Одноденний екстрим тур на Південному Бузі!

Дати туру: 15.08.2020
Вартість: 900 / 750 грн. (діти до 10 років)

У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.
План туру:
08:00 Виїзд з Кропивницького.
10:30 Прибуття в с. Мигія, заїзд в базовий табір. Формування екіпажів. Підбір і підгонка спорядження. Інструктаж з техніки безпеки.


11:00 Вихід на воду. Відпрацювання техніки управління рафтом і спасработ. Сплав до пляжу в селі Куріпчине. Купання в річці, стрибки з тарзанки, висадка на острови, гірки з рафтів зі скель «Турецький стіл» й «Слон», зупинка для відвідування радонового озера.
15:00 Прибуття в базовий табір.
15:30 Обід із трьох страв.
16:30 Вільний час, відпочинок.
18:00 Виїзд в Кропивницький
20:30 Прибуття в Кропивницький.


У вартість туру входить:
– проїзд;
– прокат сплавного спорядження (страхувальний жилет + каска + весло);
– сплави і супровід досвідченими інструкторами;
– трансфери зі спорядженням на маршруті;
– користування альтанками, пляжем, туалетами, літнім душем, електрикою для зарядки ваших гаджетів, Wi Fi;
– обід;
– підвищена страховка (рафтинг, спорт).
Рекомендуем взяти: одяг (для сплаву), зручне взуття , Купальники, рушники.
————————————-
Ksamil Travel туристична агенція
м. Кропивницький, вул. Шевченко 42/29
+38 050 433 43 10
+38 096 433 43 10 (viber)

travelksamil@gmail.com
Мандруй – це того варто!

Правила подорожей.

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
2.Внесена оплата чи передоплата не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
3.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.
4.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
5.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

Одноденний екстрим тур на Південному Бузі!
Догори