Новинка !!! Угорщина + Цвітіння сакур на Закарпатті + Львів з виїздом з Кропивницького!

Тур в Закарпаття 3480 грн з особи. + від 750 грн поїздка в Угорщину

Дати туру: 17.04 – 21.04

У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

Програма туру:

1-й день (17.04) виїзд з Кропивницького
2-й день (18.04) близько 08:00 сніданок в готелі в Сваляві
09:30 виїзд на екскурсію Шенборнский замок, Мукачево, Ужгород
В кінці квітня Ужгород перетворюється на справжній райський сад, адже починає цвісти екзотична японська вишня – сакура. Пік цвітіння, коли гілки сакури вкриваються пишним рожевим квітом – неймовірно захоплююче явище.
Саме в Ужгороді знаходиться найбільша в Європі алея сакур, що простягнулася вздовж берега Ужа, на Православній та Київській набережних.
Приблизно о 19:00 повернення до готелю, вечеря.
3-й день (19.04)
Вільний час, за бажанням групи виїзд в Берегово (термальний комплекс Жайворонок)
Факультативно, близько 04:00 виїзд до Угорщини (шопінг у ТЦ “Forum”, Акватікум Дебрецен – найпопулярніші термальні купальні Угорщини, міні екскурсія містом).
Приблизно о 20:00 повернення до готелю, вечеря.
4-й день (20.04) близько 08:30 сніданок в готелі в Сваляві, переїзд до Львова
близько 13:00 екскурсія містом Лева, вільнй час.
18:00 виїзд до Кропивницького.
5-й день (21.04) приблизно 06:00 прибуття у Кропивницький
У вартості проїзд, проживання (2 ночі), харчування (2 сніданки, 2 вечері), екскурсійне супроводження, страховка. Додатково оплачується вхідні квитки в екскурсійні об’єкти.

Додаткова інформація та замовлення місць:

050 433 43 10
096 433 43 10
travelksamil@gmail.com

 

Правила подорожей.

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.

2.Внесена оплата чи передоплата не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).

3.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється  під час подорожі.

4.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.

5.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

Новинка !!! Угорщина + Цвітіння сакур на Закарпатті + Львів з виїздом з Кропивницького!
Догори