Київ

16.10

З Кропивницького з можливістю посадки по шляху проходження!

 

Вартість (за 1 людину): дорослий 750 грн., дитина до 12 років 650 грн.

 

У вартості: проїзд, екскурсія по Києву (4 години), екскурсія в океанаріумі «Морська казка», страховка на дорогу.

Додатково: особисті витрати, вхідні квитки до океанаріуму дорослий/дитячий- 220/160 грн.

  У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

Програма туру:

05:00 Виїзд з Кропивницького.
10:00-14:00 Екскурсія по Києву.
Відвідайте українську столицю. Це унікальна можливість відчути гостинність і щирість киян, на власні очі побачити справжні шедеври світової культури, оглянути унікальні пам’ятки архітектури, познайомитися з історією і сьогоденням Києва, стати учасником пізнавальних екскурсій, помилуватися живописними краєвидами.

Розпочнемо свою подорож від Золотих Воріт, святкових воріт Києва Київської Русі, пам’ятника Ярослава Мудрого. Прямуємо до пам’ятника Прикордонникам і їжачку з відомого мультика “Їжачок в тумані”. Наступна – Софія Київська – один з найдревніших храмів Русі з високою дзвіницею, на яку ми піднімемося і побачимо чудовий вид центру Києва. Пройдемо вздовж пам’ятнику Богдану Хмельницькому, побачимо пожежну вежу та язичницькі символи. Перейдемо до Михайлівського Золотоверхого монастиря та загадаємо бажання біля фонтану бажань. Прогуляємося Михайлівською гіркою з античними магічними реліквіями. І перейдемо сучасний витвір мистецтва – міст Кличка. Завершимо нашу екскурсію біля арки Дружби народів та старовинної філармонії.

14:00-16:00 Вільний час
17:00-18:00 Океанаріум «Морська казка».
Що таке океанаріум насправді? В першу чергу, це, звичайно ж, музей з живими експонатами – мешканцями морів і океанів планети. Саме таким і є наш київський океанаріум «Морська казка», який відчинив свої гостинні двері 19 Грудня 2012 року.
Відразу на вході відвідувачів зустрічає гроза морів – легендарний пірат, який проводить гостей в першу галерею експозиції – перевернутий дерев’яний корабель. В ілюмінаторі затонулого корабля затишно розмістилася експозиція коралового комплексу. Різнокольорові корали, цілі підводні ліси ростуть в 6-метровому акваріумі.

 

18:15 Виїзд на зворотній шлях.
23:00 Орієнтовно, прибуття у Кропивницький.

Додаткова інформація та замовлення місць:
050 433 43 10
096 433 43 10
travelksamil@gmail.com

Правила подорожей.

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
2.Бронювання має бути оплачено упродовж 2 днів, у розмірі від 30 % вартості туру.
3.Оплата загальної вартості туру, має бути здійснена не пізніше ніж 7 днів до початку подорожі по Україні, та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі)
4.Відмова Учасника в односторонньому порядку від замовленої подорожі, веде за собою часткове/ повне утримання оплачених коштів Організаторами для покриття ФПЗ (фактично понесені затрати), згідно з умовами зазначених нижче:
– 30% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 14 днів до 10 до її початку. Ця сума є визначеною, як ФПЗ на організацію подорожі.
– 50% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 10 днів до 7 до її початку.
– 100% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 7 до 0 днів до її початку. Або, якщо подорож проводиться у Високий сезон, період офіційних святкових днів, визначених законодавством України (Новий Рік, Різдво, травневі свята, тощо), а також у періоди проведення виставок, ярмарок, та ін. заходів, які характеризуються підвищеним попитом на туристичні послуги, тобто у період найбільшої завантаженості місць відпочинку незалежно від строків відмови від подорожі.
5.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.
6.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
7.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

 

Київ
Догори