Осінь у Карпатах

Яремче, Манявський скит та водоспад, гуцульська броварня, «Стежки Довбуша», гора Маковиця, Буковель.

26.10 – 30.10, 3 дні!

 З Кропивницького з можливістю посадки в Умані та по шляху проходження!

Вартість: дорослі 4700 грн. при 2-х, 3-х або 4-х місному поселенні. Одномісне розміщення під запит з доплатою.

діти до 12 років включно 4400 грн.

До вартості входить: проїзд, проживання, харчування – сніданок та вечеря (2 сніданки та 2 вечері), екскурсійний супровід по програмі туру, позашляховик до Манявського водоспаду, екскурсія у броварню, страховка на дорогу.

До вартості не входить:  Обід у Манявському скиту (замовляється при бронюванні туру) 200 грн./люд., додаткове харчування, особисті витрати.

У випадку відміни туру у зв’язку військовими діями, пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

Програма туру:

1 день. 26.10
21:00 Виїзд з Кропивницького.

2 день. 27.10

09:30- 11:30 Поїздка на позашляховуку та відвідування Манявського  водоспаду. По мальовничому Карпатському бездоріжжю доїжджаємо майже до самого Манявського водоспаду, але кінець маршруту завжди треба пройти пішки.

На території Івано-Франківської області в каньйоні, можна побачити справжнє диво природи – Манявський водоспад, який вважається одним з найвищим в країні. Його висота складає від 18 до 20 метрів. Вода спадає декількома каскадами, а біля підніжжя в невеликому озері можна скупатися. Чиста і прохолодна вода додасть сил і бадьорості надовго.

12:00-13:00 Екскурсія у скіту. Це місце, де панує особлива енергетика і люди здавна вірили, що тут можна очистити душу і знайти нові життєві сили.

Серед карпатських сосен-смерек, на скелі над річкою стоїть старовинний монастир-скит XVII століття. Заснований він був монахами вихідцями з Афону. З Манявським скитом пов’язано безліч легенд, а також це “місце сили”. Скит знаменитий своїм іконостасом, створеним в кінці XVII століття іконописцем ієромонахом Іовом Кондзелевича. Це велична споруда, розмірами 13 х 11 метрів. За значущістю іконостас стоїть поруч з такими ж видатними пам’ятками, як Козелецький іконостас на Чернігівщині та Сорочинський на Полтавщині. У паломників є можливість помолитися чудотворним іконам «Богородиці Одигітрії», яка датується 18 ст. і іконі «Ігумені Манявської» з 17 ст., а також прикластися до мощів святих засновників монастиря.

Невідомо так це чи ні, але Манявський скит – це місце сили, намолене мільйонами прочан, які протягом багатьох століть приходять сюди. Людська пам’ять зберегла безліч свідчень про те, що дарує Манявський скит зцілення душі і тілу.

13:00-14:00 Обід у скиту

Відвідування Манявського скиту та Манявський водоспад
Відвідування Манявського скиту та Манявський водоспад

15:30 – 17:30 Яремче. Вільний час для відвідування водоспаду Пробій, сувенірного ринку.

 Як бути в Карпатах і не привезти місцевого сувеніра! А також зробити красиві фото на тлі водоспаду Пробій!

Вільний час для відвідування водоспаду Пробій – його неповторність не тільки у красі, але й у зручному розташуванні. Не потрібно підніматися високо в гори, чи долати довгий шлях для того, щоб доторкнутися до природної дивовижі. Цей водоспад сам «прийшов» до людей. Адже розташований у самому центрі славного міста Яремче.

Заглянемо до сувенірного ринку. Як бути в Карпатах і не привезти місцевого сувеніра! Це мекка народно-прикладного мистецтва! Тут представлені не окремі його види, а практично всі! Сувеніри сюди привозять з усіх навколишніх сіл, ремісничих осередків області та всієї України. Вироби з шкіри, дерева, шерсті, інших природних матеріалів – пронизані фантазією та любов’ю майстрів народних ремесел. На будь-який смак, тут кожен знайде подарунок для близьких та друзів!

Відвідування водоспаду Пробій та сувенірного ринку
Відвідування водоспаду Пробій та сувенірного ринку

18:00-19:00 Екскурсія у гуцульській броварні, де дізнаємося як вариться пиво. Технологія варіння пива передбачає використання сировини виключно натурального походження. Для виготовлення пива на виробництві використовується чотири сорти солоду пивоварного, два типи хмелю, дріжджі низового бродіння (Saccaromyces carlsbergensis), дріжджі верхового бродіння та Карпатська джерельна вода.

Близько 19:30 Поселення у готель, вечеря, вільний час, ночівля.

3 день. 28.10

08:00 Сніданок в готелі.

09:00 – 9:45 переїзд до Яремче.

З 10:00 На нас чекає цікавий маршрут – «Стежка Довбуша». Відразу починається таємничий карпатський ліс, з покритими мохом деревами та тінню величезних сосен та смерек. По стежці зліва і справа видніються кущі малини, ожини, а там далі чорниця Стежка є грунтовою. Але часто трапляються ділянки, де доводиться проходити по каменям, покритим мохом, що інколи буває дуже слизько. Тому варто бути обережним. В деяких місцях є спеціальні поручні, тримаючись за які йти значно легше. Мандруючи далі по стежці та слухаючи цікаві історії нашого гіда, про цю місцевість, ми побачимо групу великих скель. Деякі з них досягають висоти до 20 метрів. Це і є місцеві скелі Довбуша (але не варто їх путати з «Скелями Довбуша» в районі села Бубнище Долинського р-ну Івано-Франківської обл., бо то зовсім інша місцевість). Навколо групи скель є декілька оглядових майданчиків, з яких відкриваються гарні краєвиди на навколишні гори.

Далі прямуємо до гори Маковиця, яка Розташована на схід від центральної частини міста Яремче. ЇЇ висота становить всього 984 м, але краєвиди з вершини прекрасні! На безлісій вершині гори відкривається захоплююча панорама Карпатських гір. Під час сходження вас зустрінуть зарості ягід, сінокоси і пасовища. Ви пройдете через древній ліс, попри величезні скелі, де за легендами переховувався Олекса Довбуш, а також вийдете на відкриту полонину, з якої відкриється вид майже на всю територію національного парку.Зараз вже стало відомо, що під одним з туристичних маршрутів є два геологічні розломи. Тому тут така сильна енергетика.

Підйом на гору Маковиця не потребує великих зусиль і буде під силу як трирічним малюкам, так і людям похилого віку.

Близько 19:00 повернення до готелю, вечеря, вільний час.

4 день. 29.10
08:00 Сніданок в готелі.

08:30 Виселення з готелю.

10:00 Трансфер до Буковелю та «Полонини перці»

10:30 – 13:30 Відвідуванния «Полонини перці»

Є у Карпатах місця, які поєднують в собі і чудесні краєвиди, і пізнавальні екскурсії і просто хороший відпочинок. Однією з таких локацій є «Полонина перці», що розташована в селі Яблуниця Івано-Франківської області. Що ж таке «Полонина перці»?Це одночасно і гуцульський парк розваг, і своєрідний музей карпатського колориту, і арт-об’єкт, та і просто чудове місце відпочинку. Виконаний цей етно-парк в стилі гуцульського села. При вході нас зустрічають дві величезні фігурки перців, і це не просто так ‒ назва цієї незвичної місцини завдячує давній легенді, згідно з якою, саме тут колись виріс перший в краї перець чилі.Ще не встигли зайти, а «Полонина перці» продовжує дивувати. Поруч зі входом можна полюбуватись на найбільший дерев’яний герб України, встановлений тут в 2019 р. Висота герба складає понад 15 м! Це досягнення було занесено у Книгу рекордів України. При хорошій погоді з полонини відкривається мальовничі краєвиди на найбільш облюбовані мандрівниками місця в Карпатах: Говерлу, Петрос, Драгобрат, Горгани та Свидовецький масив.

Однак все-таки головною родзинкою «Полонини перці» є її культурна програма – справжня карпатська кузня,тут є нагода спробувати себе в ролі коваля; цікавою буде «Фешн-хата», що познайомить з різноманіттям гуцульського одягу, можна переміряти та зробити гарні фото на пам’ять; сироварня, яка затягує надовго – чому? Перш за все ‒ можливість дегустації особливих карпатських сирів: будз, вурди і бринзи, запиваючи цю смакоту прохолодними напоями чи медовухою. Окрім того тут можна ознайомитись із процесом сироваріння та ще багато цікавого.

14:00 – 18:00 Відвідування Буковелю

Буковель знаменитий не тільки гірськолижним курортом, але й найбільшою в Україні штучною водоймою. Влітку озеро Молодості перетворюється в справжнісінький епіцентр водних розваг і пляжного відпочинку. Локація просто створена для релаксу під літнім сонцем: зручні сходинки, щоб заходити у воду, шезлонги, парасольки, бунгало, роздягальні і кристально чиста прохолодна вода. Тут же знаходиться один з наймасштабніших в околицях SPA комплекс «VODA club». Для поцінювачив екстриму тут є велопрогулянки по канатній дорозі над озером Молодості «Bike Zip», стрибки з найвищої в Україні «Адреналінової вежі». Її висота сягає 28 метрів. Можна перелетіти озеро Молодості на найдовшому в Україні тролеї, промчати на першій в Україні санній трасі родельбан «SpeedFun» з віражами, поворотами і стрибками, повіражити між соснами на Буковельських гірках «Roller Coaster» та ще й ще й ще!

18:15 Виїзд до Кропивницького.

Відпочинок на «Полонині переці»
Відпочинок на «Полонині переці»
Літній відпочинок Карпати, Буковель
Літній відпочинок Карпати, Буковель

5 день 30.10
06:00 – 07:00 Орієнтовно Прибуття в Кропивницький, в залежності від проходження блок постів у коменданську годину.

 

Додаткова інформація та замовлення місць:
050 433 43 10
096 433 43 10 (viber)
travelksamil@gmail.com

 

При бронюванні / оплаті туру Турист автоматично погоджується з правилами/умовами зазначеними в ДОГОВОРІ.

 

Осінь у Карпатах
Догори