Оксамитова осінь в Карпатах на свято Покрови!

13.10-17.10, 3 дні!

З Кропивницького з можливістю посадки по шляху проходження!

Вартість (за 1 людину):

– при двомісному розміщенні 3250 грн.

діти до 12 років 2950 грн.

– при трьохмісному розміщенні 3150 грн.

діти до 12 років 2850 грн.

– при чотирьохмісному розміщенні 3050 грн.

діти до 12 років 2750 грн

До вартості входить: проїзд, проживання (2 ночі), харчування – сніданок та вечеря (3 сніданки та 2 вечері), екскурсійний супровід по програмі туру  (2 дні), підйом на позашляховиках ГАЗ – 66 до Свидовецького хребта, страховка (на дорогу).

До вартості не входить (дорослий/діти до 12 років): стакан пішь-води – 10 грн., «Дідова аптека» (дегустація) 40/35 грн., Музей “Полонинська стая” дегустація сиру 30 грн., квиток в музей кінофільму «Тіні забутих предків» 20/15 грн., квиток в музей народних інструментів ім.Романа Кумлика 30/20 грн., вартість виловленої форелі – 400 грн за 1 кг (вага риби 300-500 г), спорядження для ловлі – безкоштовно. Обід на Верховині (грибна юшка та банош з бринзою) 150 гн/ людину. Активності Буковелю: етнопарк «Гуцул Ленд» – 195/145 грн, до 6 років безкоштовно, оглядові витяги -150/100 грн., родельбан «speed fun» – одна особа – 500 грн., тандем – 800 грн., додаткове харчування, особисті витрати.

 

У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

Програма туру:

1 день. 13.10
19:00 Виїзд з Кропивницького.

2 день. 10.10

близько 08:30 Сніданок в готелі.

09:00 – 10:00 Переїзд на Верховину.

На нас чекає насичена екскурсійна програма «Верховина – перлина Гуцульщини»:

– вид на Верховину з висоти пташиного польоту;

– унікальна пішь-вода;

– дегустація карпатських чаїв та наливок;

– мастер-класс приготування будза в полонинський хаті-стаї;

– гуцульський обід;

– екскурсія по слідах знаменитого кінофільму;

– майстер-клас гри на народних інструментах (гуцульські пісні та танці);

– ловля форелі у високогірному господарстві.

 

Селище Верховина розташоване на річці Чорний Черемош (притока Черемошу).

ТРОШКИ ІСТОРІЇ: До 1962 року в історії Верховина носила іншу назву – Жаб’є, перші письмові згадки про яке датуються 1424 р. З 1772 року було у складі Австрії, а з 1921 по 1939 р. в складі Польщі.

Сьогодні Верховина пропонує різноманітні туристичні атракції на будь-який смак (майстер-класи, музеї, пікніки у горах, сплави тощо). Селище знаходиться поблизу найвищого гірського масиву в Україні і  вважається центром гуцульського колориту. Верховина є колоритним куточком України, який просто зобов’язані відвідати любителі активного виду спорту і цінителі мальовничих пейзажів.

 

10:00-11:30 – Екскурсія містом та дещо цікавеньке.

Пройдемось з вами центром селища та послухаємо цікаві історії про регіон.

Тепер щоб оглянути Верховину, побачити красу цього краю, гірські ландшафти та стрімку річку Чорний Черемош, вам необхідно витратити лише 15-20 хвилин часу на підйом до оглядової Вежі у Верховині.

Завітаємо до Пана Івана та спробуємо пішь-воду. Біло-блакитний маленький кіоск з давніх-давен прикрашає центр Верховини. У багатьох місцевих жителів кіоск асоціюється з дитинством, бо ймовірно за все вони бігали туди по смачну газовану воду ще будучи дітьми, а хтось просто пам’ятає смак того самого “Сітро” з сифонів і не проти посмакувати його знову. Газдою цього унікального місця є пан Іван, який з 1953 року і до сьогодні продає там газовану воду. Помітно, що чоловік на повну віддається улюбленій справі: воду щодня набирає в криниці й на візочку привозить у кіоск, долаючи кілька кілометрів, ретельно стежить за чистотою та вкладає всю душу в приготування напою. А якщо має вільну хвилину то і заговорить і розповість щось цікаве, пожартує. Цього чоловіка знає весь район і ще півсвіту. (Вартість 1 стакану – 10 грн.)

 

11.30 “Дідова Аптека” (+ дегустація) – новий музей гуцульської столиці.

Тут розкажуть вражаючі історії про то, як колись лікувались. Покажуть трави та рослини які добрі до здоров’я. Можна буде купити помічні чаї, коріння та плоди Карпат.

А щє є моцні настоянки для душі та дегустації. (Дегустація: дорослий 45 грн., діти 35 грн.)

 

12:30 Музей “Полонинська стая”

Гуцульська старовинна стая-музей, де можна ознайомитися, а також взяти участь у процесі приготування сиру “будз” з коров’ячого молока – традиційної гуцульської страви. Тут проводяться майстер-класи та дегустації. У стінах музею зібрані різні предмети побуту гуцулів, традиційний одяг, посуд.

Також у нас можна придбати полонинські продукти власного виробництва:  бринзу , будз (гуцульський сир), вурду, молоко. (Дегустація – 30 грн).

 

13:30 – 15:00 Гуцульський обід з видом на гори у корчмі.

На вас чекають смачнющі: грибна юшка та банош з бринзою (за бажанням, оплачується до виїзду 150 грн).

 

15:00 – 15:45 Музей кінофільму «Тіні забутих предків»

Відкрився 2000 року в хаті Петра і Євдокії Сорюків, у якій в 1963-1964 роках, упродовж семи місяців, проживав під час зйомок знаменитий кінорежисер Сергій Параджанов. Режисер сам захотів жити тут. Він зізнався, що так йому вдалося краще відчути колорит Гуцульщини, дізнатися традиції і насититися силою природи. Ось чому фільм вийшов настільки цікавим. (Вартість квитків: дорослий 20 грн., діти 15 грн.).

 

16:00 -16:45 Музей народних інструментів ім.Романа Кумлика

Приватний музей відкрито 7 січня 2000 р. і розташовано у родинному будинку. Господар – Роман Кумлик, збирав експонати протягом 30 років. Особливою гордістю музею є колекція музичних інструментів. Екскурсії проводить Наталя Гузак, донька Романа Кумлика, яка після смерті батька продовжила його музейну справу. Наталя (лікар за фахом) грає на скрипці, цимбалах, тримбі, двійниці (сопілка), окарині, зозулі, пелинці, лірі, наї та розповідає про кожен з інструментів. (Вартість квитків: дорослий 30 грн., діти 20 грн.).

17:00 -19:00 Форельне Господарство “Корабель”

Одне з найновіших і найцікавіших місць відпочинку у селі Ільці, Верховина. Знаходиться воно у чудовій гірській місцевості, в серці Карпат, а особливістю даного місця є неймовірна архітектурна конструкція – «карпатський» корабель, що так оригінально виглядає на фоні величних гір. Бажаючі зможуть тут порибалити (за додаткову плату) та впіймати справжню карпатську  форель (ціна за 1 кг), яку можна приготувати як самостійно в готелі на мангалі, так і тут на місці вам зможуть її приготувати.

Незважаючи на те, чи ви професійний рибалка, чи вперше взяли вудку до рук, процес риболовлі принесе вам неймовірне задоволення та релакс. Рибалити можна своїм спорядженням або можна взяти вудку тут же у закладі, де вам детально розкажуть про секрети успішної рибалки. (Вартість форелі – 400 грн за 1 кг, вага риби 300-500 г, спорядження для ловлі – безкоштовно).

 

19.00 Переїзд в готель.

20.00 Повернення в готель.

20:00 Вечеря у готелі, відпочиваємо.

 

3 день. 15.10
08:30 Сніданок в готелі.
09:00 Виїзд в с.Ясіня.

09:30 Пересідаємо на позашляховик ГАЗ – 66 і вирушаємо у нашу подорож на Свидовецький хребет з курортом Драгобрат та високогірними озерами. По шляху в нас буде декілька фотозупинок. Зупинимось біля джерела з гірською водою та скель, які покажуть, як в середині виглядає гірська порода Карпат.

Далі нам відкриється панорама Свидовецькього хребта з його вершинами, найвищі з яких – Гори Близиниці, почуємо цікаві розповіді гіда про цю місцевість.

Наступна зупинка – оглядовий майданчик біля верхньої точки підйомника курорту Драгобрат – найвищого гірськолижного курорту в Україні. Нам відкриється панорамний вид на Говерлу та Петрос. Фотографуємось, п’ємо теплий чайочок у високогірній колибі і рухаємось далі найвисокогірнішою ґрунтовою  дорогою України – до високогірних озер Ворожеска та Герешаска.

11:30-14:30 Вільний час на березі високогірного озера Герешаска.

14:30 – 16:00 Повернення тією самою високогірною дорогою в Ясіня.

16:00 Пересадка в автобус

 

17:00 Повернення в готель.

18:00 Вечеря. Вільний час. Відпочинок.

 

4 день. 16.10
08:30 Сніданок в готелі.
10:00 Виселення з готелю та переїзд до Буковелю. Вільний час у Буковелі.

Буде можливість піднятися на підйомнику на оглядовий майданчик.

Також є багато варіантів для активного відпочинку: екстрим-парк, Етно-парк «Гуцул Ленд», кінні прогулянки та інше.

Етно-парк «Гуцул Ленд» – це захопливі історії про життя та побут горян Українських Карпат: гуцулів, бойків та лемків. Це територія, що поєднує в собі різні площадки відпочинку та розваг – фотозони, галерея «Скриня», клуб карпатського кіно, підвісні мости та інше. Тут також є територія, на якій розміщено контактний зоопарк, де живуть у природних умовах свійські, екзотичні, дикі тварини та птахи, від яких будуть у захваті не тільки діти, а й дорослі.

 

15:00 Переїзд до Яремче.

Вільний час для відвідування водоспаду Пробій, сувенірного ринку.

Як бути в Карпатах і не привезти місцевого сувеніра! А також зробити красиві фото на тлі водоспаду Пробій!

 

Вільний час для відвідування водоспаду Пробій – його неповторність не тільки у красі, але й у зручному розташуванні. Не потрібно підніматися високо в гори, чи долати довгий шлях для того, щоб доторкнутися до природної дивовижі. Цей водоспад сам «прийшов» до людей. Адже розташований у самому центрі славного міста Яремче.

Заглянемо до сувенірного ринку. Як бути в Карпатах і не привезти місцевого сувеніра! Це мекка народно-прикладного мистецтва! Тут представлені не окремі його види, а практично всі! Сувеніри сюди привозять з усіх навколишніх сіл, ремісничих осередків області та всієї України. Вироби з шкіри, дерева, шерсті, інших природних матеріалів – пронизані фантазією та любов’ю майстрів народних ремесел. На будь-який смак, тут кожен знайде подарунок для близьких та друзів!

 

близько 18:00 виїзд до Кропивницького.

5 день 17.10
06:00 – 07:00 орієнтовно прибуття в Кропивницький.

 

Додаткова інформація та замовлення місць:
050 433 43 10

096 433 43 10 (viber)
travelksamil@gmail.com

 

Правила подорожей.

 

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.

2.Бронювання має бути оплачено упродовж 2 днів, у розмірі від 30 % вартості туру.

3.Оплата загальної вартості туру, має бути здійснена не пізніше ніж 7 днів до початку подорожі по Україні, та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі)

4.Відмова Учасника в односторонньому порядку від замовленої подорожі, веде за собою часткове/ повне утримання оплачених коштів Організаторами для покриття ФПЗ (фактично понесені затрати), згідно з умовами зазначених нижче:

– 30% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 14 днів до 10 до її початку. Ця сума є визначеною, як ФПЗ на організацію подорожі.

– 50% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 10 днів до 7 до її початку.

– 100% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 7 до 0 днів до її початку. Або, якщо подорож проводиться у Високий сезон, період офіційних святкових днів, визначених законодавством України (Новий Рік, Різдво, травневі свята, тощо), а також у періоди проведення виставок, ярмарок, та ін. заходів, які характеризуються підвищеним попитом на туристичні послуги, тобто у період найбільшої завантаженості місць відпочинку незалежно від строків відмови від подорожі.

5.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.

6.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.

7.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

 

Оксамитова осінь в Карпатах на свято Покрови!
Догори