Термальне Закарпаття на Свято Трійці! та День Конституції!

ДРУЗІ, АНОНСУЄМО 2 ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ ТУРУ:

– 18.06 – 22.06, 3 ДНІ! ВСЕ ВКЛЮЧЕНО!

– 25.06 – 29.06, 3 ДНІ! ВСЕ ВКЛЮЧЕНО!

Проживання в самому центрі Мукачева!

 

Вартість: 3750 грн.
Дітям до 12 років
3350 грн.

До вартості входить: проїзд за маршрутом, проживання, харчування – сніданок та вечеря (2 сніданки та 2 вечері), ВІДВІДУВАННЯ ТЕРМАЛЬНИХ БАСЕЙНІВ “Жайворонок” – БЕЗЛІМІТ по часу – в м. Берегово, екскурсійний супровід – 2 дні, страховка.

До вартості не входить: вхідні квитки в замки та музеї за програмою, додаткове харчування,  особисті витрати.

У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

Програма туру:

1 день. 18.06  / 25.06
18:00 Виїзд з Кропивницького.

2 день. 19.06 / 26.06
близько 10:00 приїзд у м. Берегово
10:30-18:00, ВІДВІДУВАННЯ ТЕРМАЛЬНИХ БАСЕЙНІВ “Жайворонок” – БЕЗЛІМІТ!
Термальні води басейнів оздоровчого комплексу «Жайворонок» відомі на всю Україну своїми лікувальними властивостями, тому що містять різноманітні мінерали та мікроелементи. Весь секрет у тому, що вода, якою наповняються басейни комплексу, йде прямо зі свердловин глибиною 1200 м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці. І завдяки цьому гості комплексу мають можливість відчути на собі цілющу силу термальної води.

Гарячі води комплексу надходять із магматичних інтрузій у районах активної вулканічної місцевості, на які багатий Берегівський край. Увага! Вода в термальних басейнах має на гирлі 56-58°C, тому не потребує спеціального підігріва, а навпаки, охолоджується до комфортної температури. Щойно добута з-під землі термальна вода є прозорою, але при взаємодії з киснем набуває коричневого, ніби ржавого, кольору. Специфічний запах термальної води обумовлений наявністю в її складі сірководню, який при виході на поверхню окислюється і відразу розкладається.

Факультативно, можна відвідати єдину на всю Україну закарпатську буйволину ферму «Карпатський буйвіл» – розташовану на околицях міста Виноградів, в красивому та чистому урочищі «Анциково», в болотистому краєчку, що огороджено горами.
Вартість: 100 грн. з людини.
Екскурсія проводиться для групи від 10 осіб.
На екскурсії ви ознайомитеся та продегустуєте унікальну продукцію: молоко, сир «Панір», домашній плавлений сир, моцареллу, масло, сметану та сир, бринзу або буйволині тверді сири. Усіх тварин годують винятково органічною їжею, щоб зберегти натуральність продукції.
Можна прогулятись фермою та придбати продукцію у магазині.

Дегустація складається з 8 видів продукції з молока буйволиць.
Довідка: молоко буйволиці не містить бета-казеїну типу А1. Присутній бета-казеїн типу А2, навіть більше ніж в коров’ячому молоці. Що робить його більш корисним та легшим для перетравлення організмом людини.

18:00 Переїзд до Мукачево
19:00 Поселення в готелі
19:30 Вечеря та вільний час – перебуваючи в самому центі Мукачево (де розташований наш готель), ви можете прогулятися цим мальовничим містечком. Місто на перетині багатьох шляхів, з багатою історико-культурною спадщиною, але сучасне та яке постійно оновлюється. Ночівля.

3 День. 20.06 / 27.06!
08:30 Сніданок у готелі.
09:30 Зустріч з екскурсоводом.
10: 00 Початок екскурсії – замок Шенборна.
Мисливський замок Шенборна – прикраса Закарпаття.

Витончений силует палацу Шенборна зі стрункими готичними вежами в урочищі Берегвар виринає посеред смарагдового лісу, немов казковий міраж. Елегантна неоренесансна споруда, зведена поблизу селища Карпати Мукачівського району Закарпатської області, виглядає, немов шляхетна панянка, яка заблукала серед диких карпатських лісів. Унікальна будівля тим, що досі знаходиться майже в первісному вигляді. І найголовніше – замок не стоїть пусткою, як багато його побратимів в Україні. В будівлі палацу розмістився знаменитий санаторій «Карпати». Тому кожен гість замку, окрім душевного зцілення, може отримати тут і тілесне.

Як відомо,значна частина Карпат має вулканічне походження, а поряд з Мукачевом можна побачити унікальне природнє явище – базальтові стовпи! Дуже цікаво і фотогенічно!
Незвичайний витвір природи, що з’явився після виверження вулкана! Лава охолодилась, зменшилась в розмірі і вкрилась рівними тріщинами. Утворились колони- стовпи, які можуть мати від 4 до 8 граней, але класичні мають по 6 сторін і поперечний розмір до 50 см. На схилі гори видно, як лавовий потік змінював напрямок, а у верхній частині, стовпи переходять у плиту, яка була верхнім покриттям лави. Знаходяться вони на околиці села Кольчино. Загальна площа утворення базальтових стовпів понад 20 метрів у ширину та понад 5 у висоту. Велич природи на відстані витягнутої руки!

Далі ми відвідаємо Чинадіївський замок “Сент-Міклош”, або фортеця
кохання. Сьогодні в її стінах не тільки проводять екскурсії, а й справляють шлюбні церемонії. “Сент-Міклош” зберігає свої таємниці тут можна побачити кілька подвійних стін, що утворюють таємні проходи, основні приміщення мають сферичні перекриття, а вежі палацу хрестоподібні дахи. Фортеця побудована, як феодальне зміцнення і зведена над глибокими підвалами, в яких колись зберігалося зерно. Навколо даху зведені бійниці – елемент захисної системи. Довгий час тут панували угорські аристократи. Ілону Зріньї називають музою цих місць – її портрет висить на одній зі стін замку. За драматичною історією її кохання, затамувавши подих, спостерігала вся Європа того часу.

Рухаємося далі і нас чекає водоспад Скакало – стрімкий потік, що зривається зі скель серед незайманої природи. Скакало можна назвати малюком – загальна висота каскадів – 4 м., Але, чарівність його не в розмірі, а в тому, що його потік ніби стрибає по камінню, що разом з мальовничою місцевістю створює неймовірну локацію!
Потім, ми повертаємося в Мукачево, обідаємо і відправляємося на прогулянку по Мукачево – “місто над Латорицею”. Це колоритне містечко поєднує середньовічну таємничість і різноманіття культур. Тут збережено архітектурну спадщину Австро-Угорщини та Габсбургів – міська ратуша зі 100 літнім годинником, білий палац князів Ракоці, каплиця св. Йосипа 14 століття, а також затишні кафе і кондитерські які підкорюють назавжди!

4 День. 21.06 / 28.06
08:00 Сніданок у готелі, виселення з готелю.
08:30 Зустріч з екскурсоводом на об’їзній Мукачева.
10:00 Зупинка на перевалі Менчул, Воловець.

Воловецький перевал, або перевал Менчул. Висота 722 м. Звідси видно: із західного боку г. Пікуй (тисяча п’ятсот тридцять-п’ять м); зі східного боку внизу р. Воловець, за ним 3 вершини – Великий Верх, Плай, Темнатнік.
10:15-12:00 Переїзд до Синевиру.
12:00-14:00 Прогулянка навколо озера, підйом / спуск.
Синевир – там де шепочуть смереки і куди кличуть трембіти. Легендарний Синевир заслужено вважається одним з 7 природних чудес України .
Озеро є найбільшим і найглибшим високогірним озером України. Озеро утворилося внаслідок перекриття гірського потоку кам’янистими породами після землетрусу 10-11 тисяч років тому. Площа водного плеса становить 4-5 га, його глибина — 8-10 м (найбільша глибина сягає 22 м.) Вода в озері — слабомінералізована, чиста, прозора. Тут водиться три види форелі — озерна, райдужна та струмкова, а також гольян та рак річковий. Однак купатися у Синевирі заборонено, зокрема не дозволить поплавати ще й температура води, яка максимально нагрівається лише до 13°С.
Схили біля озера, вкриті віковими ялинами, привертають увагу своєю величчю. Посередині розміщений острівець, який нагадує зіницю ока. Тому в народі Синевир називають “Морським Оком”. На невеликому півострові озера стоїть 13-метрова дерев’яна композиція “Синь і Вир”: кажуть, тут був убитий пастух Вир, якого кохала графська донька Синь, — саме її сльози після загибелі коханого стали озером.

14:00-15:00 Час на обід.
16:30-17:30 Підйом, прогулянка до водоспаду Шипот
Містичний Шипот зачаровує своєю красою.
Знайти його можна у підніжжя гори Гимба, що знаходитися недалеко від с. Пилипець Міжгірського району. Вода падає каскадом з 14 метрової висоти і розбивається об каміння. Свою назву водоспад отримав через гучного шуму води, який видали чується, як шепіт.

17:30 Орієнтовно, виїзд до Кропивницького

5 День. 22.06 / 29.06
07:00-08:00 Приблизно, прибуття у Кропивницький

 

 

Додаткова інформація та замовлення місць:

050 433 43 10

096 433 43 10

travelksamil@gmail.com

 

Правила подорожей.

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
2. Бронювання має бути оплачено впродовж 2 днів, у розмірі від 30 % вартості туру.
3.Оплата загальної вартості туру, має бути здійснена не пізніше ніж 7 днів до початку подорожі по Україні, та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі)
4.Відмова Учасника в односторонньому порядку від замовленої подорожі, веде за собою часткове/ повне утримання оплачених коштів Організаторами для покриття ФПЗ (фактично понесені затрати), згідно з умовами зазначених нижче:
– 30% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 14 днів до 10 до її початку. Ця сума є визначеною, як ФПЗ на організацію подорожі.
– 50% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 10 днів до 7 до її початку.
– 100% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 7 до 0 днів до її початку. Або, якщо подорож проводиться у Високий сезон, період офіційних святкових днів, визначених законодавством України (Новий Рік, Різдво, травневі свята, тощо), а також у періоди проведення виставок, ярмарок, та ін. заходів, які характеризуються підвищеним попитом на туристичні послуги, тобто у період найбільшої завантаженості місць відпочинку незалежно від строків відмови від подорожі.
5.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.
6.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
7.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

Термальне Закарпаття на Свято Трійці! та День Конституції!
Догори