“Перлини Херсонщини” – о. Джарилгач та не тільки!

КРОПИВНИЦЬКИЙ – СКАДОВСЬК – О. ДЖАРИЛГАЧ – АСКАНІЯ-НОВА – КРОПИВНИЦЬКИЙ

03.09-05.09, 3 дні! Без нічних переїздів!

З можливістю посадки по шляху проходження!

Вартість:

при двомісному разміщенні 2260 грн.

діти до 12 років 1960 грн.

при трьохмісному разміщенні 2160 грн.

діти до 12 років 1860 грн.

при чотирьохмісному разміщенні 2060 грн.

діти до 12 років 1760 грн.

 

До вартості входить: проїзд, проживання у номерах зі зручностями (2 ночі), трансфер на швидкісному катері (за програмою), обід на о. Джарилгач (смажений скат, картопляне пюре, салат), екскурсійний супровід по програмі туру, страховка.

До вартості не входить: харчування, особисті витрати, вхідні квитки в заповідник «Асканія-Нова»: 90 грн. – дорослий, 60 грн. – дитячий, безкоштовно – діти до 5 років, квитки в Скадовський дельфінарій: 250-300 грн (залежить від сектору/ряду).

У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

Програма туру:

1 день. 03.09

3:00 виїзд з Кропивницького.

До 9:00 переїзд у Скадовськ.

О 9:00 Пересідаємо на швидкісний катер та прямуємо на острів.

У нас буде унікальна можливість побачити острів-косу Джарилгач, який  часто називають українськими Мальдівами!

Джарилгач – є найбільшим островом в Україні та Чорному морі взагалі, оповитий легендами, які ми почуємо під час нашої незабутньої екскурсії!

Це ідеальне місце для відпочинку на недоторканих піщаних пляжах! Та можливість покупатись  в найчистіших, бірюзових  водах Чорного моря, походити та поніжитесь під південним сонцем Херсонщини.

Цікавою пам’яткою на острові є Джарилгацький маяк, спроєктований самим Гюставом Ейфелем.  Джарилгач багатий на лиманні озера, тут їх близько 200. Він відомий своїми лікувальними грязями та солоними озерами, вода в яких має високий вміст йоду та брому. Навіть повітря тут насичене сполуками цих елементів та озоном.

Екскурсія на Джарилгач – це прекрасна можливість познайомитися з островом за один день! Побачити дику заповідну природу острова, зграї дельфінів в морі та відпочити на косі “Глибокій”.

9:40 – 12:20 екскурсія, пляжний відпочинок на маяках, вільний час для купання.

12:30 – 13:00 перепливаємо на косу “Глибоку”.

13:00 обід (у вартості).

13:30 екскурсія та вільний час для купання та відпочинку.

17:00 – 17:20 трансфер на швидкісному катері в Скадовськ.

17:30 – 18:00 поселення у номери. Вільний час для відпочинку.

Розміщення пропонується у 2х, 3х, 4х місних номерах: санвузол з душем і гарячою-холодною водою цілодобово, холодильник, телевізор.

 

2 день. 04.09 Відпочинок на морі у Скадовську.

3 день. 05.09

до 10:00 здаємо номери.

10:00-11:45 вільний час для придбання сувенірів, обіду.

12:00 – 14:00 переїзд в Асканію-Нову.
14:00 – 16:30 екскурсія по біосферному заповіднику «Асканія-Нова» (дендропарк, зоопарк).
Серед заповідних об’єктів України біосферний заповідник «Асканія-Нова» посідає особливе місце, адже історія заповідання його території нараховує близько 110 років. Так, багатий землевласник Фрідріх Фальц-Фейн у 1898 році у своєму родовому маєтку за власною ініціативою першим у світі вилучив з господарського використання ділянку своїх угідь, яка стала праядром теперішнього найбільшого в Європі (11054 гектарів) заповідного типчаково-ковилового степу.

У складі заповідника дендрологічний парк загальнодержавного значення, зоопарк, колекція тварин якого є національним надбанням України.
У зоопарку утримуються 2,5 тисячі особин 60 рідкісних видів, що підпадають під охорону різного рівня „Червоних книг” та декількох міжнародних конвенцій – Вашингтонської, Бернської і Боннської.

В Асканії-Новій живуть в напіввільних умовах зебри і антилопи, бізони та буйволи, олені і дикі коні – всього понад 1000 тварин. Ось вже більше ста років в заповіднику напіввільно живуть звірі та птахи з усіх куточків світу. Зараз в асканійському зоопарку можна зустріти переселенців з Африки та Австралії, Північної та Південної Америк, з Центральної Азії та Далекого Сходу, навіть з Арктики. Гордовито виступають фламінго та журавлі, демонструють свою красу павичі, фазани, гамірливі папуги, домовито метушаться кури: білохохлі, пухові, бентамки, гамбурзькі. У вольєрах для хижих птахів – гриф чорний, степовий орел, могильник, та ін. А на водоймах білі лебеді, гуси, качки, казарки та інші.

Асканійський зоопарк – найбільший у країні осередок по розведенню безкілевих птахів (африканський страус, австралійський ему та американський нанду).

16:30 – 17:45 вільний час самостійної прогулянки парком.

18:00 виїзд у Кропивницький.

23:30 (орієнтовно) прибуття у Кропивницький.

 

Додаткова інформація та замовлення місць:
050 433 43 10
096 433 43 10
travelksamil@gmail.com

 

Правила подорожей.

 

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.

2.Бронювання має бути оплачено упродовж 2 днів, у розмірі від 30 % вартості туру.

3.Оплата загальної вартості туру, має бути здійснена не пізніше ніж 7 днів до початку подорожі по Україні, та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі)

4.Відмова Учасника в односторонньому порядку від замовленої подорожі, веде за собою часткове/ повне утримання оплачених коштів Організаторами для покриття ФПЗ (фактично понесені затрати), згідно з умовами зазначених нижче:

– 30% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 14 днів до 10 до її початку. Ця сума є визначеною, як ФПЗ на організацію подорожі.

– 50% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 10 днів до 7 до її початку.

– 100% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 7 до 0 днів до її початку. Або, якщо подорож проводиться у Високий сезон, період офіційних святкових днів, визначених законодавством України (Новий Рік, Різдво, травневі свята, тощо), а також у періоди проведення виставок, ярмарок, та ін. заходів, які характеризуються підвищеним попитом на туристичні послуги, тобто у період найбільшої завантаженості місць відпочинку незалежно від строків відмови від подорожі.

5.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.

6.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.

7.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

“Перлини Херсонщини” – о. Джарилгач та не тільки!
Догори