Святкові вихідні у Карпатах + Кам’янець-Подільський

20.08-25.08, 4 дні!

 

З Кропивницького з можливістю посадки по шляху проходження!

Вартість:

при двомісному разміщенні 3830 грн.

діти до 12 років 3530 грн.

при трьохмісному разміщенні 3680 грн.

діти до 12 років 3380 грн.

при чотирьохмісному разміщенні 3530 грн.

діти до 12 років 3230 грн.

До вартості входить: проїзд, проживання, харчування (4 сніданки, 3 вечері, 1 обід), екскурсійний супровід по програмі туру, страховка.

До вартості не входить: вхідні квитки в Солотвино: 70 грн. дорослий, 40грн. діти до 12 років включно), рекреаційний збір до Говерли 20 грн/людину, Буковель (дорослий/дитячий до 12 років): етнопарк «Гуцул Ленд» – 195/145 грн, до 6 років безкоштовно, оглядові витяги -150/100 грн., родельбан «speed fun» – одна особа – 500 грн., тандем – 800 грн., обід на 4-й день програми – 120 грн/людину (за бажанням, бронюється до виїзду у тур), вхідні квитки в Кам’янець-Подільський замок: 60 грн. дорослий, 40 грн.діти до 12 років,  додаткове харчування, особисті витрати.

 

У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

Програма туру:

1 день. 20.08
19:00 Виїзд з Кропивницького.

2 день. 21.08

близько 09:00 сніданок в готелі.

09:30 виїзд з готелю, переїзд до Солотвіна.

11:30 – 16:00 відпочинок на солених озерах у Солотвіно.

Влітку варто трохи оздоровитися та набратися сил. Солотвино з унікальними солоними озерами, допоможе Вам відновити сили і насолодитися чарівною природою Закарпаття. Селище розташоване між двома районними центрами Тячів і Рахів на березі річки Тиса і знаходиться на межі кордонів України і Румунії.

Цілісінький комплекс солоних озер, допоможе Вам прекрасно відпочити і зміцнити своє здоров’я. Також використовують грязь солоних озер для лікування і омолодження шкіри. Температура води в озерах Солотвина влітку сягає близько 27 ° С, а взимку – 17 ° С. Через це тут можна купатися з квітня по листопад.

.

16:00 – 17:00 – переїзд до географічного центру Європи

 Вільний час, фотографуємося, дегустуємо мінеральну воду.

Один з мінеральних джерел води “Буркут”, в честь яких с. Кваси отримало свою назву. “Квасний” водою на Гуцульщині називають мінеральну воду з високим ступенем природної газованої. Цілющі властивості води позитивно впливають на відновлення опорно-рухового апарату, покращують обмін речовин, виводять з організму радіонукліди і зайві солі.

18:30 – 19:30 переїзд в готель
20:00 
вечеря у готелі, вільний час.

3 день. 22.08 – ГОВЕРЛА

08:00 Сніданок в готелі.

09:00 Переїзд до бази “Заросляк”, сходження на Говерлу

 

Найвища гора України – Говерла – душа Карпат!

Її висота становить 2061 метр над рівнем моря.

 

У нас буде унікальна можливість підкорити цю красуню і отримати незабутні враження від яких буде паморочиться голова (в хорошому сенсі).

Та за традицією зробимо драйвові фото.

Куполоподібна вершина Говерли виглядає, як рівне плато розмірами 80 м на 60 м. Майданчик викладений камінням і місцями порос травою. Тут височіє встановлена стела у вигляді тризуба – герба України, куди закладені 25 капсул з землею, взятою з різних частин країни.

 

У зростаючих біля підніжжя гори Говерли ялинових і букових лісах живуть благородні олені, косулі, дикі кабани, бурі ведмеді, рисі, лісові коти і білки. У холодних гірських річках живе річкова форель.

17:00 – 18:00 Приблизно повернення в готель.

19:00 Вечеря в готелі. Відпочиваємо.

 

4 день. 23.08
08:30 Сніданок в готелі.
09:00 Виїзд у Буковель.

09:30-13:30 Вільний час у Буковелі.

Буде можливість піднятися на підйомнику на оглядовий майданчик.

Також є багато варіантів для активного відпочинку: екстрим-парк, Етно-парк «Гуцул Ленд», кінні прогулянки та інше.

Етно-парк «Гуцул Ленд» – це захопливі історії про життя та побут горян Українських Карпат: гуцулів, бойків та лемків. Це територія, що поєднує в собі різні площадки відпочинку та розваг – фотозони, галерея «Скриня», клуб карпатського кіно, підвісні мости та інше. Тут також є територія, на якій розміщено контактний зоопарк, де живуть у природних умовах свійські, екзотичні, дикі тварини та птахи, від яких будуть у захваті не тільки діти, а й дорослі.

14:00-15:00 Обід в готелі (за бажанням – 120 грн/ людину – ЗАМОВЛЯЄТЬСЯ ТА ОПЛАЧУЄТЬСЯ ДО ВИЇЗДУ У ТУР!)

15:00 Переїзд до Яремче.

Вільний час для відвідування водоспаду Пробій, сувенірного ринку.

Як бути в Карпатах і не привезти місцевого сувеніра! А також зробити красиві фото на тлі водоспаду Пробій!

 

Вільний час для відвідування водоспаду Пробій – його неповторність не тільки у красі, але й у зручному розташуванні. Не потрібно підніматися високо в гори, чи долати довгий шлях для того, щоб доторкнутися до природної дивовижі. Цей водоспад сам «прийшов» до людей. Адже розташований у самому центрі славного міста Яремче.

Заглянемо до сувенірного ринку. Як бути в Карпатах і не привезти місцевого сувеніра! Це мекка народно-прикладного мистецтва! Тут представлені не окремі його види, а практично всі! Сувеніри сюди привозять з усіх навколишніх сіл, ремісничих осередків області та всієї України. Вироби з шкіри, дерева, шерсті, інших природних матеріалів – пронизані фантазією та любов’ю майстрів народних ремесел. На будь-який смак, тут кожен знайде подарунок для близьких та друзів!

17:00 – 18:00 Приблизно повернення в готель.

19:00 Вечеря в готелі. Відпочиваємо.

 

5 день 24.08
09:00 Сніданок в готелі.
10:00 Виселення з готелю та переїзд у Кам’янець – Подільський.

14:00-15:00 обід (у вартості)

15:00-18:00 екскурсія Кам’янець-Подільським містом та замком.

Кам’янець Подільський – місто, що зберегло дух середньовіччя. Унікальність його полягає у гармонійному поєднанні ландшафту та міцних оборонних мурів міста, старого замку та високих стрімких скель каньйону річки Смотрич. Кам’янець-Подільський посідає третє місце в Україні, після Львова і Києва, по кількості історичних пам’яток. В цьому місті-музеї ми відвідаємо: Римо-католицький костел святих апостолів Петра і Павла, турецький мінарет із золотою Мадонною, турецький міст, міську ратушу – осередок середньовічної влади Кам’янця, Вірменську дзвіницю, Домініканський костел, Хрестовоздвиженську церкву – єдиний приклад дерев’яного зодчества. Майже з усіх точок міста Ви зможете побачити Георгіївську церкву, яка була названа на честь Святого Георгія – покровителя Кам’янця-Подільського. Кілька оглядових майданчиків нададуть можливість зробити незабутні фото на фоні неповторної краси Смотрицького каньйону та пам’яток архітектури.

Кам’янець-Подільська фортеця — одна з найпопулярніших принад Поділля. Але саме за останні декілька років фортеця почала змінюватися та оживати. Кам’янець-Подільський замок перетворився зі звичного музейного комплексу на живий організм, де різноманітні майстри займаються традиційними ремеслами: лучництвом, гончарством, різьбярством і випіканням хліба за традиційними рецептами. Історична реконструкція дала цій споруді новий подих, а відвідувачам — можливість не лише побачити історію, але й ненадовго зануритись у неї.

 

18:00-18:10 збір групи для виїзду.

18:15 виїзд у Кропивницький.

 

 

6 день 25.08
06:00 – 07:00 орієнтовно Прибуття в Кропивницький.

 

 

Додаткова інформація та замовлення місць:
050 433 43 10
096 433 43 10
travelksamil@gmail.com

 

Правила подорожей.

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.

2.Бронювання має бути оплачено упродовж 2 днів, у розмірі від 30 % вартості туру.

3.Оплата загальної вартості туру, має бути здійснена не пізніше ніж 7 днів до початку подорожі по Україні, та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі)

4.Відмова Учасника в односторонньому порядку від замовленої подорожі, веде за собою часткове/ повне утримання оплачених коштів Організаторами для покриття ФПЗ (фактично понесені затрати), згідно з умовами зазначених нижче:

– 30% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 14 днів до 10 до її початку. Ця сума є визначеною, як ФПЗ на організацію подорожі.

– 50% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 10 днів до 7 до її початку.

– 100% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 7 до 0 днів до її початку. Або, якщо подорож проводиться у Високий сезон, період офіційних святкових днів, визначених законодавством України (Новий Рік, Різдво, травневі свята, тощо), а також у періоди проведення виставок, ярмарок, та ін. заходів, які характеризуються підвищеним попитом на туристичні послуги, тобто у період найбільшої завантаженості місць відпочинку незалежно від строків відмови від подорожі.

5.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.

6.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.

7.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

Святкові вихідні у Карпатах + Кам’янець-Подільський
Догори