Чернігів

30.10
З Кропивницького з можливістю посадки по шляху проходження!

Вартість (за 1 людину): дорослий 850 грн., дитина до 12 років 750 грн.

У вартості: проїзд, екскурсія 3 години, страховка на дорогу.

Додатково: особисті витрати, харчування.

У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

 

Програма туру:

3:00 Виїзд з Кропивницького.
11:00 – 14:00 Екскурсія по Чернігову з знаменитим екскурсоводом Ервіном Міденом  справжнім майстром своєї справи:
Відвідаємо найдавніший храм Русі – 1000-річний Спасо-Преображенський собор.
Побачимо усипальницю Чернігівських князів – Борисоглібський собор ХІІ ст.
Оглянемо красиву будівлю Чернігівського колегіуму – найстарішого навчального закладу Лівобережної України (1700 г.).
Почуємо легенди Будинку Мазепи кінця ХVII століття.
Прогуляємося по фортечному валу – Верхнього замку, вздовж знаменитих Чернігівських гармат.
Відвідаємо «візитку» Чернігова – Катерининську церкву початку ХVIII століття і помилуємося її унікальним різьбленим іконостасом з вирізаними з дерева козацькими гербами!
Побачимо Будинок чоловічої гімназії (19 ст.) та дізнаємось, чим же вона така значуща для Чернігова.
Побуваємо в загадкових і таємничих Антонієвих печерах, копати які почав ще в 1069 г. «батько чернецтва» преподобний Антоній Печерський, відвідаєте кафедральний Троїцький монастир кінця ХVII століття з мощами найбільш шанованих Чернігівських святих!

Ця екскурсія для тих, любить давню історію і архітектуру і хоче подивитися усі головні визначні пам’ятки Чернігова!

14: 00 – 17:00 Вільний час у Чернігові.
17:00 Виїзд в Кропивницький.
00:00 (31.10) Орієнтовно, прибуття в Кропивницький.

Додаткова інформація та замовлення місць:

050 433 43 10

096 433 43 10

travelksamil@gmail.com

 

Правила подорожей.

 

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.

2.Бронювання має бути оплачено упродовж 2 днів, у розмірі від 30 % вартості туру.

3.Оплата загальної вартості туру, має бути здійснена не пізніше ніж 7 днів до початку подорожі по Україні, та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі)

4.Відмова Учасника в односторонньому порядку від замовленої подорожі, веде за собою часткове/ повне утримання оплачених коштів Організаторами для покриття ФПЗ (фактично понесені затрати), згідно з умовами зазначених нижче:

– 30% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 14 днів до 10 до її початку. Ця сума є визначеною, як ФПЗ на організацію подорожі.

– 50% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 10 днів до 7 до її початку.

– 100% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 7 до 0 днів до її початку. Або, якщо подорож проводиться у Високий сезон, період офіційних святкових днів, визначених законодавством України (Новий Рік, Різдво, травневі свята, тощо), а також у періоди проведення виставок, ярмарок, та ін. заходів, які характеризуються підвищеним попитом на туристичні послуги, тобто у період найбільшої завантаженості місць відпочинку незалежно від строків відмови від подорожі.

5.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.

6.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.

7.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

Чернігів
Догори