Святковий Карпатський вікенд

ДРУЗІ, АНОНСУЄМО 2 ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ ТУРУ:

18.06 – 22.06, 3 дні!

25.06 – 29.06, 3 дні!

Вартість: 3100 грн.
Діти до 12 років 2700 грн.

До вартості входить: проїзд, проживання, харчування – сніданок та вечеря (3 сніданки та 2 вечері), екскурсійний супровід під час підйому на Говерлу, екскурсійний супровід по Стежкам Довбуша, екскурсійний супровід до Манявського скиту і трансфер Манявського водоспаду, поїздка до «Карпатських мамонтів», страховка.

До вартості не входить: вхідні квитки до музеїв за програмою, Буковель: етнопарк «Гуцул Ленд» (дорослий/діти до 12 років)- 195/145 грн, до 6 років безкоштовно, оглядові витяги -150/100 грн., родельбан «speed fun» – одна особа – 500 грн., тандем – 800 грн., рекреаційний збір до Говерли 20 грн., обід в Манявскькому скиту – 120-150 грн/ людину, додаткове харчування, особисті витрати.

У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

Програма туру:

1 день. 18.06 / 25.06
19:00 Виїзд з Кропивницького.

2 день. 19.06 / 26.06

 07:00 – 08:00 Поселення в готель.

08:30 Сніданок в готелі.

10:00 – 15:00 Переїзд до Буковелю. Вільний час у Буковелі.

Буде можливість піднятися на підйомнику на оглядовий майданчик.

Також є багато варіантів для активного відпочинку: екстрим-парк, Етно-парк «Гуцул Ленд», кінні прогулянки та інше.

 

Етно-парк «Гуцул Ленд» – це захопливі історії про життя та побут горян Українських Карпат: гуцулів, бойків та лемків. Це територія, що поєднує в собі різні площадки відпочинку та розваг – фотозони, галерея «Скриня», клуб карпатського кіно, підвісні мости та інше. Тут також є територія, на якій розміщено контактний зоопарк, де живуть у природних умовах свійські, екзотичні, дикі тварини та птахи, від яких будуть у захваті не тільки діти, а й дорослі.

 

15:00- 16:00 Переїзд.

16:00-18:00 На нас чекає цікавий маршрут – «Стежки Довбуша».

Відразу починається таємничий карпатський ліс, з покритими мохом деревами та тінню величезних сосен та смерек. По стежці зліва і справа видніються кущі малини, ожини, а там далі чорниця Стежка є грунтовою. Але часто трапляються ділянки, де доводиться проходити по каменях, покритим мохом, що інколи буває дуже слизько. Тому варто бути обережним. В деяких місцях є спеціальні поручні, тримаючись за які йти значно легше. Мандруючи далі по стежці та слухаючи цікаві історії нашого гіда, про цю місцевість, ми побачимо групу великих скель. Деякі з них досягають висоти до 20 метрів. Це і є місцеві скелі Довбуша (але не варто їх плутати з «Скелями Довбуша» в районі села Бубнище Долинського р-ну Івано-Франківської обл., бо то зовсім інша місцевість). Навколо групи скель є декілька оглядових майданчиків, з яких відкриваються гарні краєвиди на навколишні гори.

19:00 Вечеря в готелі. Відпочиваємо.

3 день. 20.06 / 27.06 – ГОВЕРЛА
08:00 Сніданок в готелі.
09:00 Переїзд до бази “Заросляк”, сходження на Говерлу

Найвища гора України – Говерла – душа Карпат!
Її висота становить 2061 метр над рівнем моря.

У нас буде унікальна можливість підкорити цю красуню і отримати незабутні враження від яких буде паморочиться голова (в хорошому сенсі).
Та за традицією зробимо драйвові фото.
Куполоподібна вершина Говерли виглядає, як рівне плато розмірами 80 м на 60 м. Майданчик викладений камінням і місцями порос травою. Тут височіє встановлена стела у вигляді тризуба – герба України, куди закладені 25 капсул з землею, взятою з різних частин країни.

У зростаючих біля підніжжя гори Говерли ялинових і букових лісах живуть благородні олені, косулі, дикі кабани, бурі ведмеді, рисі, лісові коти і білки. У холодних гірських річках живе річкова форель.

17:00 – 18:00 Приблизно повернення в готель.

19:00 Вечеря в готелі. Відпочиваємо.

4 день. 21.06 / 28.06
08:30 Сніданок в готелі.
10:00 Виселення з готелю та переїзд до Яремче.

10:00-13:00 Вільний час для відвідування водоспаду Пробій, сувенірного ринку.

Як бути в Карпатах і не привезти місцевого сувеніра! А також зробити красиві фото на тлі водоспаду Пробій!

Вільний час для відвідування водоспаду Пробій – його неповторність не тільки у красі, але й у зручному розташуванні. Не потрібно підніматися високо в гори, чи долати довгий шлях для того, щоб доторкнутися до природної дивовижі. Цей водоспад сам «прийшов» до людей. Адже розташований у самому центрі славного міста Яремче.

Заглянемо до сувенірного ринку. Як бути в Карпатах і не привезти місцевого сувеніра! Це мекка народно-прикладного мистецтва! Тут представлені не окремі його види, а практично всі! Сувеніри сюди привозять з усіх навколишніх сіл, ремісничих осередків області та всієї України. Вироби з шкіри, дерева, шерсті, інших природних матеріалів – пронизані фантазією та любов’ю майстрів народних ремесел. На будь-який смак, тут кожен знайде подарунок для близьких та друзів!

13:00 Переїзд до Манявського скиту та водоспаду. Обід (за додаткову плату – грн.)
Це місця, де панує особлива енергетика і люди здавна вірили, що тут можна очистити душу і знайти нові життєві сили.

Серед карпатських сосен-смерек, на скелі над річкою стоїть старовинний монастир-скит XVII століття. Заснований він був монахами вихідцями з Афону. З Манявським скитом пов’язано безліч легенд, а також це “місце сили”. Скит знаменитий своїм іконостасом, створеним в кінці XVII століття іконописцем ієромонахом Іовом Кондзелевича. Це велична споруда, розмірами 13 х 11 метрів. За значущістю іконостас стоїть поруч з такими ж видатними пам’ятками, як Козелецький іконостас на Чернігівщині та Сорочинський на Полтавщині. У паломників є можливість помолитися чудотворним іконам «Богородиці Одигітрії», яка датується 18 ст. і іконі «Ігумені Манявської» з 17 ст., а також прикластися до мощів святих засновників монастиря.

Невідомо так це чи ні, але Манявський скит – це місце сили, намолене мільйонами прочан, які протягом багатьох століть приходять сюди. Людська пам’ять зберегла безліч свідчень про те, що дарує Манявський скит зцілення душі і тілу.

16:30 Пересідаємо на позашляховик і по мальовничому Карпатському бездоріжжю доїжджаємо майже до самого Манявського водоспаду, але кінець маршруту завжди треба пройти пішки.

На території Івано-Франківської області в каньйоні, можна побачити справжнє диво природи – Манявський водоспад, який вважається одним з найвищим в країні. Його висота складає від 18 до 20 метрів. Вода спадає декількома каскадами, а біля підніжжя в невеликому озері можна скупатися. Чиста і прохолодна вода додасть сил і бадьорості надовго.

близько 18:00 виїзд до Кропивницького.

По дорозі додому – фотосесія біля скульптурної композиції мамонтів зробленої в натуральну величину!

5 день 22.06 / 29.06
06:30-07:30 приблизно, прибуття у Кропивницький.

 

Додаткова інформація та замовлення місць:
050 433 43 10
096 433 43 10
travelksamil@gmail.com

 

Правила подорожей.

 

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
2. Бронювання має бути оплачено на протязі 2 днів, у розмірі від 30 % вартості туру.
3.Оплата загальної вартості туру, має бути здійснена не пізніше ніж 7 днів до початку подорожі по Україні, та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі)
4.Відмова Учасника в односторонньому порядку від замовленої подорожі, веде за собою часткове/ повне утримання оплачених коштів Організаторами для покриття ФПЗ (фактично понесені затрати), згідно умов зазначених нижче:
– 30% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 14 днів до 10 до її початку. Ця сума є визначеною, як ФПЗ на організацію подорожі.
– 50% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 10 днів до 7 до її початку.
– 100% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 7 до 0 днів до її початку. Або, якщо подорож проводиться у Високий сезон, період офіційних святкових днів, визначених законодавством України (Новий Рік, Різдво, травневі свята, тощо),а також у періоди проведення виставок, ярмарок, та ін. заходів, які характеризуються підвищеним попитом на туристичні послуги, тобто у період найбільшої завантаженості місць відпочинку незалежно від строків відмови від подорожі.
5.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.
6.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
7.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

Святковий Карпатський вікенд
Догори