Фабрика ялинкових іграшок + океанаріум 28.11!

Вартість: 760 грн.
Дітям до 12 років 710 грн.
У вартості: проїзд, екскурсія в океанаріумі, страховка.
У вартість не входить: вхідні квитки до фабрики ялинкових прикрас 180 грн., вхідні квитки до океанаріуму дорослі від 14 років 200 грн, діти 3-13 років 150 грн

Програма туру:
28.11
05:00 Виїзд з Кропивницького
11:30 -13:30 фабрика ялинкових прикрас та майстер клас
14:30 – 15:30 обід
16:40 екскурсія в океанаріумі
18:30 виїзд в Кропивницький
00:00 орієнтовно, прибуття до Кропивницького.
Новорічні іграшки – не просто красиві вироби, а символ найулюбленіших сімейних свят – Нового Року та Різдва. Це речі, які символізують тепло і добро цих свят, речі, які часто передаються з покоління в покоління і радують душу багато років.
Недалеко від столиці знаходиться чудове місце “Фабрика ялинкових прикрас Клавдієво”, де улюблені свята тривають всю зиму, де сміються діти, працюють ельфи, а в повітрі витає дух Різдва. На чарівній фабриці за допомогою магії робляться справжні ялинкові іграшки зі скла та вогню.
У художній майстерні під пензлем художника скляна форма оживає, перетворюючись в барвисту ялинкову іграшку.
А у школі ельфів під час проходження майстер-класу Ви опишете свою ялинкову іграшку яка залишається Вам в подарунок в фірмовій упаковці.
Після всієї виконаної роботи можна особисто залишити лист Діду Морозу в поштовому офісі.
В екскурсію входить: відвідування склодувного цеху і художньої майстерні, музей історії іграшки та виставкових експозицій, казкове містечко Lemax, знайомство з головним чарівником фабрики, поштовий офіс Діда Мороза, майстер-клас з розпису ялинкової іграшки, відвідування фірмового магазину іграшок.

Океанаріум «Морська казка» – музей з живими експонатами, жителями морів і океанів планети.

Відразу на вході відвідувачів зустрічає гроза морів – легендарний корсар, який проводить гостей у першу галерею експозиції – перевернутий дерев’яний корабель. У ілюмінаторах затонувшого корабля затишно розміщена експозиція коралового комплексу. М’які та тверді, різнокольорові корали, цілі підводні ліси ростуть у 6-метровому рифі, розташованому відразу по праву руку від гостей.
З корабля ми потрапляємо у світ Амазонії, а також перлину “Морської казки” – відкритрий басейн із морськими скатами. А далі – підводний тунель, розташований на глибині 2-х метрів під водою!
Від риб глядачів відокремлює лише акрилове скло завтовшки 8 см. Перебувати у тунелі абсолютно безпечно та надзвичайно захоплююче – усе підводне життя проходить просто у вас на очах.

 

 

Додаткова інформація та замовлення місць:

050 433 43 10

096 433 43 10

travelksamil@gmail.com

 

 

Правила подорожей.

 

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
2.Внесена оплата чи передоплата не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
3.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.
4.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
5.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

Фабрика ялинкових іграшок + океанаріум 28.11!
Догори