ЯХТИ + БЛАКИТНЕ ОЗЕРО

Вартість туру 480 грн/430 грн діти

Дата туру: 05.09.2020

У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

Програма туру:

7:00 виїзд з Кропивницького
09: 30-10: 30- катання на яхті по Кременчуцькому водосховищу


11: 00-16: 30-пляжний відпочинок на Блакитному озері
17: 00-виїзд в Кропивницький (орієнтовний час прибуття (19:00)

На території пляжу є магазинчик, обладнані для приготування шашлику місця (мангал, дрова – символічна плата), альтанки. Так що, можна запастися м’ясом, барбекю або ковбасками в поїздку.

У вартість входить: проїзд, рекреаційний збір яхт-клубу, катання на яхті, вхід на приватний пляж Блакитного Озера, страховка.

Бронювання туру і подробиці за тел.

+38 050 433 43 10
+38 096 433 43 10

 

Правила подорожей.

1. Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.

2. Внесена оплата чи передоплата не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).

3. У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється  під час подорожі.

4. В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.

5. Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

ЯХТИ + БЛАКИТНЕ ОЗЕРО
Догори