Осінь в Карпатах – на джипах до Паміру + Говерла!

15.10 – 19.10, 3 Дні!
Вартість: 3100 грн.
Дітям до 12 років 2800 грн.
До вартості входить: проїзд, проживання, харчування – сніданок та вечеря (3 сніданки та 2 вечері), проїзд на позашляховиках, екскурсійний супровід, страховка.
До не вартості входить: Говерла 30/ 15 грн. дорослі/діти, вхідні квитки в парк-музей «Карпати в мініатюрі» 30/20 грн. дорослі/діти, особисті витрати,
У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

Програма туру:

1 день. 15.10
19:00 Виїзд з Кропивницького

2 день. 16.10
близько 09:00 сніданок в готелі
09:30 переїзд до Паміру – колишню засекречену радіолокаційну станцію “П-40”.
Знайти станцію нелегко,стратегічний об’єкт сховали в практично безлюдному місці, на горі Томнатик, майже на кордоні з Румунією. Тому, по дорозі ми пересядемо на позашляховики, щоб дістатися до неї.

Персонал станції виявляв всі цілі і передавав інформацію далі в Чернівецький командний пункт, а звідти – одразу до Львова. І, якщо траплялися підозрілі або несанкціоновані гості, то Львів повідомляв Київ. І тоді в столиці приймалося рішення. Станція пропрацювала 29 років – з 1960 року по 1989 рік. При цьому моніторинг вівся цілодобово. Не було такого літака, який міг би пролетіти непоміченим через радянський кордон. Але на початку 1990-х станцію закрили, тому гігантські купола
перетворилися в туристичні об’єкти або місце ночівлі для овечих отар.

У нас буде унікальна можливість зробити фото з “кулями”, деякі з яких під час останнього фестивалю розмалювали у вишиванку, а також влаштувати пікнік на вершині гори Томнатик з видом на румунські гори Родна.
19:00-20:00 орієнтовно, повернення в готель, вечеря, вільний час.

3 день. 17.10
08:00 – сніданок у готелі
09:00 виїзд з готеля, переїзд до бази “Заросляк”, сходження на Говерлу
18:00 – 19:00 приблизно повернення в готель
Найвища гора України – Говерла – душа Карпат!
Її висота становить 2061 метр над рівнем моря.
Ми підкоримо цю красуню та отримаємо незабутні враження від яких буде паморочиться голова (в хорошому сенсі).
Та за традицією зробимо драйвові фото.
Куполоподібна вершина Говерли виглядає, як рівне плато розмірами 80 м на 60 м. Майданчик викладений камінням і місцями порос травою. Тут височіє встановлена стела у вигляді тризуба – герба України, куди закладені 25 капсул з землею, взятою з різних частин країни.
У зростаючих біля підніжжя гори Говерли ялинових і букових лісах живуть благородні олені, косулі, дикі кабани, бурі ведмеді, рисі, лісові коти і білки. У холодних гірських річках живе річкова форель.

4 день. 18.10
08:30 – сніданок
09:30 виселення з готелю та переїзд до Буковелю.
Вільний час – можливість піднятися на підйомнику на оглядовий майданчик.
Також є багато варіантів для активного відпочинку: екстрим-парк, Етно-парк «Гуцул Ленд», кінні прогулянки та інше.

13:00 Переїзд в Микуличин
13:30 екскурсія в гуцульську броварню, де дізнаємося як вариться пиво.
Технологія варіння пива передбачає використання сировини виключно натурального походження. Для виготовлення пива на виробництві використовується чотири сорти солоду пивоварного, два типи хмелю, дріжджі низового бродіння (Saccaromyces carlsbergensis), дріжджі верхового бродіння та Карпатська джерельна вода.

14:30 переїзджаємо в Яремче
Вільний час для відвідування водоспаду Пробій, сувенірного ринку. Як бути в Карпатах і не привезти місцевого сувеніра! А також зробити красиві фото на тлі водоспаду Пробій!

16:45 переїжджаємо в парк-музей «Карпати в мініатюрі».

Тут можна побачити мініатюрні макети карпатських пам’яток, в т. ч. точно відтворені моделі сакральних споруд – церков і монастирів, водоспад Пробій на р. Прут, відомі пам’ятки краю, а також єдину в Карпатах діючу мініатюрну залізницю, яка включає копії легендарних кам’яних мостів у Ворохті, станцію в Татарові і тунель. Також представлені копії знаменитих дерев’яних споруд Карпат, наприклад ресторану “Гуцульщина”.

18:00 виїзд до Кропивницького

5 день 19.10
06:00-07:00 приблизно, прибуття у Кропивницький

 

 

Додаткова інформація та замовлення місць:

050 433 43 10

096 433 43 10

travelksamil@gmail.com

 

Правила подорожей.

 

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.

2.Внесена оплата чи передоплата не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).

3.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.

4.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.

5.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

Осінь в Карпатах – на джипах до Паміру + Говерла!
Догори