Незабутні пригоди південним краєм!

м.Кропивницький – м.Миколаїв – м.Одеса – м.Білгород-Дністровський – м.Вилкове – м.Кропивницький.
2 дні! З одним нічним переїздом!

Дати туру: 08.05 – 10.05

Вартість: 2380 грн. З харчуванням ( 1 вечеря, 1 сніданок, 1 обід)
Дітям до 12 років 2100 грн.
До вартості входить: проїзд, проживання (1 ніч, харчування: 1 вечеря, 1 сніданок, 1 обід), екскурсія в Вилково з обідом займає майже цілий день (пішохідна екскурсія по старій частині м. Вилкове: вулиці – канали, липованські храми, водна екскурсія по дельті Дунаю з відвідуванням «0» км. Дунаю, заповідного узмор’я), екскурсія по Одесі, особисті витрати, страховка.
До вартості не входить: харчування по ходу проведення екскурсій, особисті витрати, вхідні квитки в фортецю Аккерман 80/40 грн., вхідні квитки до зоопарку в Миколаєві 100/60.

У випадку відміни туру у зв’язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) – 100% повернення вартості туру.

Програма туру:

1 день. 08.05
06:30 Виїзд з Кропивницького
09:00 – 12:00 Відвідування Миколаївського зоопарку
Відвідування зоопарку подарує не забутні емоції дітям та дорослим!
Миколаївський зоопарк є найкращим в Україні. Територія просто вражає своїм масштабом. В акваріумі міститься більше 3-х тисяч риб, 79 видів приголомшливих ссавців, 35 рідкісних видів незвичайних рептилій, 103 види рідкісних унікальних птахів.
Крім того, є тут і унікальні водні рослини, багато з яких знаходяться на межі зникнення.

12:15 – 13:00 Відвідування МакДональдзу – задоволення для дітей!

13:00 Переїзд до м.Одеси.
16:00 – 18:00 Екскурсія по Одесі “Одеські дворики”, з мотивами кримінальної Одеси.

Побувавши на екскурсії “Одеські дворики”, Ви поринете в справжню атмосферу міста та відчуєте на собі ту саму Одесу, яку знає весь світ!Ця екскурсія просто дивовижна. Ні на який інший екскурсії Ви не зможете так зрозуміти Одесу і одеситів та почуєте справжній Одеський говір!

Одеські дворики — не просто міф Одеси, це її суть!
В цих двориках народилася нація одеситів, сформувався їх світогляд, впізнавані тепер у всьому світі ознаки, одеська говірка теж тут народилася! Побачите побут звичайних одеситів, про який всі чули безліч різних анекдотів, дізнаєтеся про відомих людей, народжених в цих найколоритніших двориках старої Одеси.

Ми заглянемо у дворики різних «жанрів»: шикарні двори в центрі міста, двори в різних архітектурних стилях, а також двори, творчо оформлені одеситами!

19:00 Переїзд до м.Білгород-Дністровський.
21:00 Поселення у готелі, вечеря, вільний час, ночівля.

2 день. 09.05
07:30 Сніданок у готелі, виселення з готелю.
08:00 – 09:00 Відвідування фортеці Аккерман.
09:00 Переїзд до м.Вилкове.
12:00 – 19:00 Початок екскурсії.

Екскурсія по старій частині міста з відвідуванням єриків – каналів (вулиць) Української Венеції. Перша зустріч з містом Вилкове відбувається на березі Дунаю. Навпроти через річку румунський острів Летя. Звідси від пам’ятника старообрядцям – засновникам міста починається екскурсія по маленькому, провінційному українському містечку Вилкове. На перший погляд, місто нічим особливим не відрізняється. Головними архітектурними пам’ятками є три храми, з яких два старообрядницьких, адже до цього часу більшість жителів міста складають саме старовіри.

Все незвично в такому міському пейзажі. Начебто тут зупинився час. Далі, пересуваючись по острівній частині міста, ви прямуєте до комплексу зеленого туризму «Пелікан», звідки і почнеться захоплююча подорож до «0 км».

Попереду ще одна приємна частина подорожі посадка на плавзасіб і переїзд на острівну зелену садибу «Квакенбург», де нас чекає знаменита Вилківська уха, неповторний місцевий колорит і багато іншого. Рибальський пікнік з дунайською юшкою, приготовленою на дровах з вином «Новак», фіточаєм на травах із старовинного дров’яного самовара з місцевим медом.

Відвідування заповідного узмор’я, символічного «0» км – місця впадання Дунаю в Чорне море.
Іноді природа дозволяє побачити людині дивовижні речі, наприклад як разюче відрізняються один від одного каламутна річкова вода Дунаю і блакитна гладь моря, зливаючись здавалося б воєдино. Саме тут відчуваєш безкраї простори і багатства цього краю, відчуваєш себе невід’ємною частиною цієї досконалості і віриш, що будь-яке загадане тобою тут бажання обов’язково збудеться.
19:00 Виїзд у Кропивницький.

3 день 10.05
Прибуття в Кропивницький близько 03:00

 

Додаткова інформація та замовлення місць:
050 433 43 10
096 433 43 10
travelksamil@gmail.com

 

Правила подорожей.

1.Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
2. Бронювання має бути оплачено впродовж 2 днів, у розмірі від 30 % вартості туру.
3.Оплата загальної вартості туру, має бути здійснена не пізніше ніж 7 днів до початку подорожі по Україні, та 20 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі)
4.Відмова Учасника в односторонньому порядку від замовленої подорожі, веде за собою часткове/ повне утримання оплачених коштів Організаторами для покриття ФПЗ (фактично понесені затрати), згідно з умовами зазначених нижче:
– 30% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 14 днів до 10 до її початку. Ця сума є визначеною, як ФПЗ на організацію подорожі.
– 50% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 10 днів до 7 до її початку.
– 100% від вартості подорожі, у випадку відмови від подорожі від 7 до 0 днів до її початку. Або, якщо подорож проводиться у Високий сезон, період офіційних святкових днів, визначених законодавством України (Новий Рік, Різдво, травневі свята, тощо), а також у періоди проведення виставок, ярмарок, та ін. заходів, які характеризуються підвищеним попитом на туристичні послуги, тобто у період найбільшої завантаженості місць відпочинку незалежно від строків відмови від подорожі.
5.У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється під час подорожі.
6.В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
7.Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.

 

 

 

Незабутні пригоди південним краєм!
Догори