Карпатські вихідні

21.08.20 -25.08.20
Вартість: 2760 грн. ( проживання в базовому готелі),
2980 грн. ( проживання в готелі з басейном)
Дітям до 12 років знижка 10%
До вартості входить: проїзд, проживання, харчування – сніданок та вечеря (3 сніданки та 2 вечері), екскурсійний супровід, страховка.
До не вартості входить, «Полонина Перці»: вхідні квитки 70 грн дорослі, 50 грн діти
дає можливість відвідувати усі локації самостійно, фірмова екскурсія з перцем з дегустацією сирів та наливок 170 грн.
Солотвино, вхідні квитки: 70 грн. дорослий, діти до 12 включно- 40грн.
Стежка Довбуша 30 грн/ 15 дорослі/діти
Особисті витрати
У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

Програма туру:

1 день. 21.08
19:00 Виїзд з Кропивницького

2 день. 22.08
близько 09:00 сніданок в готелі
09:30 виїзд з готеля, переїзд до Солотвіна
11:30 – 16:00 відпочиноу на солених озерах у Солотвіно.

Під кінець літа варто трохи оздоровитися і набратися сил. Солотвино з унікальними солоними озерами, допоможе Вам відновити сили і насолодитися чарівною природою Закарпаття. Селище розташоване між двома районними центрами Тячів і Рахів на березі річки Тиса і знаходиться на межі кордонів України і Румунії.
Цілісінький комплекс солоних озер, допоможе Вам прекрасно відпочити і зміцними своє здоров’я. Також використовують грязь солоних озер для лікування і омолодження шкіри. Температура води в озерах Солотвина влітку сягає близько 27 ° С, а взимку – 17 ° С. Через це тут можна купатися з квітня по листопад.

16:00 – 17:00 – переїзд до географічного центру Європи

Вільний час, фотографуємося, дегустуємо мінеральну воду

Один з мінеральних джерел води “Буркут”, в честь яких с. Кваси отримало свою назву. “Квасний” водою на Гуцульщині називають мінеральну воду з високим ступенем природної газованої. Цілющі властивості води позитивно впливають на відновлення опорно-рухового апарату, покращують обмін речовин, виводять з організму радіонукліди і зайві солі.

18:30 – 19:30 – переїзд в готель
20:00 вечеря у готелі, вільний час.

3 день. 23.08
08:30 – сніданок у готелі
09:00 – 09:45 переїзд в Яремче
З 10:00 На нас чекає цікавий маршрут – «Стежка Довбуша». Відразу починається таємничий карпатський ліс, з покритими мохом деревами та тінню величезних сосен та смерек. По стежці зліва і справа видніються кущі малини, ожини, а там далі чорниця Стежка є грунтовою. Але часто трапляються ділянки, де доводиться проходити по каменям, покритим мохом, що інколи буває дуже слизько. Тому варто бути обережним. В деяких місцях є спеціальні поручні, тримаючись за які йти значно легше. Мандруючи далі по стежці та слухаючи цікаві історії нашого гіда, про цю місцевість, ми побачимо групу великих скель. Деякі з них досягають висоти до 20 метрів. Це і є місцеві скелі Довбуша (але не варто їх путати з «Скелями Довбуша» в районі села Бубнище Долинського р-ну Івано-Франківської обл., бо то зовсім інша місцевість). Навколо групи скель є декілька оглядових майданчиків, з яких відкриваються гарні краєвиди на навколишні гори.

Далі прямуємо до гори Маковиця, яка Розташована на схід від центральної частини міста Яремче. ЇЇ висота становить всього 984 м, але краєвиди з вершини прекрасні! На безлісій вершині гори відкривається захоплююча панорама Карпатських гір. Під час сходження вас зустрінуть зарості ягід, сінокоси і пасовища. Ви пройдете через древній ліс, попри величезні скелі, де за легендами переховувався Олекса Довбуш, а також вийдете на відкриту полонину, з якої відкриється вид майже на всю територію національного парку.Зараз вже стало відомо, що під одним з туристичних маршрутів є два геологічні розломи. Тому тут така сильна енергетика.
Підйом на гору Маковиця не потребує великих зусиль і буде під силу як трирічним малюкам, так і людям похилого віку.

На схилі однойменної гори розташоване полонинське господарство «Полонина Маковиця», де дбайливі господарі вирощують карпатську породу овечок та виготовляють овечий сир за давніми гуцульськими традиціями. Цікавим є те що подібні сири користуються популярністю не тільки в Україні, але й у країнах Середземномор’я. Щоправда, там такий сир називають брюель або рікотта.

На полонині в дерев’яній стаї на вас чекає екскурсія з дегустацією, де ви познайомитесь із особливою гуцульською технологією виготовлення овечих сирів – будз, вурда, бринза.
Такого сиру ви ще ніколи не куштували!
І не забудьте прихопити декілька шматків для своїх друзів.

Близько 19:00 повернення до готелю, вечеря, вільний час.

4 день. 24.08
08:30 – сніданок
10:00 виселення з готелю та переїзд до Полонини перців
«Полонина Перці» – колоритне місце де ви зможете познайомитися з побутом і укладом життя справжніх гуцулів. Візьмемо участь в цікавих майстер-класах та скуштуємо карпатських смаколиків. Також за бажанням зможете зробити яскраву фотосесію, поспівати пісень і потанцювати. Дізнаєтеся як народжується справжній сир та багато цікавого.

14:00 – переїзд на Буковель
14:30 – 18:00 – вільний час на Буковелі.
Буде можливість піднятися на підйомнику на оглядовий майданчик.
Також є багато варіантів для активного відпочинку: екстрим-парк, Етно-парк «Гуцул Ленд», кінні прогулянки та інше.
18:00 виїзд до Кропивницького

5 день 25.08
06:00-07:00 приблизно, прибуття у Кропивницький

 

Додаткова інформація та замовлення місць:

050 433 43 10
096 433 43 10
travelksamil@gmail.com

 

Правила подорожей.

 

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.

2.Внесена оплата чи передоплата не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).

3.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.

4.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.

5.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

 

Карпатські вихідні
Догори