Букський каньон

Вартість туру 750 грн. / 700 грн. діти

Дати туру: 03.10, 17.10. 2020

У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

Програма туру:

07: 00- Виїзд з Кропивницького

11: 00-13: 00- Жашківський кінний завод-екскурсія-зоотерапія в приватному комплексі, де вирощуються і тренуються коні різних порід. Дізнаєтеся багато цікавого про розведення, вирощування та тренінгу коней елітних порід. Вільний час для прогулянки та перегляду змагань кінного виду спорту.

13: 00-14: 00- обід на романтичній терасі в стилі “кантрі” ресторану Parade Allure. Факультативне катання на конях.

14: 00-16: 00- Оглядова екскурсія по скельному каньйону в селі Буки Черкаської області. Є одним з природних чудес нашої країни, тут же знаходяться руїни першої в Україні гідроелектростанції.

15: 00-17: 00- Екскурсія-дегустація на “Буцький-пасіці”, у Вас буде можливість поласувати найсмачнішим медом зі степів Черкаської області та дізнатися багато цікавих фактів про справу пасічника.

22: 00- Повернення в Кропивницький

У вартість входить: транспортне та екскурсіооное обслуговування групи по програмі, екскурсія в кінно-спортивний комплекс, екскурсія-дегустація на пасіці, страхування: медичне та від нещасного випадку.

У вартість не входить: особисті витрати, обід, катання на лошадях- 45 хв / 300 грн.

У разі скасування туру в зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження або посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

 

Правила подорожей.

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.

2.Внесена оплата чи передоплата не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).

3.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється  під час подорожі.

4.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.

5.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

Букський каньон
Догори