Веселі Боковеньки + “Страус Парк Ленд”

10.04, 11.04, 17.04, 18.04 – один день
Вартість: дорослий 375 грн, діти до 12 років 325 грн.
До вартості входить: проїзд, екскурсійна програма по всьому маршруту, екскурсія в «Страус Парк Ленд», екскурсія по Дослідно-селекційному дендрологічному лісовому центру ‘Веселі Боковеньки’, організаційний збір, страховка.
До вартості не входить: вхіді квитки до Страус Ленду– 80 грн дорослий, дитячий –70 грн. (з 4-х до 14 років), 15 грн.- корм для тварин, 35 грн.- катання на паровозі (Для дітей до 10 рокув, 8 кіл), вхідні квитки до «Веселих Буковеньок» – 25/10 грн. (можливо на ці дати вхід буде вільний), особисті витрати.

Програма туру:

08:30 Виїзд з Кропивницького
10:00-12:00 Відвідаємо страусина ферма “Страус Парк Ленд”Страусина ферма була заснована на базі Селянського фермерського господарства «Людмила» в 2001 році. Перші 3 сім’ї дорослих страусів були завезені з Бельгії – це 3 самця і 6 самок. Були привезені навесні, а восени вже з’явилися маленькі страусенята. Основним напрямком страусиної ферми є вирощування та розведення чорного африканського страуса з метою отримання від нього м’яса, яєць, шкіри, коштовного жиру і пір’я. На фермі крім страусів містяться гуанака, поросята, кролики, вівці, цесарки, лебеді, павичі, фазани, хутрові і карликові кури,голуби, білки,гуси,індики.лелеки.

«Страус Ленд» об’єднує на єдиному подвір’я міні-зоопарк, затишні альтанки на гарній, доглянутій зеленій територіі. Це буде незабутній відпочинок в мальовничому місці для всієї родини та друзів. В ході екскурсій ви зможете дізнатися про африканських страусів, біології, історії страусівництва, їх розведенні, а також багато цікавих фактів з життя страусів. Зможете з близької відстані побачити цих дивовижних птахів і погодувати їх з рук, а також придбати продукцію страусівництва. На фермі страуси ведуть себе так само, як в дикій природі — ганяються один за одним, кокетливо роблять реверанси, химерно розпускають крила і — несуть яйця. Всі тварини парку із задоволенням ідуть на контакт з відвідувачами, позують для фотографій.
На території “Страус Парк Ленд” працює кафе. Пропонується повноцінне харчування для відвідувачів: перші, другі страви, десерти, омлет з яєць страуса,страви з страусиного м’яса.
12:00-13:00 Час на обід.

14:00-17:00 екскурсія по Дослідно-селекційному дендрологічному лісовому центру «Веселі Боковеньки» та вільний час для незабутніх фото.
18:30 орієнтовно, повернення до Кропивницького.

“ВЕСЕЛІ БОКОВЕНЬКИ” – дендрологічний парк у складі селекційно-дендрологічної дослідної станції, підпорядкованої Українському науково-дослідному інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. Висоцького. Парк розбитий у ландшафтному стилі. Головною композиційною віссю його є річка Боковенька і балка Скотувата, на яких споруджена система мальовничих ставків. П’ять ділянок відтворюють в мініатюрі природний ландшафт певних географічних зон. Колекція парку налічує близько 1000 видів і форм дерев і чагарників, серед яких дуб гірський, кипарисовик нутканський, тюльпанове дерево та ін. Виведено зимостійкі форми горіха волоського, різні сорти фундука, а також ряд гібридних форм дуба і тополя. Тут росте єдине на Кіровоградщині дерево гінкго.

Дендропарк “Веселі Боковеньки” був заснований в 1893 році Миколою Давидовим, який, на жаль, помер у злиднях в 1930 році, втративши парку і всього свого майна після революції. В цей парк він вклав усі свої знання про паркове мистецтво та свою любов до природи.

Багато хто порівнює “Веселі Боковеньки” з Софійським парком, але він відрізняється значно: дендропарк в Кіровоградській області більше підходить для прогулянок по лісових стежках, для відпочинку на березі озер і для спокійного споглядання природи. Тут немає натовпів туристів та лавок з сувенірами.

 

Додаткова інформація та замовлення місць:

050 433 43 10

096 433 43 10

travelksamil@gmail.com

 

Правила подорожей.

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
2. Бронювання має бути оплачено впродовж 2 днів, у розмірі від 30 % вартості туру.
3.Оплата загальної вартості туру, має бути здійснена не пізніше ніж 7 днів до початку подорожі по Україні, та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі)
4.Відмова Учасника в односторонньому порядку від замовленої подорожі, веде за собою часткове/ повне утримання оплачених коштів Організаторами для покриття ФПЗ (фактично понесені затрати), згідно з умовами зазначених нижче:
– 30% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 14 днів до 10 до її початку. Ця сума є визначеною, як ФПЗ на організацію подорожі.
– 50% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 10 днів до 7 до її початку.
– 100% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 7 до 0 днів до її початку. Або, якщо подорож проводиться у Високий сезон, період офіційних святкових днів, визначених законодавством України (Новий Рік, Різдво, травневі свята, тощо), а також у періоди проведення виставок, ярмарок, та ін. заходів, які характеризуються підвищеним попитом на туристичні послуги, тобто у період найбільшої завантаженості місць відпочинку незалежно від строків відмови від подорожі.
5.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.
6.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
7.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

Веселі Боковеньки + “Страус Парк Ленд”
Догори