На Великдень в Карпати!

30.04 – 04.05, 3 дні!
Вартість: 2760 грн.
Дітям до 12 років 2460 грн.
До вартості входить: проїзд, проживання, харчування – сніданок та вечеря (3 сніданки та 2 вечері), екскурсійний супровід 2 дні, страховка.
До вартості не входить: «Полонина Перці»: вхідні квитки 70 грн дорослі, 50 грн діти
дає можливість відвідувати усі локації самостійно, фірмова екскурсія з перцем з дегустацією сирів та наливок 170 грн., вхідні квитки до музеїв за програмою, рекреаційний збір до гори Хом’як 20 грн., особисті витрати.

У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

Програма туру:

1 день. 30.04
19:00 Виїзд з Кропивницького
2 день. 01.05
08:00 поселення у готелі
09:00 близько, сніданок в готелі.
10:00 Виїзд на екскурсію «Золоте кільце Гуцульщини».

Ворохта – Кривопільський перевал – Верховина – Криворівня – Косів – Коломия (Музей писанкового розпису).
Відвідаємо Ворохту – розташовану на висоті 850 метрів над рівнем моря, на річці Прут. Ворохта є центром підготовки українських спортсменів зі стрибків із трампліна, біатлону, лижних перегонів. Далі заїдемо у Верховину або Жаб’є, як її ще називають, – гуцульську столицю з численними музеями (І.Франко, приватний музей гуцульського побуту, етнографії та народних музичних інструментів Р.Кумлика) – це не просто музей… це музей-театр! Господар збирав матеріали протягом 30 років.

Особливою гордістю музею є колекція музичних інструментів, серед яких: скрипки, цимбали, коза, дримби, трембіти, роги та інші; будинок-музей фільму “Тіні забутих предків”, музейна експозиція представляє речі, пов’язані з фільмом;

У селі Криворівні Верховинського району відвідуємо церкву Різдва Пресвятої Богородиці, перша згадка про яку датується 1719 роком і яка є пам’яткою архітектури державного значення та музей «Дідова аптека», де зможемо побачити велику кількість, цілющих трав, плодів, коріння та настоянок якими діди-прадіди запобігали різним захворюванням та лікувалися ними. Також почуємо історії про приготування лікувальних мазей за народними методами, та їхнє застосування.

Косів – місто ліжникарства, музей- майстерня в с. Яворів, в якому ми познайомимось зі справжньою культурою горян. Сім’я Кіщуків виробляє гуні, вовняні шапки, безрукавки, теплі капці, різноманітні килими та ліжники. Тут знаходиться старовинний ткацький верстат та раритетна прялка.

І врешті, відвідаємо Коломию – відому на весь світ своїм унікальним музеєм «Писанки» (неофіційна назва) – архітектурну споруду у формі найбільшого у світі писанкового яйця висотою 14 м та діаметром у 10 м, яка стала візитівкою Коломиї. Це єдиний у світі музей писанкового розпису, що приваблює відвідувачів з усіх країн… Зараз музей володіє колекцією, що налічує понад 6000 писанок, представлених з переважної більшості областей України (Тернопільської, Львівської, Вінницької, Черкаської, Кіровоградської, Одеської), а також з Пакистану, Шрі-Ланки, Білорусі, Польщі, Чехії, Швеції, США, Канади, Франції та Індії. Деякі експонати були виготовлені ще на межі ХІХ–ХХ ст.

20:00 повернення до готелю, вечеря у готелі, вільний час, ночівля.

3 день. 02.05
Зустрічаємо Великдень в Карпатах!
У нас буде виняткова можливість посвітити пасхальні страви в церкві в Татарові!
09:00 Сніданок у готелі.
10: 00 Похід на гору Хом’як.

Одна із загадкових вершин Ґорґан, висотою 1542 метри. Названа місцевими жителями через зовнішню схожість зі спиною звірка-гризуна – хом’яка. Із гори відкривається чудова панорама Ґорґан, також можна побачити найвищу вершину Карпат – Говерлу та стрімкий Петрос. Карпатські полонини вражають густим різнотрав’ям, тут можна зустріти рідкісні рослини: дикі фіалки, айстри, маки і навіть едельвейси. Саме тут на вершині гори відчуваєш світ по-іншому, так неначе все навколо “зупиняється” і панує мир та спокій.

Далі спустимось на полонину Хом’яків. Краєвиди з неї відкриваются дуже красиві!
Тому обов’язково зробимо незабутні фото!

На полонині є колиба, в теплу пору року тут випасають корів, продають сир, бринзу, молоко.
І, закінчемо наш маршрут біля водоспаду Женецький Гук. Цей водоспад є одним з наймальовничіших куточків Горганського гірського масиву, що знаходиться в урочищі Женець на висоті 900 м. Вода масивним потоком спадає з висоти 15 метрів. Через шум та гул, що доносяться від нього, водоспад і отримав свою назву у місцевих жителів. Водоспад є сильним природним джерелом від`ємно-заряджених іонів, тому перебування біля нього – поєднання приємного і корисного.
18:00 – 19:00 приблизно, повернення в готель, , вечеря у готелі, вільний час, ночівля.

4 день. 03.05
08:30 Сніданок
10:00 Виселення з готелю та переїзд до Полонини перців.

«Полонина Перці» – колоритне місце де ви зможете познайомитися з побутом і укладом життя справжніх гуцулів. Візьмемо участь в цікавих майстер-класах та скуштуємо карпатських смаколиків. Також за бажанням зможете зробити яскраву фотосесію, поспівати пісень і потанцювати. Дізнаєтеся як народжується справжній сир та багато цікавого.

13:00 Переїзд до Буковелю.
13:30 – 16:30 Вільний час у Буковелі.
Буде можливість піднятися на підйомнику на оглядовий майданчик.

Також є багато варіантів для активного відпочинку: екстрим-парк, Етно-парк «Гуцул Ленд», кінні прогулянки та інше.

Етно-парк «Гуцул Ленд» – це захопливі історії про життя та побут горян Українських Карпат: гуцулів, бойків та лемків. Це територія, що поєднує в собі різні площадки відпочинку та розваг – фотозони, галерея «Скриня», клуб карпатського кіно, підвісні мости та інше. Тут також є територія, на якій розміщено контактний зоопарк, де живуть у природних умовах свійські, екзотичні, дикі тварини та птахи, від яких будуть у захваті не тільки діти, а й дорослі.

16:30 переїзд до Яремче
17:00-18:30 Вільний час для відвідування водоспаду Пробій – його неповторність не тільки у красі, але й у зручному розташуванні. Не потрібно підніматися високо в гори, чи долати довгий шлях для того, щоб доторкнутися до природної дивовижі. Цей водоспад сам «прийшов» до людей. Адже розташований у самому центрі славного міста Яремче.

Заглянемо до сувенірного ринку. Як бути в Карпатах і не привезти місцевого сувеніра! Це мекка народно-прикладного мистецтва! Тут представлені не окремі його види, а практично всі! Сувеніри сюди привозять з усіх навколишніх сіл, ремісничих осередків області та всієї України. Вироби з шкіри, дерева, шерсті, інших природніх матеріалів – пронизані фантазією та любов’ю майстрів народних ремесел. На будь-який смак, тут кожен знайде подарунок для близьких та друзів!

18:30 виїзд до Кропивницького.

5 день 04.05
06:30-07:30 приблизно, прибуття у Кропивницький.

 

Додаткова інформація та замовлення місць:
050 433 43 10
096 433 43 10
travelksamil@gmail.com

 

Правила подорожей.

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
2. Бронювання має бути оплачено впродовж 2 днів, у розмірі від 30 % вартості туру.
3.Оплата загальної вартості туру, має бути здійснена не пізніше ніж 7 днів до початку подорожі по Україні, та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі)
4.Відмова Учасника в односторонньому порядку від замовленої подорожі, веде за собою часткове/ повне утримання оплачених коштів Організаторами для покриття ФПЗ (фактично понесені затрати), згідно з умовами зазначених нижче:
– 30% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 14 днів до 10 до її початку. Ця сума є визначеною, як ФПЗ на організацію подорожі.
– 50% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 10 днів до 7 до її початку.
– 100% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 7 до 0 днів до її початку. Або, якщо подорож проводиться у Високий сезон, період офіційних святкових днів, визначених законодавством України (Новий Рік, Різдво, травневі свята, тощо), а також у періоди проведення виставок, ярмарок, та ін. заходів, які характеризуються підвищеним попитом на туристичні послуги, тобто у період найбільшої завантаженості місць відпочинку незалежно від строків відмови від подорожі.
5.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.
6.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
7.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

На Великдень в Карпати!
Догори