовлення овечих сирів – будз, вурда, бринза.
Такого сиру ви ще ніколи не куштували!
І не забудьте прихопити декілька шматків для своїх друзів.

Близько 19:00 повернення до готелю, вечеря, вільний час.

4 день. 07.08

09:00 Сніданок в готелі, вільний час.

10:00 Трансфер до Буковелю (від 8 осіб)

17:00 – 18:00 Приблизно повернення в готель.

19:00 Вечеря у готелі, ночівля.

Літній відпочинок Карпати, Буковель
Літній відпочинок Карпати, Буковель

5 день. 08.08

08:00 Сніданок в готелі, виселення з готелю
08:3переїзд до Яремче.

09:00- 11:00 Вільний час для відвідування водоспаду Пробій, сувенірного ринку.

 Як бути в Карпатах і не привезти місцевого сувеніра! А також зробити красиві фото на тлі водоспаду Пробій!

Вільний час для відвідування водоспаду Пробій – його неповторність не тільки у красі, але й у зручному розташуванні. Не потрібно підніматися високо в гори, чи долати довгий шлях для того, щоб доторкнутися до природної дивовижі. Цей водоспад сам «прийшов» до людей. Адже розташований у самому центрі славного міста Яремче.

Заглянемо до сувенірного ринку. Як бути в Карпатах і не привезти місцевого сувеніра! Це мекка народно-прикладного мистецтва! Тут представлені не окремі його види, а практично всі! Сувеніри сюди привозять з усіх навколишніх сіл, ремісничих осередків області та всієї України. Вироби з шкіри, дерева, шерсті, інших природних матеріалів – пронизані фантазією та любов’ю майстрів народних ремесел. На будь-який смак, тут кожен знайде подарунок для близьких та друзів!

Водоспад Пробій
Відвідування водоспаду Пробій та сувенірного ринку

11:00 Переїзд до Манявського скиту та водоспаду. Обід (за додаткову плату – грн.)

12:30-14:30 Відвідування Манявського скиту.

Це місця, де панує особлива енергетика і люди здавна вірили, що тут можна очистити душу і знайти нові життєві сили.

Серед карпатських сосен-смерек, на скелі над річкою стоїть старовинний монастир-скит XVII століття. Заснований він був монахами вихідцями з Афону. З Манявським скитом пов’язано безліч легенд, а також це “місце сили”. Скит знаменитий своїм іконостасом, створеним в кінці XVII століття іконописцем ієромонахом Іовом Кондзелевича. Це велична споруда, розмірами 13 х 11 метрів. За значущістю іконостас стоїть поруч з такими ж видатними пам’ятками, як Козелецький іконостас на Чернігівщині та Сорочинський на Полтавщині. У паломників є можливість помолитися чудотворним іконам «Богородиці Одигітрії», яка датується 18 ст. і іконі «Ігумені Манявської» з 17 ст., а також прикластися до мощів святих засновників монастиря.

Невідомо так це чи ні, але Манявський скит – це місце сили, намолене мільйонами прочан, які протягом багатьох століть приходять сюди. Людська пам’ять зберегла безліч свідчень про те, що дарує Манявський скит зцілення душі і тілу.

14:30 Пересідаємо на позашляховик і по мальовничому Карпатському бездоріжжю доїжджаємо майже до самого Манявського водоспаду, але кінець маршруту завжди треба пройти пішки.

На території Івано-Франківської області в каньйоні, можна побачити справжнє диво природи – Манявський водоспад, який вважається одним з найвищим в країні. Його висота складає від 18 до 20 метрів. Вода спадає декількома каскадами, а біля підніжжя в невеликому озері можна скупатися. Чиста і прохолодна вода додасть сил і бадьорості надовго.

Манявський скит
Відвідування Манявського скиту та Манявський водоспад

Близько 16:45 виїзд до Кропивницького.

6 день 09.08
05:00 – 06:00 Орієнтовно Прибуття в Кропивницький, в залежності від проходження блок постів у коменданську годину.

 

Додаткова інформація та замовлення місць:
050 433 43 10
096 433 43 10
travelksamil@gmail.com

При бронюванні / оплаті туру Турист автоматично погоджується з правилами/умовами зазначеними в ДОГОВОРІ.

 

Літній коктейль – Карпати, все включено!
Догори