Пригоди в Одесі і області. Чорноморський судноремонтний завод +5 екскурсій і дегустації ! 2 дні!

Дати туру: 30.10 – 02.11
Вартість: 2620 грн. З харчуванням ( 1 вечеря, 1 сніданок, 1 обід)
Дітям до12 років 2360 грн.
У вартості: проїзд, проживання (1 ніч, харчування: 1 вечеря, 1 сніданок, 1 обід), , екскурсія в фортеці Аккерман,екскурсія по центру культури вина Шабо з дегустацією 6 зразків продукції SHABO з колекцій Classic та Special Edition 2.5 години, екскурсія на Європейську сироварню в Шабо з дегустацією-фуршетом (після оглядової екскурсії дегустація 5 видів сиру – індивідуальна тарілочка в галереї сиросховища) , екскурсія по Одесі, екскурсія на Чорноморський судоремонтний завод, страховка.
У вартість не входить: харчування по ходу проведення екскурсій, особисті витрати, вхідні квитки в фортецю Аккерман 80/40 грн, та екскурсійни об’єкти.
У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

Програма туру:
1 день. 30.10
23:50 Виїзд з Кропивницького
2 день 31.10
08:00 – 08:30 близько прибуття в Білгород-Дністровський
09:00 Екскурсія по фортеці – духзахоплюючі споруди, які приголомшують своїми загадками та таємницями! Аккерманська фортеця знаходиться в 70 кілометрах від Одеси і є історичним центром Білгорода-Дністровського. Місто століттями залишалося важливим оборонним і політичним центром в складі ряду держав. У XIV столітті на залишках античного міста Тіра була зведена фортеця, покликана зміцнити кордони Молдавського князівства. Площа території – понад 9 гектарів. Загальна довжина стін перевищує два кілометри, а їх товщина сягає п’яти метрів.

10:00 вільний час
12:00 виїзд в Шабо
• 13:00 – 15:30 екскурсія по центру культури вина Шабо – знайомство з виробництвом тихих вин від відділення переробки винограду до відділення витримки
• Коньячний дім SHABO – відділення дистиляції та витримки коньячних спиртів
• Музей
• Виноградний сад та кінотеатри.
Дегустація – 6 зразків тихих вин SHABO з колекцій Classic та Special Edition, вільний час для придбання продукції Шабо за бажанням.

16:00 -17:30 Захоплююча Екскурсія на Європейську сироварню в Шабо- оглядова екскурсія розповідь про ферму (умови утримання корів, годування, процес доїння і т.д.) + спостереження процесу сироваріння та камери дозрівання.
Після оглядової екскурсії дегустація 5 видів сиру (індивідуальна тарілочка) в галереї у сиро сховища, та вільний час для фото та придбання продукції за бажанням.

17:30 виїзд в Білгород-Дністровський
18:00 прибуття в Білгород-Дністровський , поселення в готелі
19:00 вечеря та вільний час, ночівля.
3 день 01.10
08:00 Сніданок у готелі, виселення з готелю
08:30 Виїзд в Чорномрськ
10:00 – 12:00 Екскурсія на Чорноморськом судоремонтном заводі.
Нас чекає унікальна екскурсія на Чорноморський Судноремонтний завод, який є найбільшим судноремонтним підприємством в Україні! Підприємство має можливість виконання ремонту всіх типів суден, включаючи технічно складні типи судів, такі як автомобілевози, пороми, танкери-продуктовози, ріферний флот, контейнеровози і судна багатоцільового призначення.
Надягаємо каски і йдемо дивитися! Ми побачимо доки, ремонтні причали, процес ремонту кораблів і днище! Нам покажуть, як працюють піскоструминні машини, які очищають борти від безлічі мушлей, як йде заміна керма і гвинтів!
І, звичайно, бомбосховище – унікальний об’єкт! Повністю функціональне укриття, яке в будь-який момент готове виконати своє пряме призначення. Справні автономне енергопостачання, вентиляція, фільтрація повітря, водопостачання та водовідведення. При цьому всередині все дбайливо збережено в тому вигляді, яким це було за часів «холодної війни» – в 70-і роки минулого століття.

 

12:00 -13:00 Обід в їдальні заводу
13:00 виїзд в Одесу
14:30 Екскурсія “Кримінальна Одеса”
Почнемо ми знайомство з кримінальною Одесою, звичайно ж, з легендарної Молдаванки, де кожна вулиця, кожен камінь на бруківці, кожен будинок пам’ятають лайку одеських биндюжників на перехресті вулиці М’ясоїдівській і Госпітальній, де, до речі, вже півтора століття лікують і євреїв , і всіх інших одеситів (які все-одно трішечки євреї) в Єврейської лікарні. Пам’ятають і сумні сторінки історії міста – криваві єврейські погроми, які зупинити змогли лише загони єврейської самооборони Мішки Япончика. Король Молдаванки, одеський Робін Гуд, знаменитий Беня Крик з “Одеських расссказов” Ісаака Бабеля – ось хто такий Япончик! Ми відвідаємо двір, де проживав Япончик, де вся Молдаванка гуляла на весіллі Короля і його прекрасної Цилі. Там на власні очі побачимо, що таке є одеський дворик, дізнаємося все рецепти многоцаціональной одеської кухні. Відвідаємо ще один одеський, самий кінематографічний дворик – двір Гоцмана, де знімали “Ліквідацію”. Також дізнаємося про одеських аферистів і кримінальних авторитетів.

15:30 -17:30 Оглядова екскурсія по Одесі
Познайомимось з Одеським “Пасажем”, архітектурна пишність якого вражає і змушує нескінченно задирати голову, роздивляючись ліпнину і скульптури. Подивимося пам’ятник «Дерево кохання» романтичне місце Одеси, легенда свідчить, що якщо закохана пара візьметься за руки і доторкнеться до пам’ятника, то це принесе їм щастя і любов на довгі роки.
Приморський бульвар з його палацами, пам’ятником Дюку Де Рішельє і Потьомкінські сходи – які є візитною карткою міста. Театр опери та балету, його краса і велич вражають, а по своєму плануванню і технічними даними, він не поступається кращим в Європі. Прогуляємося повз атлантів, які тримають на своїх плечах земну кулю, повз палац персидського шаха, за товстими стінами якого він ховав від сторонніх очей свій гарем. Через вузький Воронцовський провулок ми вийдемо до Ведьминого будинку, здивуємося його оригінальній архітектурі та дізнаємося його таємницю. А також ви почуєте історії про кохання міста і багато іншого.
17:30 віьний час
18:30 виїзд до Кропивницького
4 день 02.11
Прибуття в Кропивницький близько 03:00

 

Додаткова інформація та замовлення місць:

050 433 43 10

096 433 43 10

travelksamil@gmail.com

 

 

 

Правила подорожей.

 

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
2.Внесена оплата чи передоплата не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
3.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.
4.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
5.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

Пригоди в Одесі і області. Чорноморський судноремонтний завод +5 екскурсій і дегустації ! 2 дні!
Догори