Осінні фарби Карпат

Яремче, Манявський скит та водоспад, гуцульська броварня, гора Шпиці, озеро Несамовите, рафтинг, Буковель.

28.09 – 02.10 та 12.10 – 16.10, 3 дні!

 З Кропивницького з можливістю посадки в Умані та по шляху проходження!

Вартість: дорослі 4830 грн. при 2-х, 3-х або 4-х місному поселенні. Одномісне розміщення під запит з доплатою.

діти до 12 років 4530 грн.

До вартості входить: проїзд, проживання, харчування – сніданок та вечеря (2 сніданки та 2 вечері), екскурсійний супровід по програмі туру, позашляховик до Манявського водоспаду, екскурсія у броварню, страховка спорт.

До вартості не входить: Шпиці рекріаційний збір 80 грн., обід у Манявському скиту (замовляється при бронюванні туру) 200 грн./люд., рафтинг 550 грн/люд., обід  після рафтингу 200 грн/люд., додаткове харчування, особисті витрати.

У випадку відміни туру у зв’язку військовими діями, пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

Програма туру:

1 день. 28.09
21:00 Виїзд з Кропивницького.

2 день. 29.09

09:30- 11:30 Поїздка на позашляховуку та відвідування Манявського  водоспаду. По мальовничому Карпатському бездоріжжю доїжджаємо майже до самого Манявського водоспаду, але кінець маршруту завжди треба пройти пішки.

На території Івано-Франківської області в каньйоні, можна побачити справжнє диво природи – Манявський водоспад, який вважається одним з найвищим в країні. Його висота складає від 18 до 20 метрів. Вода спадає декількома каскадами, а біля підніжжя в невеликому озері можна скупатися. Чиста і прохолодна вода додасть сил і бадьорості надовго.

12:00-13:00 Екскурсія у скіту. Це місце, де панує особлива енергетика і люди здавна вірили, що тут можна очистити душу і знайти нові життєві сили.

Серед карпатських сосен-смерек, на скелі над річкою стоїть старовинний монастир-скит XVII століття. Заснований він був монахами вихідцями з Афону. З Манявським скитом пов’язано безліч легенд, а також це “місце сили”. Скит знаменитий своїм іконостасом, створеним в кінці XVII століття іконописцем ієромонахом Іовом Кондзелевича. Це велична споруда, розмірами 13 х 11 метрів. За значущістю іконостас стоїть поруч з такими ж видатними пам’ятками, як Козелецький іконостас на Чернігівщині та Сорочинський на Полтавщині. У паломників є можливість помолитися чудотворним іконам «Богородиці Одигітрії», яка датується 18 ст. і іконі «Ігумені Манявської» з 17 ст., а також прикластися до мощів святих засновників монастиря.

Невідомо так це чи ні, але Манявський скит – це місце сили, намолене мільйонами прочан, які протягом багатьох століть приходять сюди. Людська пам’ять зберегла безліч свідчень про те, що дарує Манявський скит зцілення душі і тілу.

13:00-14:00 Обід у скиту

Відвідування Манявського скиту та Манявський водоспад
Відвідування Манявського скиту та Манявський водоспад

15:30 – 17:30 Яремче. Вільний час для відвідування водоспаду Пробій, сувенірного ринку.

 Як бути в Карпатах і не привезти місцевого сувеніра! А також зробити красиві фото на тлі водоспаду Пробій!

Вільний час для відвідування водоспаду Пробій – його неповторність не тільки у красі, але й у зручному розташуванні. Не потрібно підніматися високо в гори, чи долати довгий шлях для того, щоб доторкнутися до природної дивовижі. Цей водоспад сам «прийшов» до людей. Адже розташований у самому центрі славного міста Яремче.

Заглянемо до сувенірного ринку. Як бути в Карпатах і не привезти місцевого сувеніра! Це мекка народно-прикладного мистецтва! Тут представлені не окремі його види, а практично всі! Сувеніри сюди привозять з усіх навколишніх сіл, ремісничих осередків області та всієї України. Вироби з шкіри, дерева, шерсті, інших природних матеріалів – пронизані фантазією та любов’ю майстрів народних ремесел. На будь-який смак, тут кожен знайде подарунок для близьких та друзів!

Відвідування водоспаду Пробій та сувенірного ринку
Відвідування водоспаду Пробій та сувенірного ринку

18:00-19:00 Екскурсія з дегустацією у гуцульській броварні, де дізнаємося як вариться пиво. Технологія варіння пива передбачає використання сировини виключно натурального походження. Для виготовлення пива на виробництві використовується чотири сорти солоду пивоварного, два типи хмелю, дріжджі низового бродіння (Saccaromyces carlsbergensis), дріжджі верхового бродіння та Карпатська джерельна вода.

Близько 19:30 Поселення у готель, вечеря, вільний час, ночівля.

 

3 день. 30.09

08:00 Сніданок в готелі.

10:00-17:00 СХОДЖЕННЯ НА Г. ШПИЦІ та відвідування озера Несамовите.

Гора Шпиці вважається однією із накрасивіших у Карпатах. ЇЇ назва походить від кам’яних виступів – шпиць, які дуже красиві, а ще там можна зробити просто неймовірні фото! Гора Шпиці — це, напевно, найцікавіша вершина з усіх – тут можна побачити цілі ряди незвичних скельних виступів, висота яких місцями сягає від 15 до 50 метрів. Висота гори Шпиці 1863 м., вона входить до масиву Чорногора. Частенько мандрівники не тільки підкорюють Шпиці, а й не лінуються рахувати самі кам’яні виступи, що стирчать з-під землі. За деякими даними, скель тут налічується аж 15 рядів. Шпиці виглядають могутніми велетнями, яким розкинуті внизу субальпійські луки придають таємничості. Подейкують, що саме тут похований ватажок українських опришків Олекса Довбуш.

Дорога на Шпиці нескладна та проходить дуже мальовничими стежками, через ліси, гірськи потоки та головне – озеро Несамовите! Озеро одне з високогірніших у Карпатах – розташоване на висоті 1750м. довжиною 88м., шириною 45м., а глибина вьсого 1.5м. Воно льодовикового походження. Купатися в озері заборонено через холоднючу воду навіть у найтепліше погоду. Вважається, що природа навколо озера майже не змінилася з доісторичних часів та дуже красива. З озером пов’язано багато містичних легенд.

Шлях до гори Шпиці цікавий, а місцями й зовсім кінематографічний. Сама ж вершина відкриє перед вашим поглядом прекрасний краєвид Чорногорою. Зліва буде видно Бребенескул, Вухатий камінь і Дземброню, а справа відкриються мов на долоні Туркул, Петрос та перлина гірського масиву – Говерла.

19:00 Приблизно повернення в готель, вечеря, вільний час, ночівля.

 

4 день. 01.10

08:00 – 09:00 Сніданок, виселення з готелю, вільний час у Буковелі. Факультативно, для всіх бажаючих рафтинг (550 грн/люд., обід у після рафтингу 200 грн/люд).

09:00 – 10:00 Трансфер до точки збору на рафтинг

10:00 – 14:30 Рафтинг та обід. Сплав по Чорному Черемошу, гірській річці у Верховині, – активний відпочинок для любителів нових відчуттів! Обід.

Чому варто спробувати?

Відпочинок в Карпатах – це завжди чудово і весело. Особливо для любителів активного літнього відпочинку. Рафтинг – це не просто адреналін, це також кришталево-чиста вода і вічно спокійна природа. Сплави на рафтах  гірських річках Карпат, таких як Черемош, Прут і Чорний Черемош, зроблять ваш відпочинок незабутнім, а висококваліфіковані інструктори подбають про вашу безпеку. Його ще називають подорожжю по «білій воді» – по бурхливій річці, в якій багато порогів і водоспадів. Багато, хто тільки збирається зайнятися рафтингом, зважує всі за і проти даного виду спорту, вважаючи його небезпечним. Однак це не так. Щоб зробити спуск по річці досить екстремальним, але в той же час безпечним, слід просто дотримуватися всіх норм безпеки і підготуватися до спуску. Наприклад, у всіх членів команди має бути спеціальне захисне спорядження. Це необхідно для того, щоб при проходженні небезпечних зон річки ніхто з учасників рафтингу не постраждав. У поняття захисної амуніції входять шолом, жилет, певне взуття і одяг, який не пропускає воду. Так як вода в гірських потоках річок холодна, наявність даної захисту дуже важлива.

Завдяки досвідченим і уважним інструкторам, які не тільки дбають про безпеку, але і самі в захваті від того, чим займаються, ви не тільки полюбите Черемош і рафтинг, а й ще більше закохаєтесь в дивовижну природу Карпат та зрозумієте, наскільки різноманітним може бути активний відпочинок в Карпатах.

Отже, підіб’ємо підсумок. Ратинг це – цікаво, оригінально, недорого, якісно, трохи екстремально, безпечно, просто, без спеціальної підготовки, щоб всією сім’єю і фотографії були гарні! Щоб сплавитись по Черемошу, не потрібна спеціальна підготовка: досвідчені інструктори та якісне сучасне спорядження забезпечать вам максимум адреналіну та яскравих емоцій в умовах безпечного сплаву.

Рафтинг
Рафтинг

Близько 18:30 виїзд до Кропивницького.

 

5 день 02.10
06:00 – 07:00 Орієнтовно Прибуття в Кропивницький, в залежності від проходження блок постів у коменданську годину.

 

Додаткова інформація та замовлення місць:
050 433 43 10
096 433 43 10 (viber)
travelksamil@gmail.com

 

При бронюванні / оплаті туру Турист автоматично погоджується з правилами/умовами зазначеними в ДОГОВОРІ.

Осінні фарби Карпат
Догори