Магічний Різдвяний Львів

24.12 – 27.12, 2 дні!
Вартість: 1960 грн.
Дітям до 12 років 1770 грн.
До вартості входить: проїзд, проживання (1 ніч) харчування – сніданки (2 сніданки), екскурсії за програмою по місту, екскурсія в океанаріумі, страховка.
До вартості не входить: обіди та вечері, вхідні квитки до океанаріуму: діти до 3 років- безкоштовно, діти віком 3-13 років 150 грн, 14-17 років 200 грн, дорослі 250 грн., Лвіварня за бажанням екскурсія 90 грн, дегустація 50 грн (4 види пива по 150 мл.), Личаківський цвинтар 50/30 грн. дор./дит., особисті витрати.
У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

Програма туру:
1 день. 24.12
22:00 Виїзд з Кропивницького

2 день 25.12
08:30 Близько прибуття до Львова
09:00 Сніданок у готелі
10:00 Екскурсія «Старе місто»
Під час цієї екскурсії ми пройдемося по території старого Львова і спробуємо зануритися в атмосферу справжнього середньовічного міста, який дійшов до нас практично без змін.
Прогулюючись старими кварталами по вузьких, вимощених бруківкою вуличкам, вдихаючи аромат кави, що доноситься з безлічі маленьких затишних кав’ярень, ми будемо милуватися архітектурними шедеврами, які створювалися багатьма поколіннями талановитих львів’ян – величний Латинський кафедральний Собор (за бажанням можемо зайти всередину і відчути атмосферу католицького Різдва; будемо присутні на святковій месі (богослужінні) на яку традиційно приходять католики Львова в цей день); Вірменська церква, яка гармонійно поєднала в собі елементи східної та західної архітектури і стіни якої прикрашають дивовижні, містичні фрески; строгий і одночасно витончений ансамбль Успенської православної церкви; меморіал «Простір Синагог» в колишньому єврейському гетто.
Про велич і могутність колись впливових католицьких орденів, розкажуть їх костели і монастирі – єзуїтів, домініканців, бернардинців.
Про колишню військову могутність середньовічного Львова нагадають два арсенали і останки грізних міських укріплень.
І, звичайно ж, не минути нам площі Ринок – серця середньовічного Львова, з чудовим, ренесансним ансамблем будинків багатих і впливових львів’ян.
Кожен з 45 будинків цієї старої площі має свою історію або легенду. Пройдемося Різдвяним ярмарком (з гарячим глінтвейном, традиційними пампушками та іншими різдвяними смаколиками).

14:30 Відвідування океанаріуму, вільний час.
19:00 збір групи та переїзд до готелю. Вільний час в готелі, ночівля.
Казковий підводний світ – це ‘’OCEANARIUM LVIV’’ Саме тут можна побачити, як жителі морів та океанів співіснують та проводять день у звичному для них ритмі. А що й говорити про відчуття розслаблення та спокою під час спостереження за рибками! Масштаби оглядових площадок нікого не залишать байдужим, а захоплююче 3D-шоу вразить кожного глядача! То ж переконайтесь самі!

3 день. 26.12
09:00 Сніданок у готелі, виселення з готелю.
10:00 Зустріч з гідом – Автобусна оглядова екскурсія «Львівський калейдоскоп»
За відносно короткий час ми зануримося в різні епохи і доторкнімося до різних граней міста – від давнини до сьогодення, і ви побачите наскільки різноманітний і багатолікий Львів. Ми будемо знайомиться з містом з вікна автобуса, а також виходить в найбільш цікавих і значущих місцях. Піднімемося на гору «Високий замок» і помилуємося чудовою панорамою міста з висоти пташиного польоту.

Звідти перенесемося на кілька століть вперед і опинимося в Австрійському Львові – проїдемо центральними проспектами Свободи та Шевченка, вулицею Городоцькою (самої довгою в місті), побачимо бароковий ансамбль собору св. Юра і строгий неоготичний костел св. Єлизавети.
Помилуємося солідними і величними будівлями Національного та Медичного університетів, Львівської Політехніки, імпозантним палацом графа Потоцького.
І, звичайно ж, відвідаємо відомий музей-заповідник під відкритим небом – знаменитий Личаківський цвинтар, де поховано велику кількість відомих людей і помилуємося гарними скульптурними композиціями.

13:00 Вільний час.
15:30 Факультативно: відвідування Львіварні.
Якщо ви попросите львів’янина познайомити вас із місцевим пивом і кухнею, він обов’язково розповість вам про пивоварню, збудовану в 1715 році, і яка функціонує до сьогодні. Вона є старішою за знаменитий «Guiness». За сприяння «Львівське» у 2005 році був відкритий перший в Україні Музей пивоваріння, а тепер — сучасний музейно-культурний комплекс пивної історії «Львіварня».
Торговельна марка «Львівське» успадкувала найдавніше українське пиво, яке почали варити монахи ще в 1715 році. Сьогодні «Львівське» стало частиною культури та історії, символом епох і гордістю країни.

18:00 збір групи та виїзд в Кропивницький

4 День 27.12
04:00 орієнтовно, прибуття до Кропивницького.

 

Додаткова інформація та замовлення місць:

050 433 43 10

096 433 43 10

travelksamil@gmail.com

 

 

 

Правила подорожей.

 

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
2.Внесена оплата чи передоплата не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
3.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.
4.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
5.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

Магічний Різдвяний Львів
Догори