Музей корупції “Межигір’я”

28.08, 11.09 – одноденна програма
Вартість: 695 грн дорослий, 645 грн. діти до 12 років.

У вартості: транспортне та екскурсійне обслуговування групи по програмі, страхування.

Окремо оплачується: вхідні квитки (дорослі/діти): 150 грн. / 50 грн.

Програма туру:

04:00 від’їзд з Кропивницького переїзд до с. Нові Петрівці.

орієнтовно 09:00 прибуття до Межигір’я. Оглядова пішохідна екскурсія територією (проводиться для групи від 10 осіб). Вільний час!

Знаменита Хонка, де зберігалися немислимі багатства, підземний спортивний комплекс, зоопарк, плаваючий банкетний зал «Галеон», гольф-клуб, вертолітний майданчик, штучні водойми, на яких розташовані лазні з крижаною горою, «руїни Стародавньої Греції», парки, альтанки, скульптури і багато іншого.

Цікаві факти, шокуючі цифри, порівняння.

Саме в Межигір’ї: в 988 р була запалена перша православна свічка на території Київської Русі, хрестили і відспівували Ярослава Мудрого, вінчалася Анна Ярославна, двічі бував Тарас Шевченко!

Окремо можна відвідати (за додаткову платню):

  • “Межигірський автосалон”. Для автопарку Януковича був виділений окремий ангар, куди від головних воріт можна дістатися за 15 хвилин на орендованому велосипеді або каре. Поруч з «виставковим центром» своя заправка, а всередині – експозиція з 31 раритетного автомобіля і 8 колекційних мотоциклів. Все в ідеальному стані.
  • Хонка. Екскурсія-огляд інтер’єрів (внутрішніх приміщень) будинку Януковича.
  • Екскурсія на електромобілях по всій величезній території резиденції.

 

18:00 збір групи, від’їзд до Кропивницького.

орієнтовно 23:00 повернення до Кропивницького.

У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

 

Додаткова інформація та замовлення місць:
050 433 43 10
096 433 43 10
travelksamil@gmail.com

У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

 

Правила подорожей.

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
2. Бронювання має бути оплачено впродовж 2 днів, у розмірі від 30 % вартості туру.
3.Оплата загальної вартості туру, має бути здійснена не пізніше ніж 7 днів до початку подорожі по Україні, та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі)
4.Відмова Учасника в односторонньому порядку від замовленої подорожі, веде за собою часткове/ повне утримання оплачених коштів Організаторами для покриття ФПЗ (фактично понесені затрати), згідно з умовами зазначених нижче:
– 30% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 14 днів до 10 до її початку. Ця сума є визначеною, як ФПЗ на організацію подорожі.
– 50% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 10 днів до 7 до її початку.
– 100% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 7 до 0 днів до її початку. Або, якщо подорож проводиться у Високий сезон, період офіційних святкових днів, визначених законодавством України (Новий Рік, Різдво, травневі свята, тощо), а також у періоди проведення виставок, ярмарок, та ін. заходів, які характеризуються підвищеним попитом на туристичні послуги, тобто у період найбільшої завантаженості місць відпочинку незалежно від строків відмови від подорожі.
5.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.
6.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
7.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

 

Музей корупції “Межигір’я”
Догори