Фабрика ялинкових іграшок + океанаріум 05.12 та 12.12!

Вартість: 690 грн.
Дітям до 12 років 640 грн.
У вартості: проїзд, екскурсія в океанаріумі, страховка.
У вартість не входить: : вхідні квитки до “РІЗДВЯНої ФАБРИКи МРІЙ” на ВДНГ 200 грн. вхідні квитки до океанаріуму дорослі від 14 років 200 грн, діти 3-13 років 150 грн

Програма туру:
05.12
05:00 Виїзд з Кропивницького
10:30- 11:30 “РІЗДВЯНА ФАБРИКА МРІЙ” на ВДНГ- філія Клавдієвської фабрики ялинкових прикрас
11:30 -15:00 вільний час в ВДНГ
15:00 збір групи біля автобусу та переїзд до океанаріуму
16:30 екскурсія в океанаріумі
18:30 виїзд в Кропивницький
00:00 орієнтовно, прибуття до Кропивницького.
У столичному ВДНГ розпочинає свою роботу абсолютно нова локація – «Різдвяна фабрика мрій». Це справжнє казкове місто, де знаходиться чарівне виробництво ялинкових прикрас. Проте, це не проста фабрика, а місце, де ельфи вчать дітей здійснювати власні мрії.
Спочатку ви потрапите на святкову площу казкового міста де живуть і працюють ельфи. Тут можна не тільки загадати бажання і купити ялинкові прикраси, а й випити кави з десертами. Вхід на фабрику теж розташований там. Всі майстерні казкової фабрики виглядають як справжнє виробництво. Тут є і кабінет ельфа-чарівника, і величезні кімнати з неймовірним приладдям: раздуватель вогню, за допомогою якого здійснюється потік майбутніх ялинкових прикрас, спеціальні ванни для їх сріблення, а також – ціла майстерня з розпису і фарбування готових іграшок.

Океанаріум «Морська казка» – музей з живими експонатами, жителями морів і океанів планети.

Відразу на вході відвідувачів зустрічає гроза морів – легендарний корсар, який проводить гостей у першу галерею експозиції – перевернутий дерев’яний корабель. У ілюмінаторах затонувшого корабля затишно розміщена експозиція коралового комплексу. М’які та тверді, різнокольорові корали, цілі підводні ліси ростуть у 6-метровому рифі, розташованому відразу по праву руку від гостей.
З корабля ми потрапляємо у світ Амазонії, а також перлину “Морської казки” – відкритрий басейн із морськими скатами. А далі – підводний тунель, розташований на глибині 2-х метрів під водою!
Від риб глядачів відокремлює лише акрилове скло завтовшки 8 см. Перебувати у тунелі абсолютно безпечно та надзвичайно захоплююче – усе підводне життя проходить просто у вас на очах.

 

Додаткова інформація та замовлення місць:

050 433 43 10

096 433 43 10

travelksamil@gmail.com

 

 

Правила подорожей.

 

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
2.Внесена оплата чи передоплата не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
3.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.
4.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
5.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

 

Фабрика ялинкових іграшок + океанаріум 05.12 та 12.12!
Догори