Знайома незнайомка – Молдова!

04.12 – 06.12

Кропивницький – Одеса – Кишинів – Бульбоаку – Ходжінешть – Кишинів – Кропивницький

З Кропивницького з можливістю посадки по шляху проходження!

Три екскурсії у вартості туру!

Вартість (за 1 люд.): дорослий 3650 грн., діти 12-18 років 3350 грн., діти до 12 років 3150 грн..

У вартості: проїзд Кропивницький- Одеса – Кишинів – Бульбоаку – Ходжінешть – Кишинів – Кропивницький, проживання в Кишиневі (1 ніч), харчування: 1 сніданок, екскурсії: по м. Кишинів, замку Мімі з дегустацією 5 вин та 5 страв, у гончарній майстерні з майстер-класами, страховка на дорогу.

Додатково: послуга “гарантовані місця на передніх рядах автобуса” (ряди 1-2) – 100 грн. (наявність місць уточнюйте у менеджера), страховка для виїзду в Республіку Молдова (в залежності від віку 7-15 років 105 грн.,16-59 років 85 грн., 60-65 років 165 грн.), екскурсія у винні льохи Мілештій Міч з дегустацією 7 вин, закусками із сирів, десертом та сувеніром – 1 пляшкою вина – 35 євро, обід у гончарній майстерні 300 лей, додаткове харчування, особисті витрати.

Програма туру:

1 день. 04.12.

00:05 Виїзд з Кропивницького.

11:00 – 13:00 Екскурсія у замку Мімі з дегустацією 5 вин та 5 страв.
Друзі, а з чим у Вас асоціюється Молдова? Звичайно ж з виноградом та вином! У Молдові налічується 112 000 гектарів виноградників, засаджених більш ніж 50 видами винних сортів винограду з якого і виробляють цей древній шляхетний напій!

Цей винний тур дозволить вам відкрити захоплюючу історію Castel Mimi, який входить до топ-15 найкрасивіших виноробень світу! В ньому зібрана найстаріша колекція вин у Молдові!

Ми побачимо зону виробництва, де сьогодні використовується новітнє обладнання та скуштуємо деякі з найкращих молдавських вин! Здійснимо цікаву прогулянку підвалами замку, середньовічним садом, лабіринтом та внутрішнім двором!

А, завершимо цю привабливу подорож дегустацією 5 видів вин:

• Синзієнеле 2020
• Кукоанеле 2020
• Рара нягрэ Розе 2020
• Фраць 2018
• Рошу де Булбоака 2018

які ідеально підійдуть до закусок:

• Тартар із лосося на чіпсі з житнього хліба з фруктами каперса
• Сир Грану Падано, виноград та горіхи
• Сир Брі з курагою та мигдалем
• Фірмова страва – запечений курячий паштет із хлібцями
• Сиров’ялена ковбаса з оливками

14:00 – 17:00 Оглядова екскурсія по м. Кишинів с місцевим гідом.

Місто – розташоване на 7 пагорбах уздовж річки Бик, яка є притокою Дністра.

Нас зустрічає шумне та одночасно дуже затишне місто – Кишинів! Кишинів – це сучасне місто, що динамічно розвивається, з цікавою історією.  Познайомимось з ним ближче. Разом прогуляємось столицею Молдови, побачимо найкрасивіші місця та найвизначніші пам’ятки міста: пройдемось центральною площею, відвідаємо Собор Різдва Христового – архітектурний пам’ятник ХIХ століття. Побачимо Тріумфальну арку – частина ансамблю площі та скверу Кафедрального собору. Парк Valea Morilor, він же «камсік» . Чому саме така назва ? ТС….! Про це дізнаєтесь у турі.;)

Ще побачимо найкрасивіший музей міста – Музей історії та етнографії. Колишній зоологічний, сільськогосподарський та кустарний музей Бессарабського земства. Стиль, який використовував архітектор, при будівництві комплексу, більше не зустріти ніде в Молдові! Зробимо пам’ятні фото навпроти Водонапірної башти – вежа, яка поклала початок міському водопроводу. Побуваємо в найстарішій споруді міста – Мазаракліївській церкві та ще багато цікавого!

17:00 Поселення у 3*готель у самому центрі міста! Вільний час, ночівля.

 

2 день. 05.12.

08:00 – 08:45 Сніданок у 3* готелі – шведський стіл, виселення.

09:00 Переїзд у гончарну майстерню в селіще Ходжінешть.

10:30 – 12:30 Екскурсія у гончарній майстерні з майстер-класами.

З давніх часів село Ходжинешть славилося, як один із найвідоміших у країні гончарних центрів. Місцева гончарна династія, яка налічує щонайменше 10 поколінь майстрів, навіть прізвище має значне – Гончар. У Республіканському музеї етнографії є експозиція робіт ходжинештського майстра Василя Гончара. Але у батька був син, і теж Василь. І з 1992 року Василь Гончар-молодший підхопив естафету з батьківських рук і також став гончарем. До майстерні та магазину прізвища Гончар приїжджають туристи з усіх кінців світу. Сьогодні в’їзд до Ходжинешти прикрашає 4-метровий глечик. У села є свій герб, прапор та гімн.
Народження глечиків на очах у здивованих глядачів під спритною рукою Гончара – видовище, що зачаровує та захоплює. Можна вибрати посуд, що припаде до смаку та привезти його додому.

Екскурсія включає:
– Екскурсія територією гончарної майстерні;
– Майстер – клас від Василя Гончара.

12:30 – 13:30 Час на обід у у гончарній майстерні (оплачується додатково, за бажанням, 300 лей).

13:45 – 15:15 Переїзд у м.Кишинів.

15:15 – 17:30 Вільний час у місті.

16:00 – 18:00 Усіх охочих запрошуємо відвідати екскурсію у винні льохи Мілештій Міч з дегустацією 7 вин, закусками із сирів, десертом та сувеніром – 1 пляшкою вина (екскурсія оплачується додатково, 35 євро, для дітей від 10 років вартість екскурсії 300 лей, близько 15 євро).

Увійшовши до Королівства Вина, Ви, звичайно, потрапляєте у володіння Бога Вина – Бахуса!
Мілештій Міч – найбільші винні льохи у світі завдовжки 200 кілометрів, 55 з яких використовуються у виробництві та зберіганні якісних вин. Також у підвалах зберігається колекція з 1,5 мільйонів пляшок вин, яка є найбільшою колекцією вин згідно з Книгою Рекордів Гіннеса.
На цій екскурсії Вам будуть представлені найкращі вина – колекційні та ігристі: білі та червоні, сухі та солодкі, молоді та більш витримані. Ви матимете можливість відчути себе справжнім Майстром Сомельє.

А завершить екскурсію дегустація з 7 вин (біле сухе, червоне сухе, червоне сухе, що зберігається в колекції, колекційне біле сухе, колекційне червоне сухе, колекційне десертне, ігристе вино). Із закускою: асорті із сирів (Дор Блю, Альгаутер, Фетакі, Російський), горіхове асорті. На десерт: сушені сливи з горіхами та морозивом. Сувенір у подарунок – 1 пляшка вина!

18:30 Виїзд з Мілештій Міч. Переїзд в Україну.

3 день. 06.12.

04:00 Орієнтовно, повернення у Кропивницький.

При бронюванні / оплаті туру Турист автоматично погоджується з правилами/умовами зазначеними в ДОГОВОРІ.

Знайома незнайомка – Молдова!
Догори